Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dexar007


Dexar007
veterán

Trükkösek ezek a filipszek. Az ambilight elvonja az ember figyelmet a botranyosan szar kepminosegtol. ;]

Give me your cum,bull!

(#2) GIJoe válasza Dexar007 (#1) üzenetére


GIJoe
addikt

azért amikor sharp panelt tesznek bele, odaver a samuknak..

a HEVC kódolási szabvány kezelését nem támogatja, :W

(#3) gghrtz


gghrtz
őstag

Kivancsi leszek a hardverre.

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nem lehetne hogy csak "TV alapú" TV-ket gyártsanak ezek a gyártók és a smart funkciókat rábízzák azokra, akik azt komolyan veszik, fejlesztik és supportot is adnak hozzá?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Bear válasza Dexar007 (#1) üzenetére


Bear
aktív tag

Hogy finom legyek....khmmmm

(#6) kleinguru válasza Dexar007 (#1) üzenetére


kleinguru
addikt

De legalább hasznos a funkció:))

az egyetlen dolog, amit hiányolok a saját tévémből:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#7) Tutu7030 válasza GIJoe (#2) üzenetére


Tutu7030
veterán

Minek bele a HEVC? Majd az ára lesz prémium. :D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) GIJoe válasza Tutu7030 (#7) üzenetére


GIJoe
addikt

ha 23E Ftos tabim kezeli, talán nem lenne olyan nagy elvárás... :K

(#9) myckie2 válasza Tigerclaw (#4) üzenetére


myckie2
őstag

Mert miért baj ha benne van? Max nem használod.

(#10) gghrtz válasza myckie2 (#9) üzenetére


gghrtz
őstag

Azért mert aki nem használja ezeket a smart/android stb. rendszereket, annak csak felesleges árnövelő tényező ez a tévén. Szóval lényegében pluszba fizet azért, amit nem használ.

(#11) lorinser válasza Dexar007 (#1) üzenetére


lorinser
senior tag

:W

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#12) Dexar007 válasza lorinser (#11) üzenetére


Dexar007
veterán

Mi a problem?

Give me your cum,bull!

(#13) szp1


szp1
addikt

".... ami többek között tartalmaz egy 1200 hertzes képfrissítési rátát biztosító interpolációs technológiát....."

Valaki mondja már el, hogyan lehet egy kb 5-8 ms válaszidejű lcd panelnek 1200Hz-es képfrissítése...
Köszönöm előre is.

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#14) gghrtz válasza szp1 (#13) üzenetére


gghrtz
őstag

Úgy, hogy csak a háttérvilágítás frissül 1200-szor. Szóval ez ilyen marketing bullshit.

(#15) ƬΛЯΛ válasza gghrtz (#14) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Marketing bullshit :DD :DDD :DD Hát én szétesek :D

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#16) Graphics válasza GIJoe (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Melyik tab kezeli?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) GIJoe válasza Graphics (#16) üzenetére


GIJoe
addikt

ezt vettem nemrég... ennyiért pláne megérte.
MT8127 központi egységgel, amiben Mali-450-MP4 van...

[ Szerkesztve ]

(#18) szp1 válasza gghrtz (#14) üzenetére


szp1
addikt

Köszi.
Valahogy én is így gondoltam.....

Az erőszak a gyengék végső menedéke. (Isaac Asimov : Alapítvány), "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik. ( MiB, K ügynök )

(#19) Tigerclaw válasza myckie2 (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Ahogy már írták is, felesleges árnövelő és főleg azért az, mert jellemzően 10-ből 9 TV esetén hulladék smart rendszert kapsz bedrótozva, gyakran a frissítés lehetősége nélkül, de ha lehetne is frissíteni, akkor se kapsz 1-2 fontosabb bugjavításon kívül semmit. A TV gyártók abban érdekeltek hogy vegyél évente új tévét, vagyis nem fognak neked komoly supportot adni a tévéd szoftverére. Akkor viszont már legyen olcsóbb és vehetsz magadnak egy rendes eszközt, amit a gyártója update tart, mert abból él. Szóval inkább legyen buta TV egy HDMI csatlakozóval többel és veszek egy Apple TV-t, Fire TV-t, vagy valami androidos smart boxot. Ja és arról nem beszélve hogy a smart TV-k hardvere iszonyat gyenge szokott lenni, vagyis számolhatsz azzal hogy minden kattintás, gombnyomás után másodpercek telnek el, mire reagál. Egyszerűen a TV gyártóknak ez idegen terület, nem értenek hozzá és nem is akarnak érteni hozzá. Nekik annyi fontos, hogy rátegyék a TV-re a smart tv logót.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#20) Sada88 válasza GIJoe (#17) üzenetére


Sada88
aktív tag

és neked is akadozik a menü? nekem egy régebbi akkor prémium kategóriás van de a menü akad mintha lagolna :) ;]

www.Sadaweb.hu www.flickr.com/photos/sada1988/

(#21) GIJoe válasza Sada88 (#20) üzenetére


GIJoe
addikt

:N de ott a kulcsszó régebbi, + nem régi maga a termék, de máris vannak javítások a bbs forumon
de érted már amit írtál az is butaság, csak 1 féle kínai tablet van csakis 1 féle szoftverrel, és csakis 1 helyről?
Legalább minden tényezőre 1000, hanem 10000 féle van...
A kollégám jut a kommentedről az eszembe, akinek 15 éve azt mondta egy TV szerelő hogy a Samung márka szar, és azóta nem vehetünk semmi Samu terméket, mert hetekig hisztizik... :U

[ Szerkesztve ]

(#22) Duree válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


Duree
veterán

Neked tökéletesen igazad van,Én is utálom a smartot fölösleges sallang.

duree54

(#23) kleinguru válasza Duree (#22) üzenetére


kleinguru
addikt

Szerinted, más szerint (szerintem is) jó az a szülőknek egy "média szerver"-rel megtámogatva videókat és képeket nézegetni integráltan:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#24) gghrtz válasza kleinguru (#23) üzenetére


gghrtz
őstag

Oké, de attól még gyárthatnának olyat is, amiben nincs. Most meg meg kell venned, ha akarod, ha nem.

(#25) gghrtz válasza kleinguru (#23) üzenetére


gghrtz
őstag

- dupla -

[ Szerkesztve ]

(#26) kleinguru válasza gghrtz (#24) üzenetére


kleinguru
addikt

Ez teljesen jogos:R

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#27) ƬΛЯΛ válasza gghrtz (#24) üzenetére


ƬΛЯΛ
senior tag

Jogos bizony :K

vapebook.hu - őszinte ecigi tesztek, vaperektől vapereknek

(#28) haddent válasza Tigerclaw (#19) üzenetére


haddent
addikt

Ebben ott a hiba, hogy +1 doboz, +1 távvezérlő stb...
A gyártóknak meg nem tudom mi idegen, pl. Samsungnak. Még sose látott arm procit meg Android rendszert? Mondjuk ez megmagyarázná a telefonjaikat ;]

(#29) Duree válasza kleinguru (#23) üzenetére


Duree
veterán

Ha van DLNA támogatás akkor nem kell a streameléshez smart.Abban igazad van,hogy sokak igénylik a smart létét,de szerintem egy szükséges rossz.Ha az LG új WEBOS rendszere megfelelöen gyors lesz akkor visszavonom ,hogy nem kell a smart dolgot.

duree54

(#30) kleinguru válasza Duree (#29) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, de nem nagyon van olyan (talán most már nincs is), ahol van rj45-ös csatlakozó és DLNA támogatás, de nincs smart :(

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.