Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

"A Z4v 1,7 milliméterrel vékonyabb és 18 grammal könnyebb társainál."

nem vastagabb és nehezebb?

(#2) norbiamen


norbiamen
csendes tag

Jajj de csúnya vagy!

(#3) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A Z4v 1,7 milliméterrel vékonyabb és 18 grammal könnyebb társainál.

Nem fordítva? [link]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#4) Legendd válasza FireFox1996 (#3) üzenetére


Legendd
senior tag

Dehogynem, köszi, elnéztem :D

Alea iacta est!

(#5) A 2. Vesztes


A 2. Vesztes
senior tag

Akkor melik új SONY Z? fog belépni az európai piacra??

Vuff?

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#6) hemaka


hemaka
nagyúr

Új Sony formatervet a népnek. Ezt már hamar lenullázták, amikor egy évben 8 ilyen telefont kikíinlódtak magukból. :D

(#7) Örni


Örni
senior tag

Mi ez az óriási alsó káva, meg ez a QHD hülyeség? Sok lúd disznót győz? Belementek ők is ebbe a hülyeségbe?

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#8) #65577472 válasza A 2. Vesztes (#5) üzenetére


#65577472
törölt tag

A Z3+. A Z4v Verizon only marad.

(#7) Örni Z4v screen to body ratio 71,4%, ami javult pl. Z3-hoz képest (70,9%). Azt pedig te sem gondoltad komolyan, hogy a Sony nem fog beállni a QHD sorba.

[ Szerkesztve ]

(#9) no more


no more
addikt

inb4 fújkáva

(#7) Örni: Elkéstem. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#10) A 2. Vesztes válasza #65577472 (#8) üzenetére


A 2. Vesztes
senior tag

Kösziszépen! :R

Vuff!

Samsung S23 Ultra + iPad Pro

(#11) isti215


isti215
tag

Hát ez oltári ronda így.Az meg érthetetlen hogy még ebbe a verzióba is a snapi 810-et tették.Tényleg kell a dizájnváltoztatás már de nem rossz irányba.

Asztalos István Telefon számom:06301743895

(#12) Wesder


Wesder
félisten

Miért hasznàljàk a 810-es chipsetet ha egyszerűen szar??? Ez is sütni fog mint az M9....

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#13) D4ni


D4ni
őstag

Mikor majd leolvad a hátlap néznek....

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#14) maddogsilver válasza D4ni (#13) üzenetére


maddogsilver
csendes tag

Ezért jó a vízállóság. Víz alatt kell vele játszani, a vízhűtés megoldja :)

(#15) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nah, a hülyeségből valóság lett!
Instant vízmelegítőt csinált a Sony! Pacsiiii!

(Remélem nem lesz beleírva a garanciába, hogy ha vízmelegítésre használod, és ennek következtében halálozik el, ugrott a gari. Mert akkor így nem jöhetne szóba)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#16) kortic válasza Wesder (#12) üzenetére


kortic
tag

(#14) maddogsilver , (#15) kakuk.tamas
Fürdés közben filmet nézel rajta, és közben még melegen is tartja a kádban a vizet ;]

Tetszetős, de ha már az alsó kategóriában nyitottak az MTK chipek felé, a felsőházban is kipróbálhatnák, pl 6795. Mondjuk azt meg nem akarjuk gondolom, hogy a HTC-féle adjunk ki annyi csúcsmodellt amennyit lehet nüansznyi különbségekkel módszert használja. Főleg, hogy eleve félévente van új Z :(((

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#17) D4ni válasza maddogsilver (#14) üzenetére


D4ni
őstag

Hát maga a vízállóság is sok xperia Z szériás telefon esetében megkérdőjelezhető... :W

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#18) moleculez válasza maddogsilver (#14) üzenetére


moleculez
veterán

Jo lessz vizforralónak😁😁/troll off

Maradjon is ott, nekem nem fog hianyozni. 3 munkatársamnak van Sony telója, szenvednek mint malac a jégen...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#19) stevve válasza moleculez (#18) üzenetére


stevve
nagyúr

Mivel szenvednek? Konkrét példát is tudnál írni?

Mindenkinek:
A 810 melegedésén kívül ez is baromi jó telefon, csak persze divat mindenbe belekötni, gondolom. Mindenki nyavalyog, hogy nem elég nagyok, erősek a telefonok, kevés a memória, nem ilyen, nem olyan... de ha jön egy Samu hír, azt azért kell leszólni, mert Samu, az iPhone fika, mert Apple, a Sony meg azért, mert Sony... van, akinek semmi nem elég jó.

