Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) petymeg2033


petymeg2033
tag

Csak miután végigcsináltam a lépéseket, utána olvastam vissza, hogy Google Apps felhasználókra nem vonatkozik az akció.
Na sebaj, ártani nem ártott, hogy rendeztem egy kicsit a beállításokat :)

(#2) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Szuper, köszi az infót, sose árt a plusz tárhely :)

Finn the human

(#3) lcee79


lcee79
őstag

én végigvittem szerintem
de továbbra sem látom a +2 gb-ot
15 gb tárhelyet mutat a google drive

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#4) ratcache válasza lcee79 (#3) üzenetére


ratcache
aktív tag

cikkben: "a cég pedig a hónap végéig írja jóvá a tárhelybővítést, melyről e-mailben is értesítik a felhasználókat."

(#5) Thrawn válasza lcee79 (#3) üzenetére


Thrawn
félisten

Olvasni arany:

"...a cég pedig a hónap végéig írja jóvá a tárhelybővítést, melyről e-mailben is értesítik a felhasználókat..."

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#6) LordX


LordX
veterán

Végigvittem, és maradt 1,01 TB..

;]

(#7) lcee79 válasza Thrawn (#5) üzenetére


lcee79
őstag

Ez úgy látszik elkerülte a figyelmem

Régen amikor a dropbox-on mindenféle beállítással lehetett növelgetni a tárhelyet, az abban a pillanatban látszott

Meg a microsoft is mikor növelt pár hónapja 15-gb-al az is abban a pillanatban látszott...

Lehet hogy az agyam nem is akarta figyelembe venni a szöveget, mert ennek szerintem egyből látszódnia kellene :)

Na mindegy, majd akkor 17 nap múlva meglátom :)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#8) macilaci78 válasza lcee79 (#7) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez nem alanyi jogon járó növelés, hanem kampány.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#9) Reaper


Reaper
őstag

Köszi, a plusz tárhely mindig jól jön :)

(#10) Steve1207


Steve1207
veterán

Szép kezdeményezés, bár nekem most bőven elég a 40GB mindenre.

.

(#11) lcee79 válasza macilaci78 (#8) üzenetére


lcee79
őstag

Egyik sem volt alanyi jogon járó :)
Mindegyikhez kellett csinálni valamit (megosztani facebookon, twitteren, bekapcsolni feltöltést stb...)

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#12) jFox


jFox
őstag

Ennyit megér. :K THX Goooo

--==<< ...csütörtökön a lényeg, hogy egyet alszom és péntek! >>==--

(#13) azbest


azbest
félisten

A kevésbé biztonságos appok elérésének tiltásánál azért elgondolkodtam, hogy ha engedélyezem, akkor kivágja-e a nevesítve felsorolt thunderbird levelezőt. :)

(#14) youngboy


youngboy
senior tag

Az is feltétel, hogy minden zöld legyen vagy csak végig kell rajta menni?
Pl. ha én nem adok meg telefonszámot, akkor is megkapom?

(#15) Intruder2k5


Intruder2k5
MODERÁTOR

Látom nem csak én nem szeretnék telefonszámot megadni nekik! :)

Mondjuk az sem ártana, ha az ezzel kapcsolatos cseszegetést ki lehetne kapcsolni, hogy ne nyaggasson folyton webmail belépéskor a jelszó visszaállítási opciókkal!

(#16) janos1988


janos1988
addikt

Olyan magabiztosan dobálják a GB-okat ajándékként... De kíváncsi lennék rá, ha legalább a felhasználók 1/4-e tényleg kihasználná a 15 GB-ot, akkor mikor fogyna el az a "végtelen" tárhely.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/watch?v=mkDSGbRyjz8&list=PLVJH24yGtE_w5Ke4aWmRV8erFQmqRD1dK Minden egyes új rész rátesz még egy lapáttal :-D

(#17) Keem1 válasza janos1988 (#16) üzenetére


Keem1
addikt

Mit gondolsz, mitol ilyen bokezuek? A juzerek 90%-a kb 5 giganal is kevesebbet hasznal a felho szolgaltatasokban.

