Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Egy S9+-ra szerintem simán benevezek majd... Nagyon jónak ígérkezik. :)

(#2) atike


atike
nagyúr

Eladom az autómat, és mindjárt meg is lesz az első Samsung telóm... :DDD

Tetszik, nagyon is. Főleg ha valami csoda folytán kimaradna az edge kijelző belőle... :) De az árától erősen félek...

(#3) #65193216


#65193216
törölt tag

szóval ők is inkább csökkentik a szenzorméretet. na kíváncsi leszek.

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Erre is csak 2 év szoftvertámogtás jár majd?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) aprokaroka87 válasza Polarstar (#4) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Háát.
Android 9.0/9.1 esélyes

Ha lesz 9.1, ha nem akkor pedig 10.0

(#6) noro79


noro79
tag

Nagyon nem szép! A széle mintha üvegből lenne ,és az alján az a két kivágás... :( S8 szebb

(#7) aelod válasza aprokaroka87 (#5) üzenetére


aelod
veterán

Ezt most miért kell ennyire erőltetni? Várni kéne még szerintem és a következő S modellt kiadni valami forradalmi újítással (pl. kijelzőbe integrált tapicskaszkenner). Ezt így ebben a formában az S8 sikerei után nem hiszem, hogy sokan megveszik mivel elvannak a 8-cal is.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Sikerül végre normálisan elhelyezni az ujjlenyomat olvasót?
A dedikált retardbutton megmarad?

(#9) gekkoXT válasza noro79 (#6) üzenetére


gekkoXT
senior tag

Okos. Nyilván egy tokokat gyártó cég látványtervéről van szó. Általában tőlük szoktak kikerülni előnézeti képek.
Szóval amit látsz az egy S9 amin tok van.

(#10) #65577472 válasza noro79 (#6) üzenetére


#65577472
törölt tag

Minek a széle és az alja? A toknak, amiben a renderképen vannak a modellek?

(#11) Vikthor


Vikthor
nagyúr

3,5-es jack ezen lesz már vagy még mindig BT nácik?

[ Szerkesztve ]

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#12) aprokaroka87 válasza aelod (#7) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Szerinted mekkora presztizs veszteség lenne egy Samsung Szintű cégnek, ha kihagyna egy évet az épp aktuális csúcs kategóriában.

A kijelzőbe épitett ujjlenyomat olvasó, meg bejöhet még akár az idei Note szériában is.

Tudomásom szerint az S8-on is van jack csati

[ Szerkesztve ]

(#13) Crafter32


Crafter32
őstag

Nem hiszem túl nagy változás lesz. Egyedüli pozitív, hogy le fog esni S8 ára és idén vásárolva jó választás lehet még 2 évre. Teljesen felesleges "250-ért" szaladni az S9-ért.

(#14) aelod válasza aprokaroka87 (#12) üzenetére


aelod
veterán

Végül is akkor a Note szériában debütálhat az említett feature. Erre nem gondoltam.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#15) #16820480 válasza aprokaroka87 (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

Még ezen is bejöhet a kijelzőbe épített érzékelő igazából. Az S8-nál is még pár héttel a bemutató előtt is több variáció volt a telefonból, végül a hátlapi ujjlenyomat futott be. Viszont most tavasszal a kínaiak 90%, hogy hozzák a képernyőbe épített érzékelőt, és nem hiszem, hogy a Samsung megengedhetné, hogy csak második legyen a piacon :N

(#16) #65577472 válasza Vikthor (#11) üzenetére


#65577472
törölt tag

S8-on is van jack, ezen is lesz.

(#17) Juhaszatti válasza aelod (#7) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Olyan ez mint az S6-S7 esete. Kijött az S6 egy csomó újdonsággal, nem volt rossz telefon, de az S7 volt a ráncfelvarrott javított verziója.
Kb ezt várom az S8-S9 esetén is. Egy pluszra lehet hogy lecserélem majd az S7 Edget.

(#18) .Szaki. válasza #16820480 (#15) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha ők tudják majd úgy megcsinálni hogy az tényleg baromi jól működjön, akkor szerintem teljesen lényegtelen, hogy hányadik lesz a piacon.