Nekem tetszik és ha nem melegedne a 810, el is gondolkodnék ismét a Z szérián a Z2 után. :K

(#20) tpmportal


tpmportal
tag

Nem igazán értem ezt a fajta, csak egy szolgáltatónál történő kiadást. Főleg egy olyan cégnél, mint a Sony, ami, ha jól tudom, küszködik a mobilpiaci piacrészesedésének megőrzésével. Gondolom nem kevés zsetont ad ezrét a Verizon, de nem az lenne inkább a cél, hogy minél inkább elérhetőek legyenek szélesebb közönségnek a termékeik?

(#21) D4ni válasza stevve (#19) üzenetére


D4ni
őstag

Én a Z3 után nem gondolkodok már semmlyen Sony után. Az egy dolog ,hogy rosszak a telefon illesztései, de hogy még a szerviz sem 100-as hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#22) Dominó85


Dominó85
veterán

Egyre ocsmányabbak ezek a Sony Z készülékeke. Bazi vastag alsó káva egy nyamvadt Sony felirattal... Ahelyett, hogy inkább háttérvilágításos egyedi kapacitív érintő gombok (akár ujjlenyomatolvasóval) lennének oda téve. Borzalmasan néz ki a kijelzőből elvett rész... Pfujj.

* Péter - 06302461862 *

(#23) kortic válasza Dominó85 (#22) üzenetére


kortic
tag

Asszem a Yotaphone és valamelyik BB10 teló alján van kibővítve érintésérzékeny panellal az alsó rész, hogy gesztusvezérléssel menjen, egy Sony-ban is nagyon jól nézne ki. (eddig nem is gondolkodtam ezen, de ahogy írtad egyből ez jutott eszembe).
A többieknél nem tudom elképzelni: LG: nincs akkora alsó káva, HTC fém + hangszórók, Samu fizikai gombok, Apple Home gomb stb stb

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#24) Dhampir


Dhampir
félisten

S bizony a telefon oldalán ott csücsül a dedikált fényképezőgomb. :C

(#25) Lecs@ válasza kakuk.tamas (#15) üzenetére


Lecs@
addikt

Tyű de megmondtad ! :Y

512 GB

(#26) ak76 válasza stevve (#19) üzenetére


ak76
senior tag

A Sony nem véletlenül kötött ki a futottak még kategóriában,a készülékek összeszerelési minősége,a vízállóság esetlegessége,a melegedés miatt leálló kamera app,stb,ehhez tedd hozzá a márka hazai katasztrofálisnál is gyengébb szervizhátterét,és máris érthetőek a fikázó kommentek.
Mondom ezt többszörös Z1C,Z2,Z3C ex tulajként.

(#27) Árpi001 válasza Dhampir (#24) üzenetére


Árpi001
senior tag

Az mindig is előnyös volt a sony-nál,bárcsak a többi gyártó is alkalmazná!
Ezekkel a nagy kávákkal én sem vagyok kibékülve a Z szériában.Egyedül a ZL ami baráti,de az meg elég gyenge már,és nem is csinál túl jó fotókat(szerintem)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#28) #86973952 válasza kortic (#16) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem fogja, mert az MTK -nál jelenleg nincs felső kategóriás SoC.

Így marad a melegedés az alacsonyabb teljesítménnyel szemben, mint opció.

[ Szerkesztve ]

(#29) Dominó85 válasza #86973952 (#28) üzenetére


Dominó85
veterán

Hogy mi van? :DD

Szerinted a Helio X20 az micsoda, ha nem felsőkategóriás SoC? No meg az MT6752 sem gyenge éppenséggel (Antutu 5.7.2-ben 46.000 pont és ebből a 3D majd 10000 pont) Nem mellesleg lazán veri a 615-ös Snapit és a 800-at is némely tesztekben.

* Péter - 06302461862 *

(#30) spawn21


spawn21
veterán

Nahát, mennyi okos ember.

Ha már mindenbe bele köttök vegyétek már a fáradtágot és keressetek szinonímákat ahhoz amit folyton írtok.

Nagyon gagyi lett ez az oldal

iPhone 13p

(#31) stevve válasza ak76 (#26) üzenetére


stevve
nagyúr

Jogos, nekem valahogy sosem volt velük bajom és a környezetemben is csupán egy beázásos szervizes problémát ismerek. A fórumot olvasva a legtöbb dologra van megoldás, ahogyan a legtöbb ygártó legtöbb készülékénél. Szerintem nem rosszabb a minőség, mint sok gyártóé. Nem értem az oldalakon átívelő szidalmazási hullámot minden hírnél, miközben a modellek saját topikjaiban a felhozatal töredéke a vélt-valós problémáknak.

