Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Óriási, hogy mekkora a verseny a két gyártó közt, és ebből mi vásárlók jövünk ki a legjobban :))

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#2) Physicist03


Physicist03
senior tag

Én a teljesen új játékokra leszek kíváncsi. Például a The Order 1886 is nagyon jónak tűnik.

(#3) danikollar


danikollar
őstag

Akkor ezek szerint lesznek folytatások is már az első évben.

[ Szerkesztve ]

(#5) Matthenstein


Matthenstein
csendes tag

Egyértelmű volt, hogy van még játék amit nem mutattak be. A februári bemutató után már egy interjúban elmondták, hogy az összes stúdiójuk dolgozik legalább egy játékon, ami a ps4-re jön.

[ Szerkesztve ]

(#6) FlashLed


FlashLed
senior tag

Az új GT-t várom a legjobban.Imádom azt a sorozatot,remélem teljesen új graffal irányítással jön.

The Mechanic

(#7) Jander


Jander
senior tag

Sokan szidták az E3 konferenciát, hogy nem mutattak be oly' sok új játékot. Bár már ezzel önmagában is lehetne vitatkozni, de emlékeim szerint már az eredeti 1 hónappal ezelőtti bemutatón is történtek játékbejelentések, most meg ez a hír mellé... látszik, hogy nagyon keményen dolgozik a Sony az új generáció közeledtével csak úgy szórja a jóságport! Ahogy lentebb is említették a nagy harcnak csak mi örülhetünk a legjobban, van árpárbaj is, játékok dögivel!

Nagyon szimpatikus a hozzáállás, leginkább itt bukik meg nálam jelenleg az MS, pedig nagy 360 kedvelő vagyok, de amilyen arrogánsan állnak most a dolgokhoz... sajnálom pedig. Persze messze még a november, bármi jöhet és jöjjön is!

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#8) sasa134


sasa134
addikt

jó hír! a tavalyi Gamescom nem volt túl érdekes, idén tuti nem uszom meg, hogy 2 napra menjek ki,mar most akkora a buzz a 2 konzol miatt,gondolom sàtrazni kell majd a Sony meg az MS standja előtt. kíváncsian várom.

Avanti Roma

(#9) leslieke válasza Physicist03 (#2) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szintén azok érdekelnek jobban.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#11) danikollar válasza Jander (#7) üzenetére


danikollar
őstag

Ha ps4 bemutatóra gondolsz, az februárban volt.

(#12) sasa134 válasza Balu12 (#10) üzenetére


sasa134
addikt

Azt jó lenne tudni, hogy nextgen konzolokat kiállítanak-e (sztem nem) és lehet-e velük játsszani, vagy csak a sajtónak lesznek bemutatók?

Avanti Roma

(#14) sasa134


sasa134
addikt

Jön valaki amúgy innen a Ph-ról a Gamescom-ra?

Ha páran lennénk, lehetne vmi sörözést csapni, megbeszélni vmi találkozót stb. Akár kint a Messe-n. Amúgy is jó hely Köln, így meg, hogy tele lesz gamerrel, nem lenne rossz ha összefutnának a magyarok.

Tavaly a moddereken kívül egyetlen magyar hangot sem hallottam.

Avanti Roma

(#15) FlashLed


FlashLed
senior tag

sziasztok.
A youtube-n láttam a hivatalos GTA V előzetest,melynek a végén csak az Xbox360 és a PlayStation3 szerepel amikre megjelenik.És akkor mi lesz az új konzolokkal?Portolják majd rájuk?

The Mechanic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.