Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DraXoN


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

Egész csinos :) ... mindig kár, hogy az élő videókhoz nem tudok csatlakozni :( .. csak utólag visszanézni tudom őket.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#2) D.Orion


D.Orion
veterán

Pjj, de megváltozott a műsorvezetőnk. :DDD

(#3) FishAir válasza D.Orion (#2) üzenetére


FishAir
senior tag

Valóban egy kicsit jobban mutat így a címlap, mint az előző heti képpel. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

iDontcare

(#4) toldy


toldy
őstag

EZAZ :DD
Pont mostanában, pont ezt a típust szemeltem ki, nagyon tetszik. Így hírtelen nem jut eszembe semmi kérdés, de ez még változhat.

Az élet nem habostorta.

(#5) Söptöröttö


Söptöröttö
tag

Én is tervezgetem egy ilyen monitor beszerzését, viszont egy gyenge pontot már találtam: külföldi fórumok szerint nem szabványosak a fali konzol rögzítőpontjai. Képek alapján úgy látszik, hogy az alsó két csavarhely közelebb van egymáshoz, mint a fentebbiek. A kézikönyv szerint egyedi konzol kell hozzá (WMN-2490), amit sehol sem lehet kapni. Ha lehetne, akkor gondolom a monitor árának kb 20-25%-a lenne, mint a hasonló termékeké, szóval felejtős. Ha valakinek volt már szerencséje ehhez a típushoz, akkor lemérhetné a rögzítőpontok távolságát. Előre is köszönöm!

(#6) BloodRay


BloodRay
veterán

Hujj, hujj karácsonyfatalpas Samsung a láthatáron. :D Kíváncsi leszek mi lesz róla a PH!TV-ben. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) kenwood3


kenwood3
őstag

tényleg gyönyörű , kellene is de az ára nem vmi szép[link]

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#8) baliii


baliii
senior tag

TVnek kicsi, monitornak nagy nekem, de tény, hogy jól néz ki :)

(#9) DJ. Ru$y válasza Söptöröttö (#5) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Pheke barátunknak is felteheted mint kérdés, csak szólj neki, hogy hozzon mérőszalagot, és ezt most nem viccből mondom!

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#10) Söptöröttö válasza DJ. Ru$y (#9) üzenetére


Söptöröttö
tag

Köszönöm, írtam privátot Pheke-nek. :R

(#11) pheke válasza Söptöröttö (#10) üzenetére


pheke
tag

Aki meg leméri (ha talál egy vonalzót valahol anyósnál :)

És aki azért látott már olyan kortár képzőművészeti alkotást (nem is egyet) amire büszke lett volna ha maga alkotta volna. :)

nope...

(#12) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ezen a moncsin gondolkozok, hogy legyen e, vagy ne.:F A hosszúsága totoál jo, de a magassága nekem kicsit alacsony.:(

Amugy a monitor méretei: 579x436x216 (talppal együtt:) )

[ Szerkesztve ]

(#13) Black Dragon


Black Dragon
addikt

sry dupla. :((

[ Szerkesztve ]

(#14) adwin


adwin
tag

szép samsung jár mellé a hölgy is??

Üdv adwin

(#15) DJ. Ru$y válasza Söptöröttö (#10) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mondtam én, hogy mondtam! Nem lehet panaszunk rá! :)

Pheke! Centit biztos találsz, tudod ami a varráshoz kell! :D Anyóst ilyenkor elüldözöd hozzátok? :D

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#16) cigam


cigam
félisten

Milyen/mekkora a távvezérlő? Tanítható? (Hogy csak 1 távos legyen és ne keljen 3-4et is kézközelben tartani)

A következő ötletemet szabadalmi oltalmam védi: Miért nem csinálnak olyan eszközöket, ami képes a már meglévő kedvenc távosunk jeleit megtanulni?!

A beépített hangszorók mennyire "használhatóak"? Oké nem fog mozi élményt nyújtani, de egy kihangosított telefonnál azért jobb? Nekem alapvetően ez a bajom az LCD TV-kkel. Nem bírtam, és kénytelen voltam egy kis PC hangfalat rádugni, hogy megnyugodjak.

+1 kérés: Esetleg egy "okos" tv-t is letesztelhetnél, amit internetre lehet kötni, és bemutatni hogy mit tud egy ilyen TV számítógép nélkül.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#17) bitblueduck válasza toldy (#4) üzenetére


bitblueduck
senior tag

Es a teverol mi a velemenyed? :DDD

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#18) toldy válasza bitblueduck (#17) üzenetére


toldy
őstag

Hát izé, az sem rossz. :U ;]

Én már eldöntöttem hogy ilyet veszek, már csak $kedv€ kéne hozzá. ( tv)

Az élet nem habostorta.

