Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wesder


Wesder
félisten

Tetszetős :)) Függetlenül attól hogy Elephone :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#2) hagymas7up


hagymas7up
tag

Nem vagyok Elephone párti, de ez most megmozgatta a fantáziám. Nehogy begyűjtsem az S4 helyett. Bár az S4-nél bármi jobb. :DD

Eladó Siemens S3-at, S10 Active-ot, illetve Alcatel OT Com-ot keresek. Ha tud valaki PÜ. Thx

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Bezzeg a Top màrkàk a 2-3GB-t is sajnàljàk...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Szép az a káva, csak nehogy a végén itt is csaljanak még egy cseppet, mint az Zopo esetében.

[ Szerkesztve ]

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#5) fudi2002


fudi2002
veterán

"amit egy 64 bites MediaTek MT6595 chipset hajt meg"

Cikk írójának javaslom, ha már cikket ír legalább a speckókat lesse meg rendesen. 64 bit? Biztos, hogy 6595?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#6) #06658560


#06658560
törölt tag

A honlapon írnak Heli X10-et is.

#5 fudi2002: 6795 lesz az.

[ Szerkesztve ]

(#7) Graphics válasza fudi2002 (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Helio X10 lesz MT6795

Ha targyi tevedest talalsz a cikk irojanak irj, ne a forumnak

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) fudi2002 válasza #06658560 (#6) üzenetére


fudi2002
veterán

X10 és 6795 ugyanaz. 6595 viszont eleve nem 64bites.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#9) boben1998


boben1998
tag

Így képek és specifikációk alapján egyre jobban kezdek szimpatizálni a gyártóval. Valakinek van tapasztalata "felsőbb" kategóriás Elephone-ok terén (P7000; P8000)?

https://www.flickr.com/photos/135868470@N02/

(#11) Obyboy


Obyboy
addikt

Egyszer minden kis gyártó felnő a felső kategóriába.

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#12) wolfman


wolfman
veterán

Tesztet gyakorlati működésről majd valamikor! :)

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13) Graphics válasza Obyboy (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vagy nem... Akad olyan is aki bezarja kapuit...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) joey04


joey04
titán

P8000 van ismerősömnek pár hónapja, egész jól megy nincs vele különösebb baj. 2 baj van vele, az ujjlenyomat-olvasó a régebbi szar rajta, nehezen használható, de szerintem ezen már fejlettebb lesz, a másik pedig, hogy a kijelző lehetne kicsit szebb és itt most nem a felbontásra gondolok. de annyi pénzért az is jó ajánlat volt, és szerintem ez is az lesz.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) zsolty28


zsolty28
tag

Én majdnem vettem egy Elephone okostelót, de a felhasználók visszajelzései alapján nagyon sok rosszat olvastam róla.

Új Letöltés - A friss hírek és letöltések paradicsoma: https://ujletoltes.hu

(#16) Gibo válasza zsolty28 (#15) üzenetére


Gibo
senior tag

Ha tudsz nemetül, itt sok mindent leirnak az Elephone-rol. Anno en is szemezgettem a markaval, de sokan panaszkodtak a GPS-re illetve a gyari kezelöfelületre, igy vegül a Honor lett a befuto.

Bocsanat, borbennek ment volna a valasz :)

[ Szerkesztve ]

Nokia 6101 -> Samsung J700 -> Samsung C5212 -> Samsung S8500 (Wave) -> Samsung S4 Mini -> Honor 7 -> ZUK Edge -> Vivo IQOO Pro

(#17) igori válasza joey04 (#14) üzenetére


igori
tag

...nincs vele különösebb baj. 2 baj van vele...
LoL :D

[ Szerkesztve ]

(#18) #06658560 válasza igori (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

Figyelembe véve, mennyi baj nincs az Apple, Samu, HTC, LG, Sony termékeivel, kifejezetten ja.

[ Szerkesztve ]

(#19) joey04 válasza igori (#17) üzenetére


joey04
titán

Ez nem különösebb baj. Ebben az árkategóriában a gyengébb olvasó és nem csúcskategóriás kijelző belefér. De nincs nagyobb lag, fagyás, egyéb probléma. Remélem így érthető

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) doooo válasza hagymas7up (#2) üzenetére


doooo
veterán

"Bár az S4-nél bármi jobb. :DD "
Akkor miért esett mégis a választásod az S4-re? :P

[ Szerkesztve ]

(#21) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

A régebbi Elephone-kal sok gond volt. Javult a helyzet az újabbakkal?

