Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Móci


Móci
addikt

A Mushkin tetszik, a 8 gigás ára egyáltalán nem vészes.
A Buffalo pendrivenál mi a fene az a 3 év antivírus felirat a cuccon? Vagy lemaradtam valahol?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#2) DiVaD válasza Móci (#1) üzenetére


DiVaD
senior tag

Azt én se vágom. Lehet jár hozzá valami antivírus program, csak nincs a hírben. :U

(#3) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Most lehet, hogy én vagyok rosszul bekötve vagy nem tudom de az első pendrive-os hírben úgy tüntették fel a sebességet, hogy az írási sebesség nagyobb, mint az olvasási. Ez az életben nem fordítva van? :F

(#4) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

A jövőben mi lesz a pendrive-oknál? Mind olyan lesz mint ez a Verbatim Combo? Az egyiken végén USB 3.0, a másikon meg eSATA? Nagyon jó lesz, már alig várom. Valamelyik pedig mehetne a lecsóba. De legalább az Intel rátesz még egy lapáttal, hogy addig is hadd terjedjen el jobban az eSATA, utána már nem csak az USB csati kell a kompatibilitás miatt, hanem ez is.

<-ƘƘ->

(#5) Findzs


Findzs
addikt

nem kéne ez az e-sata
a verbatim sebessége se egy nagy duranás amiatt a pár 10-20 mb-sec miatt neméri meg a hajcihőt :)

inkább az usb 3 -at nyomhatnák

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#6) SAnyi_ válasza Kendek (#4) üzenetére


SAnyi_
csendes tag

A végén még kihoznak valami 3. szabványt, mert az fog jobban feküdni az intelnek és akkor portreplikátort fognak adni minden pendrive-hoz.
fogyasztói társadalom rulez :(((

(#7) total90


total90
veterán

Arra jöttem rá, hogy a takeMS cuccai nem is rosszak. 1 éve vettem egy 4 GB-os pendrive-ot, valami irtózatosan olcsóért. Épp az volt csak az üzletben és nekem meg sürgős volt. Azóta már úszott a kádba, pocsolyában és kólában... ráléptem... ráültem... és még mindig űberf@xa. Volt közben néhány márkás cucc is és azok mind behaltak. Több haver vett időközben takeMS peniket és mind jó, bírják a strapát és a gyorsaságukkal sincs gond. Nekem jelenleg 4 darab van... egy 2 GB-os, kettő 4 GB-os... ezeken XP, Vista és Win7 van. Meg van egy 8 GB-os sima adathordozásra. Én csak ajánlani tudom ezeket :R

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#8) Kendek válasza total90 (#7) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom ezeket a Microsoft-os oprendszereket úgy kell elképzelni, hogy a telepítő fájlok vannak a pendrive-on, és ezekről telepítesz.

<-ƘƘ->

(#9) TK36


TK36
aktív tag

"takeMS duójának tagjai semmi különlegeset nem tudnak, talán még sebességükben sem átlagon felüliek. Ami kiemeli a MEM-Drive DeLuxe-ot és a Superbet a tömegből, az a pár kavics..." - gyémántnál még nem hallottam ezt a "kavics" kifejezést. :DD
Még végül kiderül, hogy a "kavicsok" swarovski kristályok. :Y

(#10) total90 válasza Kendek (#8) üzenetére


total90
veterán

Aha :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) Silentfrog válasza total90 (#10) üzenetére


Silentfrog
veterán

Ha megkérem az asszony kezét akkor egy ilyet -takeMS MEM-Drive DeLuxe- huzok az ujjára.
Az anyakönyvezető meg csak lessen,hogy mi is van! :C

(#12) bpka


bpka
csendes tag

Ó igen, megvan az új piaci rés. Ezt kell megcélozni:
32GB SSD a jeggyűrűben, gyémánttal, az anyakönyvvezető meg a szertartás végén ünnepélyesen feltölti rá a készült képeket.
Így mindenhová magával viheti az aszony az esküvői fényképalbumot.
Már most szólok, hogy a copyright az enyém :D

[ Szerkesztve ]

(#13) ngabor2 válasza Findzs (#5) üzenetére


ngabor2
nagyúr

hááát, nekem nem ez volt a véleményem, mikor 1.5GB-ot kellett felmásolnom egy 16GB-os pendrive-ra... és már indultam volna, ez meg észveszejtő 2-3 MB/s sebességgel vitte át a jóságot.

TK36: valszeg a swarowski kristályokkal olcsóbban kijöttek volna, hisz az "csak" ólomkristály, abból (jó közelítéssel) akkorát csinálnak, amekkorát nem szégyellenek. a természetes gyémánt... az már egy fokkal érdekesebb, bár annál is vannak csúnya nagy összeesküvés-elméletek.

[ Szerkesztve ]

(#14) Enton


Enton
addikt

3 éves antivírus???
A fenének nem kellene hát a amai kártevőkkel mihez kezdene szegény! ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#15) atike


atike
nagyúr

Ez a Verbatim Combo elég kellemes kis jelenség...

(#16) marsu


marsu
addikt

Nekem ez a Superb is tetszik ...

Eddig csak Skoda volt, most már pendrive is van!

:)

Press any key to continue ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.