Mindegy, csak fura, hogy nem lehet mást sem hallani, mint elégedetlenkedést mindenfelé.

(#32) #86973952 válasza Dominó85 (#29) üzenetére


#86973952
törölt tag

Húzogatott A53 -mal nem lesz felsőkategóriás. A helio X20 pedig jelenleg még nem létezik, pontosabban nincs tömeggyártásban. Leghamarabb év végén, de lehet az még következő év eleje is.

AnTuTu...

[ Szerkesztve ]

(#33) spawn21 válasza stevve (#31) üzenetére


spawn21
veterán

Mert magyarország nem oszág. Csak az a lényeges hiba, ami kingyüngvájnál kap szárnyra. Semmi más nem számít. Z, Z2-Z3-Z3c után, ami mind hibátlan. De sajnos ez csak magyarban van így, ami ki a f..szt érdekel

iPhone 13p

(#34) #65577472 válasza Dominó85 (#29) üzenetére


#65577472
törölt tag

MT6752 gyengébb, mint a S810, Helio X20 pedig év végéig nem lesz elérhető.

Szerk: porterocka megelőzött

[ Szerkesztve ]

(#35) Dominó85 válasza stevve (#31) üzenetére


Dominó85
veterán

Az elégedetlenkedés országos probléma. Hja bocs a felső 10000 kivétel, meg annak a holdudvara. Az emberek sokkal boldogabbak lennének ebben az országban, ha a képük előtt nem rabolná azt szét a népesség minimális és mértékletességről hírből nem hallott kisebbsége. De ebbe ne menjünk bele. :R

skyline_r33
Én a Snapi 800-val hoztam össze, tessék elolvasni amit írtam.

porterocka
Azért jöttem az Antutu-val mert mindenki ahhoz méregeti a lába közét. De jöhetnék azzal is, hogy itt a PH-n érdekes módon az MT6752 T-Rex tesztrésze valahogy sohasem akar lefutni. Érdekes nálam átlag 15fps a végeredmény és mindig lefutott. Szemre pedig van az 25fps is a 15fps végeredményhez képest. Az MTK6752 pedig hova van húzogatva? Baszki 1,7Ghz az neked húzogatott? Amikor a Snapi 2,5-ön ketyeg? Hú bakker értelmes emberek aztán vannak itt dögivel. Az MTK utálatot lehetne végre befejezni.

Igen a Helio X20 év végére várható, de első fecske szerintem már nyár végén lesz. Mindegy, hagyjuk is a témát, mert itt mindenki csak ugat, mint egy bolhás kutya.

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#36) ak76 válasza stevve (#31) üzenetére


ak76
senior tag

Ha a site-ra mondjuk csak valós face profillal lehetne kommentelni,mindjárt meredek zuhanásba kezdene a trollkodás,flamelés,mivel az "elégedetlenségi hullám" jelentős részt szvsz nettó irigységből fakadó trollkodás,plusz a primkó magyar vircsaft,"ha valami jó neked,akkor inkább legyen szar"

[ Szerkesztve ]

(#37) Árpi001 válasza ak76 (#36) üzenetére


Árpi001
senior tag

Ezt én kurvára támogatnám!

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#38) #65577472 válasza Dominó85 (#35) üzenetére


#65577472
törölt tag

Olvastam, amit írtál, csak nem tudom, hogy jön ide a S800.

"Igen a Helio X20 év végére várható, de első fecske szerintem már nyár végén lesz"

Semmilyen fecske nem lesz nyár végén.

(#39) Dominó85 válasza ak76 (#36) üzenetére


Dominó85
veterán

Bocs és aki zsigerből elítéli a facebookot és hasonlóan közösségromboló oldalakat, azt meg emiatt kiközösítenéd? Vagy netán rákényszerítenéd a faxbúk használatára? Szóval ez nem ilyen egyszerű azért. :R

skyline_r33
Attól mert még kint van az S810, 808, 805, 802... az S800 még igen is a felsőkategória része. Így jön ide és mivel azt is szorongatja az MT6752, így jogosan tehető az a SoC a felső-középkategóriába. Amúgy az MT6752 már szinte mindenre elég, nem is értem hova ez a nagy fejlődés. De ez már más kérdés, sör mellett megvitatható velem. :DDD