(#22) bocimód válasza boben1998 (#9) üzenetére


bocimód
csendes tag

szia, mi a haverral rendeltunk az elephone.cc rol ket p7000-est 2ev garival, csak ajanlani tudom, bar a hivatalos oldal a .hk, onnan is lehet rendelni. mi 2 év garival vettuk. magyarba 80-ert jott adoval, kulfoldre 70-ert(gyari tokkal, foliaval, uveglappal). tok elegedettek vagyunk, haver már emelokosarbol is ki/leejtette, megserult de persze megy :-). aki nem tudna, a 7000(flagship)-es a csucsmodell, kb 2x gyorsabb a 8000-resnel mind cpu/gpu tekintetében.
én egy iphone 5-rol valtottam fél éve és nem bántam meg! kicseszett gyors, a real racing 3-at ugy viszi full hd-ban mint az iphone-on, tokeletes. gyengéje a kissé pontatlan gps, a tul magas min fényerő, a kissé dobozos hang-mono hangszoro(kihangosítás nálam tré, még mindig használhatatlan, nem hallanak a tuloldalrol rendesen-varom a softwares javitast), kulonben kb. 1,5 havonta folyamatosan kapjuk a gyártótól a frissiteseket :-), 5.1 biztos lesz, android 6.0 kérdéses. kamera állat, de a szinhuseg neha nem tokeletes. akksi ok, én kapásból kettot vettem, stb. szoval engem elvarázsolt. osszeszereles minosege boven jo. rambol nekem mindig van szabadon 1-1,5gb. elso androidos telom IOS után, és nem váltanék vissza. super! persze ez sem tokéletes készulek. nekem fontos a minoseg, én megtaláltam vele a számításom, bár a havernak koszonhetem, neki volt elotte is egy belepo szintu elephone-ja és még rajta kivul vagy 5 ismerosének, és mind elégedettek a mai napig. csak akksit kellett rendelni utolag hozzájuk. utik-vágják a mai napig és mennek..

az egyetlen bajom, és sértodottségem, hogy már fél éve kapni a Pioneer P7000(az alázót)-est, de itt semmi hír rola a tesztekben, sem a 8000-ről.. :-(((((( a kulfoldi tesztekben egyébként nagyon jól szerepel a legtöbb helyen. most nem linkelek.

remélem segítettem.

udv
Zsolti :-)

(#23) Kékes525


Kékes525
félisten

Szép készülék, az árát megéri.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#24) Skaterbaer


Skaterbaer
újonc

Augusztus vége óta van egy p8000-em. Eddig a gyári androiddal használtam, de pár napja éltem a gyártó oldalán közzétett root módszerrel. Ez előtt xperiám volt, nyilván akadt pár furcsaság, amit meg kellett szokni, de a plusz kapacitás az akksiban kb függővé tett :D Van egy eragon nevű rom, ami gyakrabban frissül, mint a hivatalos rom -nem beszélve arról, hogy közel az összes soft hibája javítva van-, azt szívből ajánlom a p8000 tulajoknak. Az ujjlenyomat pontosabb, gyorsabb. Nincs több lag. A gagyi xlauncher helyett nova az alap. Olyan szinten puritán a rom, hogy se a térképeket nem erőlteti a nyakadra, de még facebook sincs előre telepítve. Igazából többet kaptam, mint amit rendeléskor egy nevenincs kínaitól elvártam. Az összeszerelés minősége profi. Az unibody alu ház miatt konkrétan nincs gagyi érzeted. A műanyag hátlap nem lóg, nem recseg. Nem írok specifikációt, abból van rengeteg. Hatalmasat csalódtam ahhoz képest amit kezdetben elvártam, utólag eszembe sem jutna hogy más telefont válasszak.. Ez a kínai, már nem azt a kínait jelenti, mint ami még a köztudatban kallódik. Az pedig hab a tortán, hogy a rendelés leadását követő 5. munkanap már a dhl-es fickó hívott, hogy 10percen belül át kéne vennem a csomagot..

(#25) macskea válasza igori (#17) üzenetére


macskea
őstag

Kínai telefonoknál így megy ez. Azokon az árakon ezekkel a hibákkal együtt élnek az emberek, és rámondják, hogy tulajdonképpen nincs vele baj. Aztán ha veszel egyet, és várod a prémium szintet, csak pislogsz, hogy bizony vannak bajok, aztán kezdődik a romolgatás, hogy egye fene szar lesz a kamera, de legalább működik majd rendesen a bluetooth, meg hasonlók. :DDD Szerencsére már keletről is jön pár A brand, ahol jó eséllyel azonnal használható telefon van a dobozban, nem csak jó hardverpotenciál.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#26) FreedomHUN


FreedomHUN
senior tag

[link]

Lehet előrendelni 299 usd.
Win 10-es verzió kiváncsi vagyok mikor jön ki.

