Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomix24

    addikt

    Mivel más topicot nem találtam, és a beépített Blu-ray lejátszón kívül másban nem külömbözik az A-200-C200, így ide írok pár tapasztalatot.

    Az a A200-at váltó A-210-et érdemes megvenni ,mert passzívra cserélték a hűtést. Bár lassan már csak ezt lehet kapni.

    Nekem A-200-asom van. A két hírhedt probléma, a házrezonancia és a hangos ventilátora közül a hangos ventilátor igaz. Na nem fülsüketítő, de így pár hónap után bekapcsolástól számítva 2-3 percig azért hallatja magát, aztán bemelegszik, és ismét szinte hangtalan.
    A házrezgés 2.5"-es 5400-as vinyó esetén nulla. Tehát ilyet érdemes beletenni.

    - Firmware,egyéb: KB havonta kéthavonta van frissítés, és rengeteg mindent javítanak, annyit amennyit más gyártónál 1 év alatt sem. HTML alapú az egész, így a Yamj nevü progi simán olyan mint a PC-n, és rengeteg kis progit írnak rá,amit csak installálni kell. Az apps center tele van szintúgy programokkal, még játékok is vannak. Youtube frenetikus. De van Facebook,és még sokminden.

    A Networked Media JukeBox (NMJ) kicsit olyan mint a yamj, de 3 nézet váltható,illetve mindent megold szinte , ha a filmnevek neki tetszőek, vagy egy nfo file-ba beírjuk a netes elérést a filmnek. Kezeli a fanartokat is, és Magyar.

    Torrent - 15 torrentig stabil, ha esetleg nagyon belassúl a gép, az azért van, mert a rar-os filmeket ki is csomagolja(nagyrészt) a film mappája alá magától.

    A menürendszer teljesen átalakítható, cserélhetőek az ikonok, és a háttér is.

    Több dolgot lehet egyszerre csinálni, képnézés/zenehalgatás/yamj, stb

    Jó a file managere, lehet másolni, törölni,átnevezni, mappát létrehozni,kijelölni.

    Minden filmet lejátszott eddig, még a Level 5.1 /5 -ös rosszúl kódolt Apocalypto-t is. Nemcsoda hisz a legbikább prcija neki van. Minden HD hangot ismer, és kiad magából. Ami nem ment a mostani firmware-el, az a TrueHD 2.0-ra való lekeverése...

    Amit tud a WDTV-Oplay-A.c.ryan a legjobb formájukban, azt mind ez a kütyü is tudja. Természetesen van hogy ez is kifagy(ritkán) .

    A távirányítója világít ,és a legtöbb gomb is ezen van(a többi kütyühöz képest).

    A felirat méretét nem tudtam még állítani, de van minden más(szinezés,karakternyelv-késleltetés,stb)

    Ezt egy fórumtárs írta:
    "NMT progik megfelelően működnek. NFS server sajnos csak próba verziós van, 30 napos, de tökéletesen műxik.
    Samba megosztás is jó, csak hálóban, nyilvános hálózatot kell használni, csak úgy lehet a készülékről a gépen lévő filmeket elérni.
    Hálózati és Megosztási központban a hálózat típusát Nyilvánosra állítottam.
    Szintén a Hálózati és Megosztási központban a bal oldalon van egy "Speciális megosztási beállítások módosítása" link arra kattintva a következőket állítottam:
    Hálózatfelderítés bekapcsolása
    Fájl- és nyomtatómegosztás bekapcsolása
    Nyilvános mappa megosztása résznél a felső pont. (Most nem írom le végig az opció nevét mert hosszú. )
    Fájlmegosztási kapcsolatoknál a 48 vagy 56 bites opciót választottam.
    Jelszóval védett megosztást pedig kikapcsoltam.
    FTP server is tökéletes, total commander-rel használom, a filmek másolása a popcorn-ra 125mbit/s sebességel megy.
    USB A-B kábellel 210mbit/s, ez a leggyorsabb másolási alternatíva, csak max. 5m-es lehet a kábel, mert az felett nem tudja kihasználni a 2.0 sebességét.
    Ehhez fel kell telepíteni Ext2Fsd_Ext23 és a windows látja is már a linux-os partíciókat.
    "

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés