Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) feliks


feliks
senior tag

Jöhetne kis hazánkba is.. (Milestone 4 névvel persze)

[Be Happy]

(#2) Dunbar


Dunbar
senior tag

Ráért volna még, így nem sokat fejlődött az elődhöz képest.
Milestone-nal tudjuk, mi van?

(#3) Zoz


Zoz
őstag

Már csak az a kérdés, hogy Európába jön-e?

(#4) csiki_92


csiki_92
aktív tag

Jól néz ki :)

(#5) feliks válasza Dunbar (#2) üzenetére


feliks
senior tag

..már ha az nem fejlődés, hogy a Milestone 3 kegyetlenül ronda volt..

[Be Happy]

(#6) rainmen


rainmen
aktív tag

Ennyiért nálunk is fogyna...

(#7) phonefan


phonefan
tag

mi az a fips tárhely titkosítás?
nem tudni hogy mennyi hely van belőle??

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#8) griiischdoov válasza phonefan (#7) üzenetére


griiischdoov
tag

na ezen besírtam!!XD

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#9) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Csak jöjjön ide is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#10) oszi666


oszi666
őstag

számomra az a furcsa, hogy vannak vállalati telók. ez alatt azt értem, hogy egy komoly üzletember nem telón nyomja az emaileket, hanem laptopon, ahol kémyelmesen utána járhat a dolgoknak. pl közeli rokonom, aki egy cég vezető informatikusa, mindent ő intéz egy 5 éves htc telót használ, de csak a gps miatt
minden mást laptopon intéz. tényleg kellenek vállalati telók?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#11) griiischdoov


griiischdoov
tag

amúgy droid razr csúszka billel..legalábbis szemből.. ha akkuja nagyobb lenne a razrnél (maxxnál tuti nem nagyobb) és szofteres tudása (pl motocast) is kvázi megegyezne, nálam ütné,mert uye 4" még mindig kényelesebb, mint 4,3".. persze minőségi anyagasználat kötelező. (fém ház)

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#12) griiischdoov válasza oszi666 (#10) üzenetére


griiischdoov
tag

igen,de ha egész nap taxizol megbeszélésekre, egyszerűbb egy ilyen (vagy egy tablet) mint egy laptop. de nem vagyok üzletember.
viszont eleve hülyeségnek tartom a mobilok ilyen szintű besorolását.. mit tud ez, amit a razr nem? billt kivéve, de most nem attól lesz valami üzleti..

egyszervolt holnemvolt, volt egyszer egy olyan rossz bőgős, hogy azt már a többi is észrevette...

(#13) Apika


Apika
Közösségépítő

Jól néz ki, és jó ára is van... :K

(#14) Xaels válasza fi:zi'k (#9) üzenetére


Xaels
félisten

Én is erre várok. Jöjjön az öreg kontinensre is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Phoenixy válasza griiischdoov (#11) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Ugyanaz a hardver, mint a RAZR-ben, az eltérés a kijelző, hogy nem 4"3, hanem 4"-os és azt hiszem nem is AMOLED.
A design (képen is látható) ugyanaz, mint a RAZR-nél, "becsukott" álllapotnál meg se lehet mondani, hogy ez RAZR vagy DROID 4 (feltéve, hogy előről nézzük a telefont és nem oldalról :) )
1785 MAh akkumulátora van, a RAZR-nek 1780MAh, szóval nagyobb :)
KÉP :) Ez szerintem ilyen gumis anyag egyébként és az oldala fém.

Motorola Edge 20 Pro

(#16) gerbaudhu


gerbaudhu
tag

Nekem a RAZR nagyon bejön, a RAZR MAXX előtt megemelem a kalapomat, akku szempontjából mindenképp, ez annyira nem begyere a mechanikus billenytűzete miatt. Azt meg kell hagyni, hogy ha designról van szó, Motoroláéknak nincs miért szégyenkezni, ugyanez igaz az összeszerelés minőségére is. Nem akarok hitvitát kiváltani, meg hasonlítgatni, de egy gyártó sem indíthatna designlopási pert a Motorola ellen, még az a cég sem, aki szokott ilyet...