(#27) boben1998 válasza bocimód (#22) üzenetére


boben1998
tag

Köszönöm a kimerítő választ, de sajnos pont fontos lenne a pontos GPS (Sports Tracker miatt), és a magas minimum fényerő is nálam a mérleg negatív oldalán van elég erősen. Na de mindegy is, legalább egy lehetőséget kilőttem a listámról a segítségeddel :)

https://www.flickr.com/photos/135868470@N02/

(#28) bocimód válasza Skaterbaer (#24) üzenetére


bocimód
csendes tag

ott a pont Skaterbaer-nek. és elfelejtettem emliteni, a haver mar meg is usztatta valahol a 7000-eset még ejtés előtt, és semmi gondja vele.. :-), én jobban vigyázok rá, csak éppen nem lehet rá kapni egy minosegi kemény tokot sem, mindegyik bereped a sarkoknál, szoval már utban van egy atlatszo grafit szilikon tok :-)

és valóban, jól ossze vannak rakva. a tobb szinben vilagito menu gomb, mely kulonbozo uzenetekhez szinre kalibralhato, hab a tortan. és a rejtett erinto gombokrol nem is beszelve.

labjegyzet:
aki fél a fekete kavatol, az ne feljen, gondoljon arra, hogy mi van abban az esetben ha a telefon oldalrol kap eros behatast és emiatt évente tobbszor kell majd kijelzot cserelnie. kulonben nem csaltak a merettel sem, az 5,5" az 5,5.

(#29) bocimód válasza macskea (#25) üzenetére


bocimód
csendes tag

A brand... , részben egyet értek veled Macskea. De nekunk volt 2 uj iphone 5-unk amit kétszer cseréltek garancia időn belül újra mert beszartak. az egyikkel nem lehetett telefonálni mert vszinuleg alaplap hibás volt, a másodiknak beszart a hátso kameraja, harmadszor gari idon kivul ujra a hatso kamera, mely csere után meg a selfie kamera doglott be és még sorolhatnám. az ismerosomnek az 5s-e ment tonkre. Nesze neked A Brand. Aki applet vesz, annak jo tanacskent, garancia idon belul passzolja el oket és ugy vegyen ujat, ha mer..

(#30) brian1974


brian1974
tag

Valakinek volt már a kezében Elephone Vowney?

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#31) beill válasza brian1974 (#30) üzenetére


beill
újonc

Esetleg az összeszerelők kezébe.. ha gyártják.. Előrendeltem több mint 2 hónapja, de csak húzzák, mellébeszélnek.. Konkrét időpont még nincs, hogy mikor kezdik el postázgatni..de minden héten 3-5 napot írnak.. :C

(#32) brian1974 válasza beill (#31) üzenetére


brian1974
tag

Akkor egy cipőben járunk!

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#33) brian1974


brian1974
tag

Specifikáció

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#34) Land


Land
veterán

Teszt

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35) brian1974


brian1974
tag

..még senki nem vette a kezébe a Vowney-t? Elméletileg nekem ma adták fel.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#36) janaman01


janaman01
addikt

Ha a kijelzőt ugyanazokkal gyártatják mint a p7000 be akkor felejtős....szinte az összes p7000 kijelzője elkezd foltosodni 3-4 hónap után ragasztáhiba miatt...(sajnos tapasztaltam)
P8000 ből az elején kihagyták véletlenül a home gomb világitását egyben az értesitő fényt ...:D

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#37) brian1974 válasza janaman01 (#36) üzenetére


brian1974
tag

Remélem, h nem lesz vele gond.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#38) Crytek


Crytek
veterán

Én a Lite-al szemezek,de meg szeretnék várki pár hazai emberét is aki vesz milyen a telefon :C
(Lite a FHD miatt csak jobban mennek majd a játékok+ valamivel többet megy majd az aksi is)

Next PC Upgrade: 2022

(#39) brian1974


brian1974
tag

Senkinek nincs még meg a Vowney?

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#40) Crytek válasza brian1974 (#39) üzenetére


Crytek
veterán

Én is hazai tulaj véleményre várok........

Next PC Upgrade: 2022

(#41) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Van már hazai tulaj és vélemény?

(#42) brian1974 válasza pietrrr (#41) üzenetére


brian1974
tag

Elméletileg holnap érkezik meg. :)
Nem nagyon van még szerintem akinek van, eléggé akadozik a szállítás.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#43) pietrrr válasza brian1974 (#42) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Bár már vettem új telót (végül mégis csak F5-öt rendeltem), azért ha megérkezik szívesen olvasnék egy összefoglalót. Ha az F5-tel is összehasonlítanád, az egyenesen pompás lenne! :R

(#44) brian1974 válasza pietrrr (#43) üzenetére


brian1974
tag

Elég gyengén tudok tesztelni. Az első benyomások jók. Külön öröm volt, h feketében érkezett. Az F5-vél gyorsabb. Az AnTuTu szerint is és kipróbáltam olyan játékkal ami az F5-ön szaggatott, a Vowney-n akadály nélkül megy.
A kijelző gyönyörű és élénk. A kamera szuper. Mind fénykép, mind fotózás terén. A menüje szegényesebb, mint az F5-é.
Inkább kérdezz.

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#45) brian1974


brian1974
tag

Valakinek van már Vowney-ja?

....mindenkinek van egy befejezetlen napja....

(#46) somnia válasza brian1974 (#45) üzenetére


somnia
őstag

...állítólag holnap hozza a Dhl...

(#47) somnia válasza brian1974 (#45) üzenetére


somnia
őstag

Megjött...elsőre tetszik, bár kevesebbet tud, mint a P9000...
Egyedül a fényképezője az ami jobb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.