Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bibby


Bibby
addikt

Ez tényleg jól néz ki, kellően kis méretű, és sokáig húzza egy töltéssel... máris jobban tetszik mint bármelyik alsó kategóriás csoda. Arról ne is beszéljünk hogy kicsit kilóg legalább a sorból.
Árban azért gondolom a 9@9k felett lesz kicsivel. :U

kis hiba: 'kerek egy hónapos készenléti idő ígéretét, ami ugyan messze elmarad a Bog által tesztelt és megszeretett 9@9K által felvonultatott üzemidőt"

Ελευθερια η θανατος

(#2) Womb


Womb
senior tag

Simán bevállalható belépőszint!
Tök uniszex és ha az ára is baba,szerintem sikeres lehet.
Zenél is,rádiós is,2 hüvelykes tft-s,hosszú üzemidő egy töltéssel...sulis kölyköknek nem kell jobb ajándék karira.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bog válasza Bibby (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva... meg a többi elütés is, thx :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#4) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kis OFF:

"Aki még emlékszik a Nokia nagy klasszikusaira (pl. 5110, 6110), az örülni fog annak, hogy minden menüpont megközelíthető egy számsorozattal, igaz, magába a menüpontba már nekünk kell belépni (pl. Menu, 3, 2 - FM rádió)." - ezt az SE modellek a mai napig tudják, nem csak a Nokia kiváltsága (sőt, a T28 óta az összes E/SE modell - ami nem Symbianos)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) Zsolto


Zsolto
őstag

Gubro for prezident, megalol és gigamuhaha! :C
A könnyeim potyogtak a memóriakártya-kilövős, az unikum-sör kombós és a vietnámi nyelvű T9 sms résznél, de volt jó pár másik aranyköpés is, ez kell a népnek hétfő reggelre.

Gratula, és a teló sem rossz.

A másfél napos üzemidő pedig monnyon le!

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#6) mrlujoak válasza bolondember (#4) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ohh, pont ez szúrt nekem is szemet.
A Sony Ericsson modellek - még a kilenc ikonos menüvel ellátottak is - mind tudják ezt a funkciót, az alsós modellektől a felsősökig. Az okostelók általában mindig kivételek...

"Aki még emlékszik a Nokia nagy klasszikusaira (pl. 5110, 6110), az örülni fog annak, hogy minden menüpont megközelíthető egy számsorozattal, igaz, magába a menüpontba már nekünk kell belépni (pl. Menu, 3, 2 - FM rádió)."

Bár pl a K550i-nél, K850i-nél jóval egyszerűbben lehet a Rádiót ily módon elindítani:
Menü, 9.
Az alsós (9 ikonos) SE J230i-nél:
Menü, 6.
Ekkor szól is a rádió, nem kell még pluszban bármit is megnyomni. :U

A szerző a cikk végén feltett egy kérdést:
"Nálam egy telefon egy hetet még sosem tudott non-stop üzemelni, és a teszt végén még félig volt az akkumulátor úgy, hogy nem is teljesen töltöttem fel a készüléket használat előtt. hihetetlen, nem is értem, hogy más gyártók miért nem képesek erre."

Nos, burkoltan már előre egy választ is adott eme "költői kérdésre" saját maga:

"Sajnos a fekete alapon fehér ikonok a napon olvashatóságnak komoly kihívást adnak. Tudom én, hogy így kisebbet harap az akksiba, de egy fehér alapú téma bizony hiányzik innen."

Maga a telefon vállalható, aranyos, de az a világóra, amin majdem egész Európa hibás, elég komolytalanná teszi a tervezők munkáját...

A 22 órás zenelejátszás GSM módban alakul így?