(#17) debrejo válasza oszi666 (#10) üzenetére


debrejo
senior tag

Ha mondjuk én kérdezni akarok valamit a beosztottamtól, felhívom telefonon és nem e-mailt dobok neki tehát a vállalati telefonnak van jogosultsága :DDD
Viccen kívül abban egyetértünk hogy aki folyamatosan úton van és sokat emilezik (mánágér), ott a notit/subnotit nem vältja, válthatja ki az okosteló, legalábbis nálam biztos nem. Nekem annyi van beállítva, hogy az emileket lehívja a telefonom is.

(#18) #19708160


#19708160
törölt tag

Nem szeretem a qwerty-s telefonokat,de ez szépre sikerült.

(#19) h-yle válasza debrejo (#17) üzenetére


h-yle
addikt

Email miatt mindenképp kell vállalati telefon, de kb. ennyi.
Persze az is kell, hogy a mail csatolmányait (doc, pdf, képek...) megnyissa.

Ha valamire aznap kell válasz akkor nem kifogás, hogy boccs, nem voltam az irodában. És vannak olyan jóváhagyási folyamatok, amikhez még akár szabadság alatt is kellhet egy adott kolléga, ha csak egy fél perces OK-ra is.

Persze ezekre gyak. bármelyik modern okostelefon alkalmas, de a fizikai bill a relatíve sok gépelés miatt mindenképp előny.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Jöjjön az EU-ba is, egy ICS-vel és azonnali vétel lesz nálam! :K

(#21) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Jól néz ki látom megörökölte a RazrR formavilágát. Csak kérdés a felhasznált anyagokat is vagy ez már műanyag?

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#22) debrejo válasza h-yle (#19) üzenetére


debrejo
senior tag

Így van, gyk. a felsoroltak miatt van nekem is okostelóm mint céges, bár sokáig ágáltam ellene és használtam egy Nokia "butafont". Ámbár ha már válaszolnom kell és többet kell írnom az említett OK-nál, már bekapcsolom a laptopot. Emilek lehívásában és gyors átfutásában viszont verhetetlen.

(#23) axioma


axioma
veterán

Hat nekem otthon is elofordul, hogy lusta vagyok a bekapcsolt netbook-ig elmenni, viszont jo hogy csipog az email a teloban, ha olyan volt akar me'g 2-3 sort is megirtam telefonon erintokepernyon. De mar majdnem megvan egy MM2, nagyon hianyzik az igazi bill. hozza. Ha nem lenne anyagilag korlatos, es persze ha itthon hasznalhato valtozat is lesz, siman ez kellene. (Bar a 4 nekem mar picit nagynak tunik, aztan lehet hogy hozzaszoknek. Vegulis ... -> 6510 -> E51 -> Blade -> MM2 kis ugrasokkal mar sokat nott az altalam hasznalt telefonok merete, es mindig siman megszoktam.)

(#24) Cyberpunk válasza axioma (#23) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem MM1 volt szerettem is jó kis gép volt az, igaz a bill. része nekem macerás volt az apró és egybefüggő billentyűzet miatt. Az utódja meg már nem hozott lázba. Én a MAXX-ot tudnám elfogadni, az az üzemidő példás a mai okosmobilok között. Itt van például az én Note-om nagy tepsi aztán egy 2500-as akkut raknak bele elvész a készülék hátuljában olyan nevetségesen kicsi, a készülék méreteihez képest. A nagy kijelző meg erős hardver leszippantja azt a többletet. Szóval sokkal előrébb nem vagyok ezzel sem.

Na mindegy szeretem a Motorola készülékeit lehet idén már Google lesz ki tudja.:D Egyedül a support ami gáz náluk az XT720 eseténél nálam is kinyílott a bicska a zsebemben.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#25) nebulo


nebulo
tag

Nem lenne kényelmesebb a szigetes bill. mint a Sony Ericsson-oknál?