[ Szerkesztve ]

(#18) W.Wilson válasza janos1988 (#16) üzenetére


W.Wilson
aktív tag

Ezzel semmi baj nincs, az ISP sem tudná egyszerre mindenkinek nyújtani a kínált sávszélességet, a bank se tudná egyszerre mindenkinek kiadni a pénzét stb.

%-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, Mhz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel

(#19) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Beálltam a sorba én is, várom a plusz két gigát. :P

(#20) tlac válasza Intruder2k5 (#15) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem már egyszer segített, mikor éppen hullafáradtan nem jutott eszembe a jelszavam

plusz a kétfaktoros azonosításhoz is hasznos

[ Szerkesztve ]

(#21) macman507


macman507
aktív tag

Így is borzalmasan lassan töltődött múltkor le valami file googleéktól, nem tudom mire jó ez így, ha tényleg ilyen lassú a letöltés.

1hs,.2HS,.3HS, yay! ;)

(#22) Doosa válasza Steve1207 (#10) üzenetére


Doosa
aktív tag

Gdrive-on van 40GB-od?

(#23) SkullGuy


SkullGuy
csendes tag

Én egyszer bővítettem 50gb-ra mert egy rokonom esküvői dvd-jét készítettem el és a rokonsággal meg kellett osztanom. :)
1 hónap után mikor már mindenki letöltötte lemondtam az előfizetést és azóta is 50gb a tárhelyem, de a kártyámról azóta sem vonják le :D

(#24) jacint78


jacint78
addikt

Kellenek nekik a telefonszámok, semmi másról nem szól ez...

type your text here..

(#25) Keem1 válasza jacint78 (#24) üzenetére


Keem1
addikt

Félsz, hogy felhív a gugli? Ne aggódj, ha csak 1 ismerősödnek van androidos telója, már megvan nekik a számod. És? Én még egy reklámot se kaptam mobilon, 14 éves a számom. Nem értem ezt a paranoiát...

(#26) Diopapa válasza Keem1 (#25) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem biztos, hogy a kéretlen reklám zavarja..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#27) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Akit zavar, hogy a Google megtudja a számát, vagy bármit akkor miért használja egyáltalán a Google termékeit? :W

(#28) Intruder2k5 válasza Eliot Anders (#27) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem értem az összefüggést! Attól, hogy a telefonszámomat nem szándékozom kiadni nekik, még miért ne használhatnám a szolgáltatásaikat? Majd én vállalom annak a kockázatát, hogy esetleg elfelejtem a jelszót, vagy feltörik a fiókomat, stb... Felteszem Te sem adod meg bárkinek a mobilszámod, legalábbis nem látom, hogy ott lenne az aláírásodban! A Gmail egy ingyenes internetes levelező szolgáltatás, a felhasználási feltételei közt pedig nem szerepel a telefonszám megadása! Az adóbevallásomra sem szoktam ráírni a mobilszámomat, pedig ott is megvan a helye!

[ Szerkesztve ]

(#29) Diopapa válasza Intruder2k5 (#28) üzenetére


Diopapa
addikt

Az gondolom tiszta, hogy jó eséllyel az állam is tudja a számod. ;)

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#30) Eliot Anders válasza Intruder2k5 (#28) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Úgy értettem, hogy sokan a számukat nem szeretnék megadni, viszont amit írunk levelőzőben, böngészési szokásainkat, androidon akár a gps koordinátánkat is "megadjuk" neki simán, akkor miért nem mindegy, hogy a telefonszámot tudja vagy nem?

Az ingyenesre visszatérve; én úgy gondolom, hogy ha pénzzel nem is de adatainkkal fizetünk neki.

