Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) mrlujoak válasza bolondember (#4) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ohh, pont ez szúrt nekem is szemet.
A Sony Ericsson modellek - még a kilenc ikonos menüvel ellátottak is - mind tudják ezt a funkciót, az alsós modellektől a felsősökig. Az okostelók általában mindig kivételek...

"Aki még emlékszik a Nokia nagy klasszikusaira (pl. 5110, 6110), az örülni fog annak, hogy minden menüpont megközelíthető egy számsorozattal, igaz, magába a menüpontba már nekünk kell belépni (pl. Menu, 3, 2 - FM rádió)."

Bár pl a K550i-nél, K850i-nél jóval egyszerűbben lehet a Rádiót ily módon elindítani:
Menü, 9.
Az alsós (9 ikonos) SE J230i-nél:
Menü, 6.
Ekkor szól is a rádió, nem kell még pluszban bármit is megnyomni. :U

A szerző a cikk végén feltett egy kérdést:
"Nálam egy telefon egy hetet még sosem tudott non-stop üzemelni, és a teszt végén még félig volt az akkumulátor úgy, hogy nem is teljesen töltöttem fel a készüléket használat előtt. hihetetlen, nem is értem, hogy más gyártók miért nem képesek erre."

Nos, burkoltan már előre egy választ is adott eme "költői kérdésre" saját maga:

"Sajnos a fekete alapon fehér ikonok a napon olvashatóságnak komoly kihívást adnak. Tudom én, hogy így kisebbet harap az akksiba, de egy fehér alapú téma bizony hiányzik innen."

Maga a telefon vállalható, aranyos, de az a világóra, amin majdem egész Európa hibás, elég komolytalanná teszi a tervezők munkáját...

A 22 órás zenelejátszás GSM módban alakul így?

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.