(#26) #19158016 válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


#19158016
törölt tag

Én XT720-at használok, 58 volt amikor vettem, új, független, két év moto garival.Az a 173 mega ram kevés de megvagyunk ennyiért.Én is DROID 4 et vártam, és nagyon tetszik.Vagy RAZR MAXX vagy DROID 4 lesz.Előbb azért szeretném mindegyiket kicsit megfogdosni.Nem sietek.

(#27) axioma válasza Cyberpunk (#24) üzenetére


axioma
veterán

Billentyuzetben ugyis forditott iranyban mozgok:) Asztali gep szeles kulon bill, 15.6-os laptop, most meg netbook... na jo, a tiz ujjas gepeles a telon mar tuti nem fog menni, de hogy lassabbnak tartsam sms-irasra a blade-et, mint az e51-et a szamsoros bill-lel (me'g ha biztos is vagyok benne hogy tenylegesen nem volt lassabb), az volt az elso reakciom hogy qwerty-set akarok. Az meg ertelmes valasztek androidosan, nem tul kicsi kepernyovel csak SE Pro-MM2, legalabb amig lotto otosom nem lesz.
Gari-support nalam sokat nem jatszik, csak nemhivatalos, mert Droid2Global lesz igazan.
Note jo azert:) M.tarsamnak van, olvasom is a topikotokat. Nekem mar nem allna kezre, ha intenziv hasznalattal 3 napig birna akkor sem.

[ Szerkesztve ]

(#28) jr1994


jr1994
addikt

igen tetszetős... ha megdobnának eggyel, nem jutna eszembe visszadobni :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#29) phonefan válasza jr1994 (#28) üzenetére


phonefan
tag

ha tényleg fémből van és kicsit erősebben vágják hozzád, nemis nagyon tudnád visszadobni :D

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#30) a.sebi válasza griiischdoov (#11) üzenetére


a.sebi
őstag

vagy egy tableten...családoban van uzletember es egy galaxy s en emailezik....nem lehet mindig nalad egy laptop....foleg ha sietsz es ugy intezed az ugyeidet.. es nincs idod beulni egy kávéyoba laptpozni..........

(#31) Cyberpunk válasza a.sebi (#30) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen pont ezért is jól az okosmobil. Én ezért adtam el a tabletem, mert túl nagy hogy mindig nálam legyen. Ráadásul funkciónalitásban ugyan azt tudja egy okostelefon is. Csak kisebb persze. Nem hiába van SGN-em. Ez kicsit mindegyik.:) Persze itthon asztali PC, de reggel mindig a mobilhoz nyulok elsőre.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#32) a.sebi válasza Cyberpunk (#31) üzenetére


a.sebi
őstag

hát barátom irígylem tőled azt a note ot....nagyon rá vagyok kattanva egyre.....várok egy kicsit hogy lejeb menjen az ára......es tuti veszek egyet....az a baj hogy a t nem forgalmazza es en ott szerezhetnek olcson mert jo elodfizum van..de nem csak a kurva telenor

(#33) renee7


renee7
tag

Nagyon bejövős kütyü! Céleszköz.

Off: ezt az üzletember címkét nagyon sokan félremagyarázzák. Szvsz nem egy olyan muksót kell elképzelni, aki reggeltől estig megy ide,oda, elad, vesz, mittudom én. Sokkal tágabban lehet értelmezni egy mobil értékesítőnél, ügynöknél, üzletkötőnél. Mindenkit, akinek a munkájához hozzátartozik az hogy irodán kívül is pár szóban tudjon válaszolni egy email-re, meg tudjon tekinteni egy Word doksit, vagy tudjon küldeni be lehet vonni a körbe. El tudjon érni egy céges web alkalmazást. Magyarán szerkesztők, jogászok, stb-stb a célcsoportok egy efféle üzletinek titulált készüléknél. A másik, hogy igaz, Mo. még csak sereghajtó, de az atipikus foglalkoztatási formáké a jövő, - részben a válságnak is köszönhetően. Vagyis a munkavégzés helye nem azonos a cég telephelyével, hanem lehet otthon, bárhol. Távmunka. Erre vannak ezek a szerkezetek, inkább a fő gond, hogy sokszor a gyakorlatban derül ki, hogy egy adott készülék mégsem annyira jó, praktikus, kézreálló, mint előzetesen várná az ember.