(#31) Intruder2k5 válasza Diopapa (#29) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Tiszta! A kettő közül legalábbis az egyiket biztosan, mivel az övék az előfizetés amit használok... :)

(#32) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Szuper

(#33) jacint78 válasza Keem1 (#25) üzenetére


jacint78
addikt

Nekem buta telefonom van, semmit nem csinálok vele, csak telefonálok mégis jönnek reklámok ünnepek környékén nyílván azon okból kifolyólag, amit te is megemlítettél, de azt nem tudják, hogy én valójában ki vagyok és össze sem tudják kötni a fiókommal. És már bocsánat, de én nem kértem a google szolgáltatásait amik miatt telefonszámot akar (google- stb.) csak youtube-oltam, de ma már minden egyben megy és nem akarom használni a google+ -t, a fiókomban minden le van tiltva, és semmi sincs benne, nem használom, mégis nyaggatnak a telefonszámom miatt....

Ez elvi kérdés a telefonszámomat imserőseim tudják, azt hogy mit doglozok, hol tanultam imserőseim tudják, semmi keresnivalója a magánéletnek az interneten. Hogy valaki megadja az egy dolog, áldásom rá, de hogy ezek a cégek agresszíven hetene cseszegetnek, hogy adjam már meg a telefonszámomat undorító szerintem.

type your text here..

(#34) Keem1 válasza jacint78 (#33) üzenetére


Keem1
addikt

Anno megadtam a tartalék számom, semmit sem kaptam, pedig aktívan használom azt is.

(#35) Steve1207 válasza Doosa (#22) üzenetére


Steve1207
veterán

Kicsit elkéstem a válasszal, de igen. A HTC által kaptam még 25-öt, így szépen elvagyok.
Az utóbbi időben kezdtem el jobban használni és így egész jó, hogy van miből gazdálkodni.

.

(#36) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Itt a hónap vége és sehol az értesítés.Lehet,hogy át lettünk .....va?! :((

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#37) Eliot Anders válasza bollokcs80 (#36) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

+1 :F

(#38) Ghoosty válasza bollokcs80 (#36) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nálam se jelent meg az extra tárhely.

(Mondjuk nem veszítettem vele semmit, de ez akkor is szemétség.)

(#39) gebro válasza bollokcs80 (#36) üzenetére


gebro
aktív tag

Én sem kaptam értesítést, és maradt az eredeti tárhely méret.

[ Szerkesztve ]

(#40) Syl


Syl
nagyúr

Extra tárhely megérkezett :R értesítés nem volt.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#41) lcee79 válasza Syl (#40) üzenetére


lcee79
őstag

Pont én is ezt akartam mondani
semmi értesítést nem találtam...
de van +2 gb...
El tudnék képzelni egy ilyen Microsofthoz hasonló 100 gb-os bővítést is :)
Ugye ott kis trükközéssel 240 GB-ot össze lehet szedni ingyen, ahhoz képest a 17 kicsit lájtos :)

De azért örülünk ennek is :)

[ Szerkesztve ]

https://www.mixcloud.com/laszloerdelyi2/

(#42) Ghoosty válasza Ghoosty (#38) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ma vagy tegnap megjött az extra tárhely.

(#43) Syl válasza lcee79 (#41) üzenetére


Syl
nagyúr

Való igaz. A gugli kevesebbet ad, de azt korlát nélkül teszi. Ugye, az MS bővítés csak egy(két) évig szól... :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#44) Keem1 válasza Syl (#43) üzenetére


Keem1
addikt

Viszont mindig ad valami apropóval 1-2 évre +100 GB-ot. Nekem 2012 októbere óta mindig van, pont februárban járt le egy promóció, pár napig voltam "csak" 44 GB-tal, mondom, most már előfizetek nagyobb tárhelyre, erre jött a Dropboxos akció, ismét 1 évig ingyen 100 GB. Egészen biztosan utána is lesz valami akció :D

[ Szerkesztve ]

