Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Vannak ám kategória ellentétek is.

Trabim volt, nekem megfelelt. A család barátja, és ez igaz is.

1., Kőbányai út, két sáv, középen villamos sín a Zalka felé. A szélsőben mentem, a belsőben meg egy Merdzsós. Átnézett, látta, hogy ott vagyok, rám húzta a gépet. Trabi ugye nem számít. Megnyomtam a varázsdudát, iker Volga kürt, saját beszerelés. Hangerő rendben, a merdzsós felmenekült a villamos sínre. Természetesen tudtam, hogy nem jön a villamos, különben nem használtam volna a varázslatot, inkább satufék. Bár úgy gondolom, hogy nem volt igaza a kihízott vadbaromnak, még ő mutatott be nekem, miután utolért.

2., Szentes felé haladtam, Csongrád környékén pedig eléggé kanyargós az út. Előttem egy Zsiga, cirka 70 a sebessége. Ez nekem kevés, a Trabi jól viselkedik a kanyarokban, megelőztem, nyomi 80 fölött egy kevéssel. Ja. Zsigás megelőz, mutogat csúnyákat, aztán visszaáll 70 körülire.
Nem húzom a dolgot. Párszor meg kellett előznöm, hogy megértse végre, tartani akarom a tempómat. Anyám biztos csuklott, viszont a zsigás lemaradt.

Bunkók voltak, vannak és lesznek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.