(#19) aprokaroka87 válasza #16820480 (#15) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Bejöhet, de én kb 40% esélyt látok rá.

.szaki = ezt én is igy gondolom.
Egy Samsungot hamarabb "szétszednek" ha az új technologia hibásan fog müködni.

[ Szerkesztve ]

(#20) Csapo83 válasza #16820480 (#15) üzenetére


Csapo83
aktív tag

A Samsung addig nem fogja belerakni a csúcs készülékébe amíg nem tökéletes ( és még bőven nem az ).

[ Szerkesztve ]

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#21) Csapo83 válasza Crafter32 (#13) üzenetére


Csapo83
aktív tag

Pont ott nyúlnak bele ahol kell! Nagyon várom már és mivel úgy is cserélném az S8+-om ( a mérete egy kicsit kényelmetlen már nekem ).

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#22) noro79 válasza gekkoXT (#9) üzenetére


noro79
tag

Okos. Benéztem! Okoska

(#23) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Én csak egy dolgot nem értek. Miért fektetve van az ujjlenyomat? Sokkal jobb lenne úgy, mint a 8-on.

(#24) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Várom már ezt a készüléket.

(#25) Csapo83 válasza <Lacy85> (#23) üzenetére


Csapo83
aktív tag

A szenzornak mindegy hogy hogy van forgatva. Gondolom inkább esztétikai okokból fordították el.

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#26) Csapo83


Csapo83
aktív tag

Ami a mobilos kameraszenzoroknak nagy ugrást jelenthet azok a "lencse" nélküli szenzorok. Kíváncsi vagyok hogy mikor jelennek meg...

A kedvenc pálinkámhoz hűséges vagyok! A márkákhoz, rendszerekhez nem!

(#27) Fantomas80 válasza Polarstar (#4) üzenetére


Fantomas80
tag

Ezt honnét veszed? A S6 omra még decemberbe is jött frissítés. Jó az Android 8.0-at már tuti nem kapja meg. De remekül elvagyok a Android Nougat-al is. Majd csere egy S9-re. Pont ezért választom újra a Samsungot hogy még mindig ad ki frissítést a régi zászlósra is!
Ha másik oldalát nézed ha csak 2 évet ad akkor is mi van? Minden gyártó arra törekszik hogy évről évre cseréld a cuccaidat! :W

Googlemaps frissíthetne már! A házunk helyén Avarkori sátrak és temető látható! :)

(#28) MrCsiT válasza Fantomas80 (#27) üzenetére


MrCsiT
addikt

véletlen lett válasz..

Számomra a cikkben a "sztereo hangszóró" kifejezés volt újdonság: a korábbiak mind mono-k voltak, nem? :F
..illetve, ha már a kisebb modell mérete benne van a cikkben, akkor a nagyobbé is belekerülhetne.. :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#29) BSN.User válasza atike (#2) üzenetére


BSN.User
kezdő

Hat ami manapsag megy edge kijelzo neven s8 /+ es note8nal hat.. hol van az mar az erdeti note4 edge koncepciojatol. Komolyan en visszasirom az s7 edgem kijelzojet. Nekem nagyon bejon. S8nal aztan note8nal mar alig latom a kulonbseget egy flathez kepest..

(#30) Matada2.3 válasza atike (#2) üzenetére


Matada2.3
veterán

Az Edge kijelzőtől tuti nem fognak megválni, szinte már a Galaxy széria tartozéka.

Itt is leírom, hogy nagyon örülök az egykamerás megoldásoknak, hiszen ezekben is van potenciál, nem kell külön kettővel játszani, hanem inkább a technológiát fejleszteni. Az S9 is jó lesz. :)

Finn the human

(#31) <Lacy85> válasza BSN.User (#29) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem sokkal jobb az edge megoldás a 8-on. Nem zavaró, nem torzul a széleken a kép, mégis baromi szép a teló.
De nyilván ízlés kérdése. :)

(#32) zzola válasza <Lacy85> (#31) üzenetére


zzola
félisten

Lassan már ott tartunk, hogy évente 2 készülék érkezik! Csak egy kicsit pénzéhesek-nem nagyon...