(#45) Doosa


Doosa
aktív tag

Én most kaptam diákként 1TB OneDrive tárhelyet :C , dörzsöltem is a tenyerem hogy mekkora jó lesz nekem, aztán nagy pofára esés. Ugyan tényleg van 1024GB tárhelyem ami e-pénisz szempontjából fantasztikus, de ha Gdrive-hoz képest egy használhatatlan rom sajnos. Vannak ugye apróságok hogy lassabb, meg hogy sokkal kevésbé átlátható a felült stb stb, de ez még tűrhető.
Az első hajmeresztő dolog, hogy volt hogy beléptem és teljesen random emberek családi fotóit láttam szám szerint 34ezret tehát nyilván nem egy emberét, ez a dolog kb 5 perc után eltűnt, de addig szabadon tudtam nézegetni nagyon sok képet :Y .
De ami miatt egyáltalán nem használom, az az, hogy egyrészt 1GB-nél nagyobb fájlokat nem tárol (vagyis amire én akartam használni, családi filmek tárolása) nem alkalmas. Másrészt a pc-s kliens nagyon béna és nem lehet beállítani, hogy csak egyes mappák tartalmát szinkronizálja, böngészőből pedig csak 100-200MB-t enged feltölteni.
Magyarul: ha ki akarod használni az egy TB-t és 100-200MB-nél vannak nagyobb fájljaid, akkor első körben venned kell egy 1TB-s HDD-t. Zseniális...
Azért, hogy ne legyek negatív, azt mindenképp meg kell jegyezni, hogy sokkal komolyabb jogosultságrendszerrel rendelkezik ami +pont. Tulajdonképp kimondva kimondatlan, ez tényleg csak office fájlok tárolására való. :(

(#46) Keem1 válasza Doosa (#45) üzenetére


Keem1
addikt

Tessék túrni a beállításokat, van kijelölt mappa szinkronizáció.
PC-s kliensben ha jól emlékszem, 4 GB a fájlméret limit, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
Nagyon jó a OneDrive, van olyan jó, mint a Google Drive, esetleg az androidos kliens fapadosabb mint a Google-é.

Szerk: megvan a OneDrive Troubleshoot-ból a fájlméret limit:
"Verify that the size of your file doesn't exceed the OneDrive file size limit of 10GB"

Tessék tájékozódni, mielőtt hülyeségeket írsz. :U

[ Szerkesztve ]

(#47) Doosa válasza Keem1 (#46) üzenetére


Doosa
aktív tag

Oké, lehet nincs igazam, de akkor az első linket javítsd meg mert az, nagyon nagyon érdekel. :C
A 10GB-re meg annyit mondok hogy az akkor is 1 ha te azt írod az MS azt írja, hogy 10, mert próbáltam (lehet hogy a student office miatt).
De a próféta szóljon belőled!

[ Szerkesztve ]

(#48) Keem1 válasza Doosa (#47) üzenetére


Keem1
addikt

Nálam működik a link, de tessék:

A student változatot valóban nem ismerem efölött átsiklottam, igazad van, elnézést, de csak nem olyan hülyék MS-nél, hogy ami ingyen usernek jár, az egy fizetett (állambácsi által ugye) csomagnál nincs... Úgy tudom, hogy a student megegyezik a corporate változattal, a céges pedig keményen fizetős. A sajátomon 1,4 GB fájlméretig próbáltam ki, teljesen okés volt. Sima OneDrive regisztráció, 45 GB ingyenes + 120 GB 1 éves bónusz tárhely.
Ugye legalább Win 7-et használsz? Alatta már el tudnék ilyen korlátot képzelni.

[ Szerkesztve ]

(#49) Doosa válasza Keem1 (#48) üzenetére


Doosa
aktív tag

Az a gond, hogy a "céges" verzióban teljesen máshogy kell csatlakozni. Itt egy URL-t kell beilleszteni ami a tárra mutat. Ez alapélteremésben a gyökér könyvtárra irányít. Gondoltam én meghackelem és egy almappa URL-jét írom be, de ez sajnos nem működik, ugyanúgy leszinkronizál mindent.
Amúgy Win8.1-et használok. Külön "öröm" ezért hogy van egy vállalati fiókom a windows-os fiók on belül ami kb 30 karakterből áll, és teljesen külön kell kezelnem.
Ugyebár erre szokták mondani, hogy ajándék lónak...

(#50) Syl válasza Syl (#40) üzenetére


Syl
nagyúr

Megérkezett az értesítő/köszönő levél is :R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.