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) DeltaPower válasza bolondember (#4) üzenetére


DeltaPower
őstag

samsungok is tudják, legalábbis a d600as biztos, amit mostanában nyúzok. egy biztos, hasznos funkció annak, aki kicsit jobban ismeri a saját telefonját.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8) Bog válasza mrlujoak (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kevésbé hiszem, hogy az egy hónapos készenlét kizárólag a fekete háttérnek lenne köszönhető. Sőt, a magam részéről ebben nem is nagyon hiszek. Ennyi erővel az összes LG is bírná hetekig, meg az összes olyan SE, amin fekete alapú Walkman téma van, ne már.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#9) copin válasza bolondember (#4) üzenetére


copin
őstag

Én Panasonicokban találkoztam elsőként ezzel a funkcióval. Egy idő után már nem nagyon használtam a 4 irányú gombot.

A Nokiákban bénán volt megoldva, mert egy idő után a készenlétbe vitt a numerikus bill., ami eltéríti a felhasználót, a gyors használattól.

mrlujoak Maga a telefon vállalható, aranyos, de az a világóra, amin majdem egész Európa hibás, elég komolytalanná teszi a tervezők munkáját...

Túl nagyok az elvárásaid. A butaság néha energiatakarékos. ;]

[ Szerkesztve ]

(#10) mrlujoak válasza Bog (#8) üzenetére


mrlujoak
veterán

Pont ezért így írtam:
"Nos, burkoltan már előre egy választ is adott ..."
Egy választ, azaz egy lehetőséget a sok közül, melyet a tesztelő saját véleményével - ami nem feltétlen kell, hogy másvalaki elképzelésével egyezzen - támasztott alá.
Természetesen sok más optimalizációs munka gyümölcse a mérsékelt fogyasztás, szerintem semmi ezt kizáró dolgot nem vetettem fel. :U

A 22 órás zenelejátszással kapcsolatban valami plusz infód van?
Értem ezalatt, hogy egy átlag zenetelefon a 25-28 órás zenejátszást nem GSM módban képes teljesíteni.

mrlujoak

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) Kloden


Kloden
senior tag

Jó a cikk, hétfőre tényleg ilyen stílus kell :D , arra meg tényleg rákérdezhetne valaki valamelyik nagy telgyártónál hogy miért csak 2-3 napig bírják a készülékeik. Vagy ennyire nem lenne vásárlóvonzó ereje az egyhónapos késenléti időnek hogy nem érdemes vele foglalkozniuk? Nem értem... :F

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#12) Bog válasza Kloden (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Itt egyértelműen a saját chipset és a saját hardver optimalizálása a kulcs. Minkettő a Pihilips műhelyéből jön, gyanítom, hogy nem kicsit értenek a saját cuccukhoz :K

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Bog válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Gyanítom, hogy itt is offline-ra vonatkozik a 25-28 óra, de mivel maga a készenlét ennél a modellnél amúgy is mikropicsányit fogyaszt a telepből, ezért nem sokat módosít lefele az sem, ha hálózaton van a telefon.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) Kloden válasza Bog (#12) üzenetére


Kloden
senior tag

Hát akkor hajrá, a többi gyártó is kezdjen el kicsit ezzel foglalkozni, vagy vegyenek egy Philips telót és szedjék darabokra mikroszkóppal, megérné!

"Ön fél a haláltól?" "Az élettől félek."

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Valami kegyetlenek ezek a Philips telefonok. Amennyire utáltam őket régebben, mostanában annyira szeretem. Ez a 9@9U meg még tetszik is, külsőre sincs vele semmi baj, belső tartalom is egészen jó ebben az árkategóriában, és sok kis okos dolog van benne, nekem speciel a webcam funkció és a miniUSB csatlakozóra megoldott mindenféle mutatvány, na és persze az üzemidő, ami azért elég durva, ha a többi mobil gyártót nézzük. És úgy tűnik nem az akkuban keresendő a válasz, hanem magában a kis Philipsben. :) :C

(#16) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Bog!

