Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

legyen only PC...legalább megbosszuljuk Alan Waket, akit a zsicrosoft vett el tőlünk :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Őőőő, hírverés?

"A rajongók nyomására végül úgy döntöttünk, hogy a nagysikerű játékot konzolra is kiadjuk, mert nem engedné a lelkiismeretnünk, hogy ettől a fantasztikus játékélménytől megfosszuk a konzol tulajokat."

[ Szerkesztve ]

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

na, ez jó hír, hogy az első részhez próbálnak visszakanyarni... szerintem a második egyszerű(en sz@r) lett :( nem is tudtam vele sokáig játszani... ritka manapság a "pc-only" cím... főleg egy ilyen kaliberű játék esetén...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) alien_


alien_
őstag

Szerintem PC exclusive lesz, és simán lemondanak a bevételük 70%-áról ennek érdekében. A játékpiac az elvekről szól, és nem a pénzről, ugyebár.. :P

Swarm is coming.

(#5) #65675776


#65675776
törölt tag

Felőlem kijöhet konzolra is, de emiatt ne butítsák már szénné a PC-s verziót. Nem igzán érdekel ha konzolon nem lesz akkora szám. Tudják be a hoki irányítási lehetőségeknek.

(#6) jookomak


jookomak
őstag

nagy konzolellenes voltam, aztán jött a ps3. simán ki lehetne adni ezt is konzolra.

ahogy az első részből homályosan emlékszem az irányításra, azért nem hinném, hogy olyan nehéz lenne kezelni egy kontrollerrel a játékot.

(#7) Wolverine válasza jookomak (#6) üzenetére


Wolverine
félisten

Az inventorydból kézbe venni a fegyvereket... az épp elég nehéz lenne kontrollerrel.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.