Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) iBlast


iBlast
aktív tag

Elég gáz, hogy a "lézerkardjával" 1 ütéssel levág mindenkit...meg a mászás is elég nyomorékra sikerült.
már most látszik, hogy elég repetív lesz...szerintem gagyi :K ;]

[ Szerkesztve ]

(#2) fricz19 válasza iBlast (#1) üzenetére


fricz19
őstag

nekem is az ellenfelekkel van a gond.
csak ott állnak, semmi kihívás
(hacsak nem valami ultraeasy -be nyomja)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#3) Gomez86


Gomez86
őstag

Ez a vidi nem volt már? Vagy legalábbis ismerős. (Lehet hogy ilyen repetitív?)

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#4) Sicilian


Sicilian
addikt

Háát ez nekem nem bejövős... :(

nothing is true everything is permitted..

(#5) Sirandrish válasza Gomez86 (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

az első vidi az volt már de a másodikat én most láttam először..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) elithun


elithun
őstag

Graphic: improved
Gameplay: reduced

[ Szerkesztve ]

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#7) N3ST1C


N3ST1C
tag

Hát egy AC2 megjelenés után többet vár az ember az igaz, legalábbis ezeknél a videóknál...

(#8) BalaNce87 válasza N3ST1C (#7) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én azt nem értem hogy elviekben ez a játék az AC motorjával készül, ahogy az előbbi pop is csak az cell shaded volt, de videókat elnézve ez közel sincs az ac-hoz grafikailag, játékélményileg meg elég gáz, ellenfelek várnak arra hogy megöld őket, gondolom ez is valami konzol cucc, már ac2-n is látszódott a konzolosdi, pl ha fegyvert váltasz megáll a játék, ezt utoljára a bioshock boxos változatában láttam.

(#9) Thome


Thome
addikt

Az első videó fele után van amikor lecsúszik a lepedőn.. ott baloldalt érdekesek azok a nyílvesszők, ahogy zuhannak be a falon belül... :DDD

(#10) elithun


elithun
őstag

Akárhányszor nézem meg a videókat, mindig szöget üt a fejembe,hogy a herceg túl hosszú távot tud áthidalni falon futva, irreálisnak hat. Arról nem is beszélve, hogy amikor nem ugrik elég nagyot, hogy ráugorjon egy deszkára, akkor a fizika törvényeit meghazudtolva szinte oda teleportál a deszkára. Biztos túl sok elvárásom van.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#11) BalaNce87 válasza elithun (#10) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez a deszkára teleportálás mind1ik részbe volt, ha kicsit mellé ugrottál odahúzta a karaktert a pallóra.

(#12) elithun válasza BalaNce87 (#11) üzenetére


elithun
őstag

Tény,de 2004 környékén könnyebben fogadtam be. :D

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#13) BalaNce87 válasza elithun (#12) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát egyenlőre nekem se tetszik ez a rész, pedig az víz fagyasztás nagyon bejött, de így elnézve kap egy 7+-os besorolást:D és jó lesz kis kölyköknek konzolra.
Érezhető hogy ezt a rész is csak alibiből dobják ki pc-re mert hogy a régi popokhoz képest sehol sincs, az ac-hoz képest se de én valahogy nem hiszem el hogy ugyanaz a motor van mind2 játék alatt.

(#14) Shufny válasza BalaNce87 (#13) üzenetére


Shufny
őstag

Az AC se volt egy bonyolult játék (sajnos). Egyébként nekem is úgy tűnik, hogy bénább a mozgás és rondább az egész. (Ha valami ez nagyon bejött az AC -ben. A 2600XT -men is gyönyörűen futott, és nagyon szép volt. Mármint egyszerűen jó volt nézni). Ez az ellenfelek közötti teleportálás, illetve, hogy azok egyesével támadanak ott is megvolt. Ilyen zombi-szerű lényekről mondjuk hihetőbb, hogy ilyen bénák :). Sajnálom így előre ezt is, a fagyasztásos dolgok pedig már felkeltették egyszer az érdeklődésem.

[ Szerkesztve ]

(#15) BalaNce87 válasza Shufny (#14) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nekem ac tetszett, hiába volt unalmas ha naponta 1 másfél órát játszottál vele az elég volt és nem tette unalmassá, az egész világa hogy él a város nagyon jól mutatott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.