Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

Működik ez az egér vezetékről, vagy akkor is a rádión tolja át az adatokat?

(#2) Enton válasza LordX (#1) üzenetére


Enton
addikt

A vezeték csak töltésre szolgál.
Jelet a "Unifying" rendszeren röpteti. :K

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#3) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Már reménykedtem, hogy valami blúrottyos cucc kerül terítékre, de ezek a szemét gyártók csesznek olyanokat csinálni. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4) proradeon


proradeon
őstag

Hm. Szep ez a Performance MX. Bar szamomra furcsa, hogy mig az A4Tech-nel parezer forintert elerheto ez a 'technologia' (A4Tech Glaser), addig a Logitech 18 ezer+ -os vezetekes kategoriajaban NEM (pl. az altalam hasznalt G9x-nel sem) :(

Ami működik, ahhoz nem nyúlunk.

(#5) Immy


Immy
őstag

Tükrön próbáljátok ki, mert van egy olyan sanda gyanúm, hogy ott nem fog működni :)
(legalábbis az enyém használhatatlan ott - performanceMX)

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#6) gezatata


gezatata
aktív tag

van egy Performance MX rágcsálom, külsőre jó, használatra is jó, de csalódást okozót
1. fehér lapon döcögősen megy
2. hamar lemerül 4-5 nap,
a Logitech MediaPlay Cordless Mouse-om fél évig is vidáman bírja, a Performance MX-et meg mind dugdosgatni kell, ezt nagyon meg kellene oldják.

Egy hóember kérdezi a másiktól: Szerinted ki készített minket? Válaszul a másik: Senki. █ Az Isten szeretet, és aki kitart a szeretetben, az az Istenben marad, s az Isten is benne marad.

(#7) audi100td válasza lezso6 (#3) üzenetére


audi100td
nagyúr

Logitech M555b utan nezelödj esetleg, elvileg az egesz jo, persze nem gamer kategoria.

(#8) worxland válasza gezatata (#6) üzenetére


worxland
addikt

Francot kell dugdosni, veszel még egy akksit és cserélgeted. Fél perc alatt megvan. Tisztább, szárazabb érzés.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#9) edward2


edward2
addikt

Nem kérdésem van hanem trollkodok:

Silverlight... felejtő. :U

(#10) VIC20


VIC20
őstag

Szép egér a PerformanceMX, nagyon szép, csak eszementen drága.

Milyen aksi kell bele? Mert ha nem szabvány ceruza, akkor az kizáró ok nálam. Megvenném rohadt drágán, aztán pár év múlva vadászhatnám a speciális akkumulátort hozzá...

(#11) M107


M107
addikt

Szép darab
De csinálhatnának egy olyan változatot belőle, ami moduláris tehát lehetne vezetékkel usb-n vagy akár vezeték mentesen is használni s ha benn van a vezeték akkor töltés is megvan oldva.
Vagy legyen benne bár akkor súlytöbblet alakul ki ami egy gamer egérnél nem épp jó egy olyan nagy kapacitású akksi ami 10 napig bírja extrém használat mellett.
De szerintem az 1ső számú ötlet lenne a nyerő bár sokan ozkodnának ettől mert hisz a vezeték ideje lejárt
UI: lehet hogy lejárt de én attól még kényelmesen eltudnák játszani egy ilyen egérrel ha van vezetéke ha nincs de a hardcore gamerek halálra köveznének szerintem de sajnos még nem tart ott a technika hogy vezetékmentesen akár 1 hónapig is működjön egy egér extrém használat mellett
UI:
Engem nem zavar a vezeték játék közben.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#12) #16939776


#16939776
törölt tag

A súlya, mozgathatósága érdekelne, illetve hogy mennyire az orrába került az érzékelő, lehet e az energiagazdálkodását piszkálni. :R

(#13) worxland válasza VIC20 (#10) üzenetére


worxland
addikt

AA-akksi van benne (Eneloop).

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#14) worxland válasza M107 (#11) üzenetére


worxland
addikt

Akkor neked a Logitech G700 kell.Ha bedugod a kábelt, akkor vezetékes (ekkor az elemet ki is lehet venni), ha kihúzod, átvált wireless-be. Viszont az akksi 1 hónap/hét helyett 10-16 órát bír ki folyamatos használatnál (2-4 nap normál használat esetén). Ez is AA-akksis, tehát elemcserével is megoldhatod a dolgot, nem kell feltétlen dugdosni.

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#15) VIC20 válasza worxland (#13) üzenetére


VIC20
őstag

Akkor jó. Most már csak kerülne a felébe (de legalábbis úgy tízezer körül), és már vinném is... :)

(#16) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Balkezeseknek is kényelmes a használata?

(#17) Oliverda válasza Immy (#5) üzenetére


Oliverda
félisten

Én anno próbáltam, dövögve de ment.

Én már bő 1 éve Performance-ot használok. Az akksi intenzív használat mellett kb. 7 hetet bír, de egerezés közben is kényelmesen feltölthető. A súlya számomra optimális, nem kopott meg eddig különösebben sehol. Az előd MX Revolution-ra ugyanez nem volt elmondható. Az Unifying pedig egy jó dolog, mert így egy vevővel használhatom az egeret és a billentyűztet is.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#18) Hokoyumi válasza ToBeY (#16) üzenetére


Hokoyumi
tag

esélytelen, jobb kezes kialakítású egérke... a performance
az anywhere sem teljesen szimmetrikus, bár az lehet használható balkézzel

viszont a ceruza akksinál kikötés hogy min 1800mAh-s akksi legyen
2000mAh-s van mellékelve + usb kábel, vevő 1ség, a vevő hosszabbító kábele, + konektorba dugós töltő ami az usb kábellel műxik, a töltőt kipróbáltam, a telefonom is tölti rendesen il a telefon töltő az egeret :R microUSB :R

Amit nem tudsz nem fájl, ilyen a szájber tér. | "Jó lenne még a homokozóba ríni a dömperé"

(#19) lezso6 válasza audi100td (#7) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Van már, csak várom, hogy elterjedjenek végre, nem értem mi az akadálya. :F Ami nekem van azzal sosem volt semmi bajom. Sokáig bírja (több hét intenzív használat), nem laggol, programozható gombokkal (bal, közép, jobb :D), ráadásul nagyon jó anyagminősége van (thinkpad), és még csak nem is volt drága - 8k-mba fájt újonnan, boltból.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) énvagyokAdam


énvagyokAdam
tag

szerintem az akksi problémát valamennyire már az is megoldaná ha ezt az elavult ni-mh akksit erőltetnék és inkább lithiumos akku lenne benne. Ennyi pénzért amúgy is ez lenne a minimum. Akár macbook módjára akkuház nélkül hogy könnyebb legyen és több férjen el.

A revomban is a megbízhatatlan akksi az egyik legynagyobb hátrány, pedig az elmegy 1 hetet is

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#21) bulanjoe


bulanjoe
tag

perfrmance MX em van!

az egy darab AA aksi tényleg viszonylag gyorsan merül, (kb 1 hét), de mivel nem dokkolóban kell tölteni, hanem csak a kábelt bedugom a gépbe, így nagy gondot nem okoz...

ami érdekelne, hogy mások tapasztalták e már, hogy egy igen magas frekvencián csiripel az egér mikor mozgatva van az asztalon?
fülhöz emelve hallatszik e morajló hang?
középső gomb gond nélkül érzékeli a kattintást? nem kell egy picit se erősebben, vagy furábban nyomni?

(#22) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Szép cin.
Üvegen amúgy nem furcsa egerezni? :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#23) Oliverda válasza énvagyokAdam (#20) üzenetére


Oliverda
félisten

Gyárilag Sanyo Eneloop akksi jár hozzá. Esetleg ha nem ismernéd ezt a modellt akkor itt olvashatsz róla röviden.

bulanjoe: Az enyém nem cincog, de ha otthon leszek majd meghallgatom közelebbről. A középső gomb szeriten megszokás kérdése. Rendszeresen használom FF-ben, és szerintem jól működik. Jó, persze érzésre teljesen más mint a bal és jobb gombok.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#24) bulanjoe válasza Oliverda (#23) üzenetére


bulanjoe
tag

A középső gombbal olyan volt a gondom (mivel én is nagyon sokat használom), hogy lenyomtam, hallatszott a "klikk", és nem történt semmi. egy tized millimétert kellet volna még lejjebb menjen, hogy vegye az adást. Ha egy kicsit erősebben, vagy egy kicsit más szögben(ehez nem újbeggyel, hanem újheggyel) nyomtam meg akkor működött.