(#19) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Valaki kerdezte samplek hol vannak: http://prohardver.hu/teszt/eminent_medialejatszok_trioja/proba.html
Amugy nem kellene a TV-monitor miez, kicsit kiabrandito volt.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#20) DV


DV
senior tag

Volt-e mar a musor, vagy majd csak ezutan kezdodik?

D.Orion

Ok, koszi.

[ Szerkesztve ]

(#21) D.Orion válasza DV (#20) üzenetére


D.Orion
veterán

Volt, lesd meg felvételről.

(#19) bitblueduck: 100K-ért ennél sokkal nagyobb méretű LED Full HD TV van, amit esetlegesen használhat az ember monitornak is. Oks nincs benne tuner, de ez akkor sem indokolja szerintem azt a +30K-t amit valójában ér ez a most bemutatott darab.

[ Szerkesztve ]

(#22) mattheus


mattheus
őstag

Nekem már ilyen monitorom van már 3 hónapja és megvagyok vele maximálisan elégedve.
Persze pl. jobban örültem volna, ha DVI van D-SUB helyett, de a gépemmel HDMI-n csatlakozom úgyis. Beállítása kicsit nehézkes az elején, kicsit leizzadtam, de megérte.
Kép a képben funkció nekem megfelelő, bár gondolom van más aki belekötne.
Video lejátszás USB-ről nagyon jó, de pl. USB-s HDD-ket nem szereti, plusz nem lehet állítani media lejátszás közben a fényerőt stb. amit azért kicsit furcsállok :F

Tudom, hogy lehet ilyen áron már TV-t venni, de (!) azt azért ne felejtsük el, hogy bármely TV is legyen az ilyen áron azt nem arra tervezték, hogy az ember 50-60 cm-ről nézze !!!

PS3-al és Wii-vel és jól működik, nincs benne feltűnő lag, szóval nekem megérte.

(#23) azbest


azbest
félisten

Nem pont ilyen, de tv-s stílusú 24 colos samuk vannak kollegáimnál.. hát furcsálták hogy torzak a betűk hdmi-n át. Aztán kiderült miért:
- át kellett állítani pc módra
- sharpness-t 60% körülre venni
Így ránézésre minimális hatásúak a "képjavító" eljárások, amik foltossá és darabossá tették a betűk kontúrját.

Nem azért irányított az audiokábel, mert van rajta ferrit szűrő (vagy mi)?

(#24) azbest


azbest
félisten

na akkor kritika... amikor arról beszélsz hogy jól játszik valamit, abba úgy látom belefér, hogy rossz a képarány... azt mondjuk nem tudom kivenni hogy a 720p-nél a videó lejátszása szaggat vagy a ph-tv videó.

Szóval értem én, hogy szubjektív bemutató, de azért csak jó lenne, ha elmesélnéd amit nem lehet közvetítésen át kivenni :P Vagy feltűnne, hogy ha valami torz vagy hibásan megy... és mondjuk megnéznéd hogy a képarány korrigálható e :)

(#25) Prof01


Prof01
veterán

Pont hogy összekeverted a kábeleket! A kompozit a hagyományos AV kábel (sárga, fehér, piros), a komponens a piros, kék, zöld. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#26) mattheus


mattheus
őstag

Egyébként csak halkan jegyzem meg, hogy dönthető a monitor :D ha jól emlékszem a riportban az az állítás hangzott el, hogy nem dönthető....

csak a magassága nem állítható.

(#27) mattheus


mattheus
őstag

még egy megjegyzés: nyugodtan lehet szép kicsi, elrejthetős végű USB-t használni.
Csak szerezz be egy USB hosszabbító kábelt (30 cm) és nem lesz vele gond. Mivel a Samsung TV Monitor csatlakozóit egy fedlappal el lehet rejteni, már csak emiatt is célszerű. Nemcsak ennél a típusnál, hanem normál TV-nél is és akkor nem kell mindig a készülék hátulján matatni....

[ Szerkesztve ]

(#28) mattheus válasza mattheus (#26) üzenetére


mattheus
őstag

végén ez javítva lett. SRY nem néztem végig

(#29) Sz.Miki válasza mattheus (#28) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Nem rossz kis kütyü, bár az ára elég borsos és az a láb amin áll hát nekem nem jött be...

Az előadásban volt egy kis hiba a Composit illetve a Componentet illetően és aki megerősített a hozzászólásával az is tévedett ugyanis Composit és Component ez a helyes.
:)

Az műsor továbbra is nagyon szuper , csak így tovább!! :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.