Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mhorvat


mhorvat
senior tag

Olyan érzésem támad az egér láttán, mintha a Logi G9-es kicsit nekivetkőzött volna. :D

(#52) ZolikaE46


ZolikaE46
senior tag

Számomra az eddigi legjobb egér... Igaz tényleg minimálisan nehéz volt, de hamar hozzá szoktam egy két nap alatt... Ma lesz igazi bevetésen, mert ma este lanozás, de eddig tapasztalataim alapján nem hinném bármi rossz érhetne vele kapcsolatba. Úgy, hogy én csak dicsérni tudom.

(#53) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ajánlanám figyelmedbe valamelyik műanyag agérpadot. Nézz körül mi van a piacon, és aszerint dönts, lehetőség szerint ha van ismerősöd, aki kölcsön tudná adni, akkor előtte próbáld is ki, de szerintem a csúszásra megoldást jelentene egy teljesen műanyag pad. Én még anno Razer Diamondback Plasma-hoz vettem egy X-Ray Thunder-9 -et, azóta is azt használom, pedig már egeret is cseréltem: most egy Roccat Kone-t tologatok rajta, a csúszása pedig marhajó.

A műanyag pad egyetlen hátránya a koszolódás, a por, mely könnyen letisztítható, bár állandóan tisztogatni kell, valamint kemény lehet a csuklódnak. Én megszoktam - Performance mindenek felett! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#54) wolfwood


wolfwood
csendes tag

Nem rossz jószág :D

Egy pingvin mindenek felett...

(#55) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nem rossz bár én a minimalista kinézetért rajongok inkább, ha nem lenne rajta ennyi gomb. :K
Padot milyet használsz hozzá?

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#56) Findzs


Findzs
addikt

transformers egér
nem akart még elrabolni ? :))

egyébként tetszetős cucc, kipróbálnám :K

köszi az írást

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#57) forras2


forras2
őstag

Hát, első ránézésre, kicsit oldalról, kicsit előröl, kicsit felülről nézve, az első dolog ami beugrik róla, a batman kocsija, a batmobil :DD

(#58) rauschie válasza aDM|RaL^ (#21) üzenetére


rauschie
senior tag

A Mad Catz pár éve felvásárolta a Saiteket mindenestül.

(#59) vittuka válasza Dyingsoul (#53) üzenetére


vittuka
aktív tag

Csak ne megasoma-t, ez szilikon, a müanyag kategóriába esik, de a koszosodáson felül még annál a résznél tapad is, ahol a kezeddel támasztasz.. Személy szerint visszatérek a szövethez lassan.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vittuka | Ha lehet privit vagy emailt írjatok, a hirdetés hozzászólásokat ritkábban nézem!

(#60) ZolikaE46 válasza zoltanz (#55) üzenetére


ZolikaE46
senior tag

Én jelenleg Roccat Taito-t ez tetszett a legjobban hozzá.

(#61) szinimini


szinimini
senior tag

Hahóó

Nekem két RAT5-ösöm volt de, soha többet.
Megállt a kurzor a monitor közepén mindkét egérnél és egy hónapomba telt amíg az okos szervizesek elhitték,hogy mi a hiba.
Nem egyből jött ki, hanem kb egy hét után! Nem hinném,hogy valaki is egy hétig tesztelni a szervizben egy egeret,hogy jó-e,mert csak rádugják aztán kész is!
Lehet,hogy pont rossz szériát fogtam ki,de egy 15k egértől nem ezt vártam.
Egy G400as lett helyette és tökéletes :)

Pedig k....a jól néznek ki ;] :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.