nincs kedvetek felboncolni egy ilyen cuccot, h mitől bírják ilyen sokáig?! :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#17) copin


copin
őstag

A teszt megpillantása után:
Választhatok hogy ronda és okos (extra méretű akku és hátlap, egy kis Quasimodo feelingel áthatva), vagy ronda és buta legyen az a telefonom, amelyik "soha" nem akar lemerülni.
Ha sikeresek lesznek ezek a készülékek, akkor más, jóval nagyobb név is ráugrik a témára és gyakorlatilag vége a Philipsnek. Ennél jóval több kell a fennmaradáshoz.

bolondember ...és persze az IC-ket is szedjék szét. Mikroszkóp kötelező, méghozzá a elektronos fajtából. Aztán fel lehet írni a kapcsolási rajzot is. :DDD

Algieba Növelem magamnak, csak adják olcsón a cuccot... ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ha függetlenül kapható lesz, venni fogok egyet. Kell egy ilyen másodtelefonnak!

Ciki és szégyen, hogy a többi gyártó képtelen növelni a telefonjaik üzemidejét.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#19) bolondember válasza copin (#17) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

kihívás... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#20) Parosz válasza Bog (#8) üzenetére


Parosz
tag

A Lcd kijelzők ugyanannyi áramot esznek feketénél és fehérnél is, hisz a fogyasztás döntő hányada a háttérvilágítás, ami vagy ég vagy nem.. Hogy elötte hogy állnak a folyadékkkristányok, az egyáltalán nem szól bele a fogyasztásba.

bolondember:
Nagy akksi-kis fogyasztás kombótól van a hosszú üzemidő, a boncolás szvsz nem lenne látványos..

[ Szerkesztve ]

(#21) Franklin


Franklin
addikt

Gratula a cikkhez! Ezentúl hétfő reggelente csak ilyen poénos hangvételű írások jelenjenek meg!!! :-)

Jó ez a telefon is, meg a 9@9k is, csak egy picike apró probléma van velük....

EGYIKET SE LEHET MÉG KAPNI!!! :-(((

(#22) mark75


mark75
senior tag

Korrekt kis cucc :K

(#23) Khaal


Khaal
őstag

Meglepően jóra sikerült ez a telefon, korrekt a menüje, van java, szerintem egész szépen is néz ki, kínai csodához képest még a kamerája se olyan borzalmas, én rosszabbra számítottam.
Az üzemidő meg tényleg döbbenetes a mai készülékeket ismerve :C
Gyorsabb USB azért jól jött volna, bár ebben legalább pofonegyszerű memóriakártyát cserélni. 3.5-es jack se lenne rossz, vagy legalább szétszedhető füles.

Xenium X-Connect (X800) teszt is lesz?

[ Szerkesztve ]

(#24) Gubro válasza bolondember (#4) üzenetére


Gubro
senior tag

Igen, valóban, és még sok egyéb gyártó is készít olyan telefont, amin a felvevő/letevő gombok zöld/piros színűek.
Szerintem Ti SE fanok kicsit paranoiások lettetek az utóbbi időben.

Engedtessék meg nekem, hogy az jusson eszembe egy funkcióról, ami nekem tetszik. Nem írtam, hogy kizárólag a nokia telefonok tudják. Ráadásul az 5110-es 1998-as, míg a citált T28s 1999-es modell, tehát itt sem stimmel.

(#25) vizcsap


vizcsap
tag

Az első oldalon hibás az xxlgsm-re mutató link.

"To succeed in life, you need two things: ignorance and confidence."

(#26) Bog válasza vizcsap (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Javítva :R

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#27) BloodRay


BloodRay
veterán

Egész korrekt készülék! :K
Kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni. Jó áron tuti ezt fogom ajánlani szüleimnek. (Mindig elfelejtik rádugni a töltőre a telefont...)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#28) Z-o-t-y válasza Algieba (#18) üzenetére


Z-o-t-y
tag

"Ha függetlenül kapható lesz, venni fogok egyet."
szerintem csak függetlenül lesz kapható :D

http://instagram.com/_doublez_

(#29) opera11 válasza BloodRay (#27) üzenetére


opera11
tag

Tényleg, most hogy mondod, a mostani alcatel0000- színtű telót kb naponta töltik, pedig nem is használják. Bár lehet, hogy ennek a tudása nekük már sok is :DD

Vicces aláírás helye

(#30) illusiON


illusiON
őstag

embörök, bocsánat ha már volt szó róla csak figyelmetlen voltam, de ezt hol mikor s mennyiért lehet majd beszerezni, van erről infó? :B

( : no woman no cry : )

(#31) domi007 válasza illusiON (#30) üzenetére


domi007
őstag

Na, ez engem is érdekelne, mert ilyen jó telefont én még nem láttam. (persze majd az ára mondja meg, hogy mennyire jó)
2Mpixel, MicroSD, 2hét zene-bona+telefonálás, jó minőségű összeszerelés-->ha benne marad a szokásos Philips féle árkategóriában akkor bestbuy/musthave

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#32) Viktor0610 válasza illusiON (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd/keresd az XXLGSM boltját.

Samsung Galaxy A54

(#33) Gubro válasza domi007 (#31) üzenetére


Gubro
senior tag

Éppen csak átlépi a 20 ezer forintot függetlenül.

(#34) sipiii


sipiii
csendes tag

Egy valami érdekelne, egy plecsnit nem érdemelt volna meg?
Szerintem jobb mint az előző Philips modell és az is kapott plecsnit:)
De ez már csak szőrszál hasogatás, a teszt meg tényleg nagyon jó lett grat.

A Windows súlyos hiba után állt helyre (úgy ahogy), hiba oka: Nem áll módunkban bizalmas információkat szolgáltatni a felhasználók részére!

(#35) Khaal válasza sipiii (#34) üzenetére


Khaal
őstag

Ott az Ajánlott plecsni a teszt végén...

(#36) vallas


vallas
senior tag

Jó árral szolgáltatóknál céges telefonnak tökéletes lenne....

Már csak az ár kérdéses...

.............IHB-MBM............. Let's Go MAVS!

(#37) Viktor0610 válasza vallas (#36) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Annyira nem kérdéses már. :D

Gubro megírta kicsit visszább. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#38) Lirion


Lirion
addikt

Az utolsó, upc lapos tesztkép hogy készült? Csak ránéztem és már megfájdult a szemem, nagyon durva. Tesóm csinált ilyesmi hatást dslr-rel hosszú zárídővel úgy, hogy fotózás közben zoomolt.
Amúgy tök jó ez a kis kütyü, másod telefonnak simán király, ki is néz valahogy, tölteni is alig kell, lehet zenét hallgatni rajta, tetszik. Bár úgyse lesz ilyenem. :D

(#39) Gubro válasza Lirion (#38) üzenetére


Gubro
senior tag

Simán kattintottam. Fény is volt elég, szóval én sem értem.

(#40) AMD Power


AMD Power
titán

Szimaptikus ez a kis telefon. Főleg a menüje tetszik.

(#41) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Az xxlgsm.hu -n nem találtam. Lehet már kapni valahol? És a lényeg: mennyiért?

(#42) kopchi


kopchi
csendes tag

Sziasztok!!!
Hol lehet ilyen telót kapni????
Vagy mikor lehet?

(#43) Franklin válasza kopchi (#42) üzenetére


Franklin
addikt

Reméljük minél hamarabb! Sokan várjuk ám! :-)

(#44) crwn


crwn
senior tag

itt még azért nem árában van [link] ennyiért azért jobbat kaphatunk.

(#45) Franklin válasza crwn (#44) üzenetére


Franklin
addikt

Főleg, hogy nem is magyar menüs az a telefon.

De hát így is megvették, mert sehol nem kapni még. És ami ritkaság, annak magas az ára is...

(#46) crwn válasza Franklin (#45) üzenetére


crwn
senior tag

nem vették meg, az eladó levette ;)

(#47) ttt1


ttt1
őstag

Hol lehet ilyet venni?

(#48) crwn válasza ttt1 (#47) üzenetére


crwn
senior tag

én most keresek ilyet, de sehol... :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.