(#25) audi100td válasza lezso6 (#19) üzenetére


audi100td
nagyúr

Nezegettem azt en is, de allitolag egy idö utan lekopik rola a gumibevonat, igy nem mertem bevallalni. :(

(#26) lezso6 válasza audi100td (#25) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A többiről meg a festék kopik le, kifényesedik, karcolódik, stb. :U Ennek meg egyelőre még nem ártott semmi, pedig repült már párszor ( :D ), szinte úgy néz ki még mindig, mint amikor kibontottam a csomagolásából.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#27) cigam válasza audi100td (#25) üzenetére


cigam
félisten

Technikai kuriózum, hogy megy (vastag)üvegen. Viszont tényleg annyi ember egerészik üvegasztalon?!

Ennyi az összes előnye?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#28) Oliverda válasza bulanjoe (#24) üzenetére


Oliverda
félisten

Nálam ilyen szerencsére nincs. Sőt most meghallgattam és cincogni sem cincog. Némia mint amelyik egérnek elvágták a torkát. :D

cigam: Az előző generációhoz képest kevésbé kényes a felületekre tapasztalataim szerint. Amikor lecseréltem akkor még egy itt-ott fényesre kopott egérpadom volt, ami néha elvesztette a fonalat az MX Revolution. Ennek meg sem kottyant.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#29) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Na? :) 20:00 megint nem sikerült hiába ígérted :P

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#30) Oliverda


Oliverda
félisten

Szerintem ez (Perf. MX) nem teflon talpas.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#31) cigam


cigam
félisten

A hangot (mikit) nézd át, mert recseg. Folyamatosan.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#32) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

Erre gondoltál Pheke?

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#33) plus44


plus44
veterán

Új Sony Vaio S-t lopjál kérlek!:DDD

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#34) dani3l


dani3l
őstag

gezatata: nekem siman kibirja 2-3 honapig a gyari akksival..

cigam: nem kimondottan ennyi, lehet, hogy sokan nem üveglapon hasznaljak, de en pl ertekelem, hogy lepedön (raadasul azon a bolyhosabb fajtan) is gond nelkül megy, illetve tenyleg barmin..

en kb egy eve hasznalom, es nagyon szeretem, kenyelmes, barhol müködik, eddig nem volt vele semmi problema. bar öszinten szolva nekem jobban tetszett volna ennel is az mx revon hasznalt 'görgös' megoldas a hüvelykujjnal, de igy sem rossz.

(#35) cigam válasza dani3l (#34) üzenetére


cigam
félisten

értem. Tuti nem én vagyok a célközönsége ;-)

Viszont nekem akkor is recseg. Nem folyamatosan, de véletlenszerü időközönként pattanik 1et a hang. Jobban zavar, minthogy a kamerán nem lehet kikapcsolni az AF-et.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#36) pheke válasza DJ. Ru$y (#32) üzenetére


pheke
tag

Majdnem. Volt ebből egy olyan (brutál nagyban) amin az egész egér volt úgy "szétvágva" hogy látszott ez is meg pár a többi komponensből. Az szép kis "fotó" volt.

nope...

(#37) #16939776 válasza cigam (#35) üzenetére


#16939776
törölt tag

vagy kihagyott a mikroport és a zajzár megfogta, vagy az up streem, vagy a down streem.

nálam is volt, kattogás mondjuk nagyon messze vagyok a rooter-től :DDD

(#38) Nikk


Nikk
senior tag

Nekem kis Anywhere MX-em van... Meg kell mondjam, hogy nagyon profin és simán mozog tök mind1 min használom... Habár kicsit súlyos az elemek miatt, bár 1 hónapig húzza egy szettel. Utána feltöltöm alkáli elem töltővel azt megint kibírja addig... :D Úgyhogy az üzemeltetésére nagyjából semmit sem költök, kb. egy évben 500 forintot... A hord-táskája és a receiver tartója iszonyat jó (egér elemtartója mellett van). A top dolog viszont az optikavédő ki-/bekapcsoló gomb... Merthogy egybe van... Tulajdonképpen eddigi legtutibb egerem... ;)