(#33) BSN.User válasza <Lacy85> (#31) üzenetére


BSN.User
kezdő

Engem note4 edgen es s7edgen sem zavart. Sot. Szeretem az extravagans dolgokat, tetszett, hogy a kijelzo szele lefolyik.. aztan szegeny jobb sorsra erdemes note7-tel visszavettek belole, amit a tavalyi 3 8as szeriasok is kovettek, amik mar eppen csak lekeriketettek, nekem egy s7edge-note8 otvozet kene :))

(#34) Juhaszatti válasza zzola (#32) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Eddig is kettő érkezett. Az S széria és a Note széria. Most sem lesz másképp.

(#35) kengyel


kengyel
nagyúr

Hamarosan megtudjuk milyenek lettek, várom a megjelenést.

kengyel

(#36) Fred23


Fred23
nagyúr

Xcover 5-re kíváncsibb vagyok.

(#37) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Várós...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#38) Mr.Silkó válasza Vikthor (#11) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Átaludhattál valamit, mert a Samsungokon egyelőre még van jack port.

(#39) Mr.Silkó válasza zzola (#32) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Neked is jó reggelt! Hosszú évek óta tél végén/tavasz elején jelenik meg az S széria új modellje, augusztus végén/szeptember elején meg a Note-ok.

(#40) #80439296


#80439296
törölt tag

'Minden kiderül február 25-én!'

Mindenki derül február 25-én!

:C :C :C

Amúgy, ha 2000$/€/Ł alatt van, nem is kell... :P

(#41) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

Azért az se lett volna rossz, ha egyforma konfigurációval érkeznek mint az S8-ak.

valami

(#42) Mr.Silkó válasza Quasi_modo (#41) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Egyetértek.

(#43) <Lacy85> válasza Csapo83 (#25) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tudom, hogy a szenzornak mindegy, csak a 8-asból indultam ki.
Mivel hátul van, és ugye picit süllyesztve is, így a függőleges elhelyezés pont jó, mert szépen "ráül" az ujjad a szenzorra.
Vízszintesen viszont alul-felül lelóg a róla az ujjam. Főleg így, hogy még tok is van rajta. Így nagyon mélyen van a szenzor, és elég kényelmetlen is a feloldás.
Most direkt kipróbáltam a 8-ason fektetve.
Bár lehet, hogy ez csak az én hülyeségem. :D

(#44) NeRo28 válasza aelod (#7) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Gondolom az eszedbe sem jutott h olyanok is megveszik majd akiknek nincs S8 asa.... :(

(#45) Mr.Silkó válasza <Lacy85> (#43) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Nem csak te gondolod így, én is furcsának tartom az ujjlenyomat-olvasó fektetett elrendezését.

(#46) NeRo28 válasza Mr.Silkó (#45) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Ha elöl lenne ugyanígy lenne!nekem nem tűnik fektetve!Samsung össze telefonjába így áll kiv s8 note8!

(#47) Mr.Silkó válasza NeRo28 (#46) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

De elöl az esetek döntő többségében hüvelykujjal oldja fel az ember a biometrikus zárat, ami kézben tartva a telefont pont vízszintesen fekszik fel az érzékelőre. Próbáld csak ki! Míg a hátlapi megoldásnál függőlegesen rakja rá a user a mutató/középső ujját a szenzorra, kézben megtámasztva a mobilt, ergo az S9 fektetett, hátlapi ujjlenyomat-olvasó elhelyezése nem túl szerencsés, kisebb felületen veheti be így az érzékelő az ujjat, ezáltal pedig pontatlanabb lehet az azonosítás.

[ Szerkesztve ]

(#48) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Arra már fogadni merek hogy így fognak kinézni ahogy a képen vannak
Annak pedig nagyon örülök hogy a kamerával reklámozzák, akkor biztos nagyon nekifeküdtek ismét :C

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#49) w333


w333
félisten

S8 marad ... majd az S10 -t fogom várni ! :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#50) #67656192 válasza w333 (#49) üzenetére


#67656192
törölt tag

+1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.