Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

"Nem tudom, hogy zajlik a beilleszkedés egy új városba. Adja magát szép lassan vagy azért erőltetni is kell?"

Nem hogy nem kell erőltetni, egyszerűen nem szabad. Hagyni kell, hogy történjenek a dolgok. Ne aggódj, menni fog. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) PierNight válasza Vakegérke (#1) üzenetére


PierNight
aktív tag

hát nagyon remélem :) Végülis ha suliba fogok járni akkor ott ismerkedem meg új emberekkel ha pedig meló lesz akkor ott :) Csak azért bennem van a félsz. Egyébként miért nem szabad?
Gondoltam olyanra is h akár neten ismerkednék ezzel-azzal vagy ez is felejtős?

(#3) morhange


morhange
tag

Sok sikert hozzá.

(#4) Vakegérke válasza PierNight (#2) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mármint erőltetni? Azért, mert tolakodásnak tűnhet.
Gondolj bele. Jön egy új srác a környékre, és elkezd "ragadni". Csak barátkozni akar, de erőlteti. Tetszene a dolog?

Lesz a környezetedben sok ember, korodbéli is. Köszöngetsz, kis idő múltán biztos, hogy szóba álltok, onnan már csak szimpátia kérdése.
Suliban, munkahelyen ez sokkal egyszerűbb, és gyorsabb folyamat.

A NET-es buli más, ott ismerkedj csak nyugodtan. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) PierNight válasza Vakegérke (#4) üzenetére


PierNight
aktív tag

Ja hát nem ilyen formában akartam erőltetni a dolgot :) Egyértelmű, hogy engem is fusztrálna fordított szituációban a dolog. Leginkább a netes ismerkedésre gondoltam. Meg ezalatt arra gondoltam végülis attól még, hogy senkit sem ismerek elmehetek a városba császkálni vagy esetleg hétvégén valami buliba (bár még életemben nem mentem egyedül bulizni...de illuminált állapotban könnyebb ismerkedni :D)

morhange: köszi :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.