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#40) no more válasza ak76 (#36) üzenetére


no more
addikt

És, ha mondjuk valakinek tényleg voltak Sony telefonjai, és tök véletlen rosszak voltak a tapasztalatai velük? :) Ilyen biztos nem lehet, igaz?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#41) drfedayn


drfedayn
tag

Az lenne a legjobb ha minden orszag es annak minden szolgáltatója kapna egy Sony modellt. Z3/4 pluszminusz tangens cotangens 1234567. Komolyan mondom szánalom a négyzeten amit művel 1-2gyártó es ez a Sonyra hatványozottan igaz sajnos. Pedig a 90es 2000es években akkora márka volt azóta meg csúsznak le a picsába. Az E3 at már fel se hozom..

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#42) #86973952 válasza Dominó85 (#35) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mert szimplán butaságokat írsz. Nem lesz nyár végén helio x20, mert Q3 -ban küldözgetik még csak ki a mintákat. 6752 nem értem hogy jön ide, mert mint erősebb MTK -ról volt szó. Az pedig jelenleg inkább a helio x10 -re átnevezett 6795, amiben 2 GHz felett futnak a magok.

Az "elméleted" már ott bukik meg, hogy az A57 azonos órajelen már alapjáraton kb. 80-90% -kal nagyobb teljesítményre képes, mint az A53.

Az meg hogy ki mihez hasonlít, meg milyen AnTuTu pontszámok alapján, azt inkább nem kommentálom.

Az meg hogy teljesítményben jobban szerepel a középső kategóriában annak köszönhető, hogy a Snapdragon -nal szemben nem LP -n, hanem HPM -en készül (ezzel viszont drágább is). Jelenlegi Snapdragon 400 -as és 600 -as szériára gondolva.

[ Szerkesztve ]

(#43) #65577472 válasza Dominó85 (#39) üzenetére


#65577472
törölt tag

Mármint S801 (szőrszálhasogatás)

S801-et használok most is, illetve S800-at használtam (Kirin 920-ra váltottam). MT6752 elég mindenre, ezt nem vitatom, de egy felső-közép SoC nem kerülhet egy új Sony flagship-be. m1 note sem flagship, csak felső-közép kategória.

(#44) ak76 válasza Dominó85 (#39) üzenetére


ak76
senior tag

Csak egy ötlet,semmi több,nyilván ki lehetne találni olyan módszert ami elősegíti azt hogy a fórumok,posztok kommentfelületeit ne lepjék el az unatkozó hülyegyerekek,akik Voda Smarttal,vagy hasonló kaliberrel,S6-ost,Z3-ast,i6-ost és társait oltják.
És ha itt tartunk ideje is lenne,ami ezen a site-on folyik,az egyre inkább valami dedóra emlékeztet.:(

no more

Nekem is voltak (többször is) és nekem sem jöttek be,fentebb említett okokból,de a fikázó többség garantálom neked hogy az életében nem használt semmiféle prémium készüléket,se Sony-t,se semmi egyebet,különösen érvényes ez az iPhone/Samsung flame war-ban szereplő retardáltakra.

[ Szerkesztve ]

(#45) Enci1983


Enci1983
senior tag

Még mindig az egyik legszebb mobil! Elegáns, gyönyörű és prémium termék!

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#46) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Hű de rusnya szegény! Mért esett le a logo az aljára? o_O

(#47) laci_csk


laci_csk
senior tag

Trollkodas ide vagy oda nem baj, de nagyon sok a hulye ez aggaszt.

71%-os a screen to body ratio, es azt irjak hogy nagy a ka'va; de mi az a screen to body ratio ez itt a kerdes?

Xperia XZ3

(#48) #65577472 válasza laci_csk (#47) üzenetére


#65577472
törölt tag

Amennyiben komoly a kérdés, Google Translate (is) a barátod :B

[ Szerkesztve ]

(#49) laci_csk válasza #65577472 (#48) üzenetére


laci_csk
senior tag

Ezt ne nekem irjad hanem azoknak akik nyavalyognak a nagy ka'va miatt. En tudom mit jelent, azert is irtam.

Xperia XZ3

(#50) #65577472 válasza laci_csk (#49) üzenetére


#65577472
törölt tag

Z4v esetében inkább az alsó- és felső káva arányával van a gond, bár ez ízlés dolga. Van, akinek a Sharp Aquos Crystal is bejön, szerintem pedig undorító. Nem vagyunk egyformák.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.