[ Szerkesztve ]

(#34) Zoz válasza renee7 (#33) üzenetére


Zoz
őstag

Rendszergazdáknak is igen jól jön egy jó felbontású, fizikai billentyűzetes készülék, amikor távolról kell birizgálni egy gépet.

(#35) NoMagix válasza a.sebi (#32) üzenetére


NoMagix
addikt

hamarosan lesz a l[T-nél]!

(#36) #19708160 válasza NoMagix (#35) üzenetére


#19708160
törölt tag

A linken a galaxy note van.

(#37) fi:zi'k válasza #19708160 (#36) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mert arról volt szó. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#38) #19708160 válasza fi:zi'k (#37) üzenetére


#19708160
törölt tag

Igen rájöttem.Azthittem a droidról.

(#39) Phoenixy válasza fi:zi'k (#37) üzenetére


Phoenixy
senior tag

Kit érdekel a Galaxy Note, amikor van DROID 4 is. :DD
Egyébként csak az a bajom a Note-tal, hogy tabletnek kicsi telefonnak óriási. (fogtam egyszer Saturnban, sehogy se tudtam jól megfogni, 3 kéz kéne hozzá, hát azért 5'3 ", az...5'3" :) )
Nálam 4'5" A max. méret. (és 3'7" a min.)
Bocs, ez off...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 20 Pro

(#40) Cyberpunk válasza Phoenixy (#39) üzenetére


Cyberpunk
félisten

"tabletnek kicsi telefonnak óriási"

Pont ez az előnye. Mert kicsit mindegyik. A tabletek túl nagyok már viszont a 4,3" kevésnek bizonyulhat. ezért olyan arany középút jellegű a készülék. És ezt sokan meg is látták nem csak én állítom ezt az eladások tanúskodnak róla.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#41) Zoz válasza Cyberpunk (#40) üzenetére


Zoz
őstag

Egy ismerősömnek is van, egy baja van vele: miért nincs rajta billentyűzet? Amúgy is túl vékony, a billentyűzet plusz vastagságával pont jó lenne.

(#42) Zoz válasza Phoenixy (#39) üzenetére


Zoz
őstag

Ha az USÁban élnék, már ott táboroznék egy Verizon bolt előtt :-)
Remélem lesz annyi eszük, hogy kiadják Európában is!

(#43) Cyberpunk válasza Zoz (#41) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Igen egy qwerty bill. kicsúsztathatóan nagyszerű lenne egy ekkora kijelzőhöz. ;] Én tuti vásárló lennék. Hiába nagy a kijelző, bár ezen már elég jól lehet írni, de azért a fizikai a tuti.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) Zoz


Zoz
őstag

Verizon oldalán most már felbukkant a "full retail price" is: 549.99$ ez gondolom a független ár lehet.

(#45) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Természetes a Világ leggazdagabb,müszakilag halado országában,mások az elvárások,igények,/nálunk fentiek biz megfizethetetlenek mindenki? számára/ Igy csak olvashatunk rola.és nézegethetjük. :((

focsoro

(#46) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Van valami hír a magyarországi forgalmazásáról?

ez a kedvenc aláírásom

(#47) hgghyxo


hgghyxo
csendes tag

Valakinek sikerult mar beszereznie egy ilyet? Allitolag ICS frissitesel muxik GSM halozaton is, azaz itthon is. Azert kivancsi lennek tapasztalatokra hogy tenyleg mukodik-e?

(#48) ugyeletes válasza hgghyxo (#47) üzenetére


ugyeletes
tag

tobb, mint 1 ev utan probalom az eletbe visszahozni a TOPICot... :)
van masnak is droid4-e?
nekem meg friss, de nagyon tetszik.
4.3.1-es slimbean 1.8 -at raktam ra, eddig nincs vele problemam.

(#49) rootmin válasza ugyeletes (#48) üzenetére


rootmin
tag

Mennyi volt?

(#50) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Van egy eladó Motorola Droid 4 XT894 telóm, Bővebb infó: ITT

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.