Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Érdekes elég sok helyen dicsérik a Xpery Play készüléket. Pont az irányítás miatt.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) itsmeyeah


itsmeyeah
tag

Nagyon várom azt a telót,kár,hogy drága lesz :D

beats by dr Dre füles kapható nálam

(#3) Ricardo válasza AS (#1) üzenetére


Ricardo
félisten

Jogosan. Nagy előny játékok terén a többiekkel szemben, hogy az irányítás megoldott. Nem kell semmit külön csatlakoztatni, és a nem takarja ki az ember maga elől a kép jó részét.

Mivel mostanság nagyon népszerű mobilon játszani, szerintem sikere lesz. Idő kérdése, és a többi gyártó is ki fog jönni hasonlóval.

(#4) AMD Power válasza Ricardo (#3) üzenetére


AMD Power
titán

Én már nagyon várom az első Arénás tesztet róla... ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#5) skul0


skul0
aktív tag

Gondoljatok bele, ma az embereknek fontos, hogy legyen kamera a telefonjukban, hogy legyen lehetőség megörökíteni az adott pillanatot, mivel az emberek nagy többsége nem hord magával fényképezőt. Nincs olyan minőségű, mint egy kompakt fényképező, de az igényeknek mégis eleget tesz.
Ezzel is hasonló a helyzet. Nincs olyan minőségű mint egy psp, vagy akár az újabb variánsa, de mégis ki fogja tudni váltani azt. A fizikai irányítás lehetősége nagy kijelzővel nagy előny az eddigi telefonokhoz képest. Azt is el tudom képzelni, hogy ha sikeres lesz más gyártó is beszáll...

(#6) KERO_SAN válasza skul0 (#5) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

És mégis mitől nincs olyan minőségű ?...

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#7) Depression válasza AMD Power (#4) üzenetére


Depression
veterán

Arénás teszt: gyenge a hardver, jó az ötlet, túlárazott: tetszett plecsni.
Fogadjunk?

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#8) rudymester


rudymester
senior tag

Nagyon jó a koncepció, csak ára durva. Ha PS1 játékokkal akarok játszani hordozható masinán, van olcsóbb megoldás is, igaz azzal nem lehet telefonálni.

Mondjuk a Syphon Filter elég sok gombot igényel, nem tudom, milyen módon lehet ezt kizárólag érintőképernyővel irányítani (gondolok itt azokra az eszközökre, amik megkapják ezt a PS kompatibilitást).

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#9) madstunt


madstunt
addikt

Vááá MediEvil :)
amúgy itt már van egy előzetes róla [link]

(#10) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Már alig várom a tesztet a telóról.Sok jót hallottam róla.Remélhetőleg végre az SE feltudja venni azt a fonalat amit annó elindított a cybershot és a walkman szériával. :R

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#11) krisztianAMG válasza Depression (#7) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

+1

(#12) joey04 válasza Depression (#7) üzenetére


joey04
titán

ez korrekt is lenne, bár talán egy kicsit túl lesz értékelve ez az ötlet szerintem. a plecsni (az előzetes olvasgatásaim alapján) jogos lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Yeffy válasza Depression (#7) üzenetére


Yeffy
veterán

:DDD
Csak nem.

Ettől függetlenül én is várom a tesztet/szolgáltatói megjelenést.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#14) RaveForce


RaveForce
veterán

syphon filter.... óó azok a régi szép PS1es idők :B

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#15) kristof83


kristof83
aktív tag

Biztos van aki megőrül azért hogy ilyene legyen, de engem nem vonz, hogy az összes plusz dolog abban merül ki a normál android markethez képest, hogy 15éves játékok átirataival játszak 160 ezerért....
Ennyi pénzért én többet várnék. A minimum az lenne hogy olyan minőségű játékok legyenek mint az apple store-ban, de igazából egy playstation-nek kikiáltott telefonnak simán le kéne pipálnia még azokat a játékokat is.
Így egyenlőre kicsit lehúzás szagú a dolog!

(#16) kristof83 válasza Yeffy (#13) üzenetére


kristof83
aktív tag

Nem vagyok benne biztos hogy lesz szolgáltatónál addig amíg még a fizetős store sem elérhető nálunk, de ha lesz akkor az egy újabb öngól....

[ Szerkesztve ]

(#17) MrBrooks


MrBrooks
tag

Ezaz! Jöjjenek csak a Gran Turismo-k, NFS 2,3,4,5!!! JUPEE! :K

Kivel érdemes üzletelni: --> MrBrooks

(#18) Yeffy válasza kristof83 (#16) üzenetére


Yeffy
veterán

Hát igen, ez sajna benne van, bár attól a telefont gondolom forgalmazhatják, csak nincs értelme nagyon appok nélkül.

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#19) madstunt válasza kristof83 (#15) üzenetére


madstunt
addikt

az a baj, a legtöbb mai mobilos játék, még az appstore gyönyörűségei, sok szempontból nem mindig veszik fel a versenyt ezekkel a bóvli 15 éves játékokkal. Akár játékhosszban is. míg ott akár sok10 órás végigjátszásról beszélünk időnként, egy minőségi mobilos játék inkább el se éri a 10et
de ez csak EGY példa

nembeszélve, hogy ezeknél a régi címeknél elég sok licencelt dolog van, míg egy kis fejlesztői cég nem akar majd egyezkedni nagy cégekkel, inkább betesz kitalált dolgokat

Xperia Play meg csak onnantól lesz ha lesz fizetős store, és ha minden igaz 3 hónapon belűl jön magyarországra is a market fizetős részének elérése

[ Szerkesztve ]

(#20) raulicio válasza madstunt (#19) üzenetére


raulicio
senior tag

Itt alapvetően nem a mobilos játékokkal van a baj. Néhány kivételtől eltekintve, az újabb Pc-re, konzolra kiadott játékok játékideje sokszor 4-5 órát sem éri el, szóval ez a sajnálatos trend nem csak a mobilra készített játékokra jellemző.

(#21) AMD Power válasza AS (#1) üzenetére


AMD Power
titán

Erről már én is olvastam....

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#22) Yeffy válasza madstunt (#19) üzenetére


Yeffy
veterán

Hmm... utolsó mondatod érdekes, remélem, igaz is... :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.