DIGIC

(#39) OgreImre


OgreImre
senior tag

A középső gomb (görgő) mennyire strapabíró? Én sokat használom CAD-es dolgokban, a mostani egeremnek is ez a gyengéje (MX1000), ráadásul most épp a bal gomb hol kattint hol nem hol kettőt játékot űzi velem, ezért új egeret keresek. Régebbi egereimnél (Dual Optical és egy MX700) nagyon jók voltak a középső gombok, valami hasonlót keresek.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#40) Oliverda válasza OgreImre (#39) üzenetére


Oliverda
félisten

Én már több mint egy éve aktívan használom FF-ban a különböző linkek újabb tab-on való megnyitására. Eddig semmi baja.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#41) Enton válasza pheke (#36) üzenetére


Enton
addikt

Itt találsz belőle még két robbantott ábrát:

[link]

De ez nem a performance hanem a revo-ról van.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#42) Szab02 válasza cigam (#35) üzenetére


Szab02
aktív tag

Igen!
Nálam is pattog, néha, időközönként! Már az előző műsorban is említettem és szerintem a hiba nem nálad vagy nálam van. Minden más tökéletesen szól.
Egyszerűen sokan nem hallják - igen ez a halláskárosodás -.

http://www.panoramio.com/user/szab02

(#43) Neovenator válasza Oliverda (#17) üzenetére


Neovenator
senior tag

Hol kopott meg az előd? :O
Csak azért kérdem, mert 2006 óta használom a sajátom és nem kopott meg sehol...

A bemutatóhoz hozzászólva: Semmi értelme a dedikált "racsniváltó" gombnak, mivel a váltást ki lehet szervezni automatára is (szerintem az esetek döntő többségében kiválóan megy, alapból racsnis, de ha rendesen meglódítom a kereket, magától átáll szabadon futó módba, majd mikor megáll, visszavált) és a középső gombot ugyanúgy használni, mint itt, ez már egy ideje nem nagy kunszt az előddel sem.
Úgy tűnik, senki sem használta a keresés gombot az revolution-ön, hát adtak a gombnak egy másik haszontalan funkciót. :)

[ Szerkesztve ]

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#44) Trub válasza Neovenator (#43) üzenetére


Trub
tag

Nálam ez nem működik. Én szeretem azt a gombot.

(#45) Oliverda válasza Neovenator (#43) üzenetére


Oliverda
félisten

A hüvelykujjamnál kikopott egészen a műanyagig a gumiborítás. A Logitech logo is szinte teljesen lekopott róla a végére.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#46) Neovenator válasza Oliverda (#45) üzenetére


Neovenator
senior tag

Hm...fura.

Melyik verziójú volt neked? Később asszem átálltak egy másik serial-os sorozatra.
Hál' isten nekem egyáltalán nem kopik ki az ujjaimnál, a logó is megvan...egyedül a matrica van oda az alján, mert egy kölcsönadás alkalmával valaki hajópadlón használta...

"The problem of leadership is inevitably: Who will play God?"

(#47) DJ. Ru$y válasza pheke (#36) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Revo MX

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#48) Oliverda válasza Neovenator (#46) üzenetére


Oliverda
félisten

2007 januárjában vettem még, így szerintem valamelyik korai.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49) Salvador20 válasza M107 (#11) üzenetére


Salvador20
őstag

ez sztem nem egy gamer egér.....én nekem régen ilyen van, sajnos tényleg 4-5 napig írja, ha pl beadandót írok, sokat használom, de megbízható és nincs gond, ha lemerül, megy tovább töltésen és közbe is lehet használni. Csak az usb kábel annyira erős kötésű, h nálam oldalra fordítja az egeret....

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#50) Salvador20 válasza énvagyokAdam (#20) üzenetére


Salvador20
őstag

lithiumos a ceruza elem, rá is van írva egy cimkére, hogy csak ilyet használjunk hozzá lehetőleg

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.