Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nekem kissé hihetetlen,hogy a zajszint 9 dBA...

(#2) SWiNEBoY válasza Silentfrog (#1) üzenetére

Nem csak Neked... ;)

(#3) #19617792 válasza Silentfrog (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

és pont a Cooler Mastertől...

(#4) zazahoho válasza Silentfrog (#1) üzenetére


zazahoho
őstag

Főleg úgy,hogy 1600-on meg 31 :U

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#5) peetmaster válasza Silentfrog (#1) üzenetére


peetmaster
senior tag

Ha áll a venti... :D

Már az elődök is kapósak (voltak), úgyhogy reméljük, hogy be tudnak lőni nekik valami kellemese árat, és ár/teljesítmény kategóriában előkelő helyen lesznek. :K

(#6) KisTopi95 válasza zazahoho (#4) üzenetére


KisTopi95
aktív tag

Turbina

Mit is kéne ide írni?

(#7) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ó, csökkentették a fordulatszámokat, a 600-1600 pedig a 212evonál pont ideális: ott még teljes fordulaton is elviselhető, viszont a 2200as pár fokkal lehetett jobb max. 600 viszont általában már nagyon halknak/mármár csendesnek minősül.

eddig is remek borda volt, a blade master pedig eddig is remek légnyomás/légszállítás paraméterekkel rendelkezett, miközben a hangja is okés. innentől szerintem már felesleges a ventit cserélni rajta.

KisTopi95: mint bármelyik 120as venti 30 centiről 1600rpmen. de alapvetően egy budget megoldásnál ez jó kompromisszum.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#8) GribMate


GribMate
aktív tag

"A légkavaró motorjának percenkénti fordulatszáma – a hőmérséklet függvényében – 600 és 1600 közé eshet, míg a zajszint 9 és 31 dBA között lehet."
VS
Hivatalos oldal
Eszerint 600 és 2000 RPM közötti a fordulatszám (csak úgy, mint a CM Hyper 212+ esetében), a zajszint pedig 9-36dB (szemben a 212+ 13-32dB-jével).
Ergo a fordulatszám nem változott, de alapjáraton halkabb, max. terhelés mellett hangosabb lett, mindezt 4-6 CFM-mel nagyobb légszállítással.

Alapvetően két dolog változott elvileg: a ventillátor (egy picikét a borda) és az, hogy az EVO esetében a hőcsövek már nem csak a processzorral, de egymással is közvetlenül érintkeznek.

Nagyon halkan mondom: Hyper 212 EVO tesztért kiált a nép!!! ;] ;]
(Hogy lássuk veri-e a 212+-t).

[ Szerkesztve ]

(#9) zazahoho válasza GribMate (#8) üzenetére


zazahoho
őstag

Annyit csak javítottak rajta,hogy 1-2 fokkal jobb legyen 212-nél :U ,a venti hangjára nagyon kíváncsi lennék,mert cm venti nem halkságáról volt híres eddig. :(

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#10) Joachim21


Joachim21
senior tag

Csak nekem tűnnek egyre kisebbnek a bordák?

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#11) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Sok váltózás nem történt a 212+ óta. ;]

(#12) bokapeter


bokapeter
tag

A CM 212 EVO biztos, hogy jobb a CM 212+ -nál, mert ott a gond a talp kidolgozásában volt. Ennek a talpa sokkal jobbnak néz ki mint az előző verzió relatíve gyenge talpa. A venti szerintem ok lesz, kicsi a középső része, így alacsonyabb fordulatszámon is megfelelő lesz a légszállítása.A TX3-ak között semmi különbség nem lesz. :)

[ Szerkesztve ]

BP

(#13) Csabroncka válasza Recon666 (#11) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nincs új Hold a Nap alatt...

"in medias res"

(#14) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

ahh, amit már vagy ezerszer leírtam:
"maradok a CM V8 mellett"
:DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#15) Korcsii


Korcsii
őstag

Ameddig a föld kerek, mindig lesznek kettőtizenkettesek! :)

(#16) coolpet


coolpet
senior tag

En meg mindig freezer 13 pro-t vennek.

Meretileg ugyanaz, csak halkabb, es a hutesi teljesitmenye alapjaraton jobb.

Arban is kb ugyanott van, es folyadekcsapagyas a ventije.

[link]

(#17) CoDWaW07


CoDWaW07
őstag

jófélék:)
peetmaster: lehetséges:DDD

●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

(#18) patex1983


patex1983
őstag

Én is kíváncsi lennék, mit hoz a 212 EVO a 212+-hoz képest, de szerintem 1-2 foknál nem többet. (De ne legyen igazam :) ) Ha a tesztek bebizonyítják, hogy nagyságrendekkel jobb, mint a 212+, akkor még lehet le is váltom a jelenlegit. A ventilátor lecserélése viszont dicséretes. Én most a 212+-t egy Coolink Swif2-vel hűtöm, mivel sokkal halkabb, mint a gyárilag hozzá adott.
A zajszint meg nagyjából hihető, mivel a 800 rpm-es Swif2 zajszintje is 8.5 dB/A, ami nálam pl a házból egyáltalán nem hallatszik ki.

X

(#19) zapok


zapok
aktív tag

Király hűtők, jó áron, mi kell még? Semmi! UPPP mind a kettőnek! :R

[ Szerkesztve ]

Anyám tyúk, avagy az ember tragédia.

(#20) banhammer


banhammer
veterán

Teszt mikor lesz róla?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#21) sortie válasza coolpet (#16) üzenetére


sortie
csendes tag

Én is vennék egy olyat, de zavar, hogy nincs merevítés az alaplap hátára a tömege meg adott.

(#22) boeing válasza banhammer (#20) üzenetére


boeing
senior tag

[link]
Teszt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.