Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szívemből szóltál. Bár néha azért leadnak egy-egy jó filmet (amit sajnálnék kihyagni), de tudnék élni a csatorna nélkül. :D

***

(#2) #43960832


#43960832
törölt tag

Évek óta nem nézek tévét, valahogy nem hiányzik.

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ez nem eredmény, az lenne eredmény ha már rég letiltották volna ezeket a szarokat a tv-ből.

(#4) ngabor2 válasza #43960832 (#2) üzenetére


ngabor2
nagyúr

rádobok egy lapáttal: évek óta nincs tévém, és nem is tervezek venni ;]

nekem épp ezért nincs problémám se abarátokközttel, se a mónikasóval, se a mittoménmilyen egyéb műsorral... nem tudom (pontosabban nem érdekel) miről szól.

[ Szerkesztve ]

(#5) aphra2 válasza #43960832 (#2) üzenetére


aphra2
aktív tag

Picit megengedőbb vagyok, hiradó(k), Forma 1, Moto GP, és az Eurosporton Rally VB, ill WTTC.
Egyébként az RTL felőlem is mehetne a süllyesztőbe :K

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#6) Parci válasza ngabor2 (#4) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ez nem f.szhosszméregető-verseny :), én 4 éve nem nézek tévét, ever. csak a volt lakótársam miatt nem mondtam vissza a upc minimálcsomagot is. de máunikasó volt 4 évvel ezelőtt is, a mai napig néha belefutok vmibe ezzel kapcsolatban a neten. és utálom azt az elvtelen büdös ribancot, meg az egész rtl klubot.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#7) keIdor


keIdor
titán

Örülök, hogy vannak még, akik utálják ezt a szart... emiatt is tart ott a magyarság, ahol...

Nekem van TV-m, szeretem is, de nem az ilyen hulladékokat nézem rajta... Natural Geographics, Spectrum, Discovery és persze a konzolok mennek rajta 99%-ban.:) Meg a PC képet is arra viszem ki ha filmet nézek.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#8) Armahun


Armahun
addikt

Nem az a baj. hogy ilyen műsork vannak, hanem az, hogy az emberek jelentős részének szinte csak erre van igénye.
Talán mást nem is ismer, igy nincs is vágya egyébre.

Könyörgöm annyi érdekes ember van akik más látásmóddal ismertetnék meg az embereket.
De nem. Ugyan az a tizen x "sztár" szerepel minden műsorba.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#9) Csabee. válasza keIdor (#7) üzenetére


Csabee.
nagyúr

én már nem is TV-zem... ilyen csatornák mellett, a legkisebb csomagot fizetem a szolgáltatómnál, azon meg sem Discovery sem Natural Geo nincs :( egyedül a viva ami okés! meg eurosport, meg még az m1, a többi mehetne a levesbe...

Üdv: Csabee.

(#10) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

És akkor Barátok közt sem lesz? :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#11) Fecogame


Fecogame
veterán

Most jut eszembe, el kéne adnom a TV-m :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12) gabor85


gabor85
őstag

0:35-től idevágó. Ebben támogatom őket.

(#13) Winner_hun válasza #43960832 (#2) üzenetére


Winner_hun
félisten

+1

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

TV-t én néha nézek az esti sorozatok (pl. NCIS, CIS összes verzió, Dr. House, stb.) miatt főképp, egyébként nálam nappal néma a készülék... Olyan sokminden tud zavarni: bugyuta reklámok, a hiradót át lehetne nevezni negatív infók gyűjteményévé, teli vannak az említett csatornák bugyuta bulvárpletykás, meg kibeszélős műsorokkal....inkább nézek valami tudományos csatornát vagy a sorozataimat és az esti filmeket. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#15) adalbert1


adalbert1
veterán

Hát az RTL-t és a TV2-t felőlem is nyugodtan betilthatnák...
Már bánom hogy tavaly augusztusban aláírtam 1 évet net+upc legkisebb csomagra, ugyanis kb. egyszer néztem bele az igen színvonalas műsoraikba és annyi bőven elég is volt.

(#16) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Én ezeket a műsorokat nem igazán nézem, de az erőszakos-obszcén eset nem Joshi Bharat-os volt? Én is elkeserítőnek tartom, hogy ha be is hívnak ilyen embereket - amiről a műsorvezető igazán nem tehet, max reklamálhat, de a szerződés köti, hát nem sztrájkolhat -, akik ezt művelik, akkor sem vágják ki a műsorból... Hanem leadják, ráadásul reklámban napi hússzor mutogatva, gyerekek és külföldi turisták/vendégek előtt. A magyar televíziózás megcsúfolása ez.

(#17) Tomate


Tomate
veterán

Ha én oda jutok, hogy tv-zek, nálam a discovery channelen kívül más nem izgat. Youtubeon megnézem a jó kis maunika sót ahol verekednek a cigányok, azt ennyi. :)

(#18) whiz válasza #43960832 (#2) üzenetére


whiz
aktív tag

Detto.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#19) Parci válasza Crystalheart (#16) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nemtom, mi az a joshi akármi, az még nem volt, amikor lejöttem a tv-ről. soha egyet sem láttam, I kid you not. viszont a műsorvezetőről sokkal durvább véleményem van. nem kötelező csinálni, nem tartanak pisztolyt a fejéhez. ha mónikakának ez belefér, akkor ez pontosan ezt jelenti: szerinte normális, amit csinál.

"és akkor jöjjön jános, aki ráélvezett kislánya arcára, majd megette a kutyáját! jános, meséljen nekünk, hogy jött az ötlet?"
"és akkor jöjjön jános lánya, akinek az arcára élvezett jános, amikor még csak 7 éves volt, majd megetette vele a macskáját!"

elhányom magam. azt a rohadt ribancot iszonyatosan megbüntetném, ha valami igazságosztó lennék. egész életére valami nyomortanyán lenne, az hétszentség...

:( :((( :( :((( :(

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#20) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Nálam a Discovery-n (Ultimate Survival!!!), Animal Planet és társain kívül csak Visasat. Mivel csak este tévézek, NCSi, CSI, MCSI, Esküdt ellenségek, stb...a többit (Szökés, Lost...) azt DVD-ről. RTL, TV2 max nagyon késő este, ha kapcsolgatok, így engem se érint a dolog.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#21) Winner_hun válasza Parci (#19) üzenetére


Winner_hun
félisten

nem kötelező csinálni, nem tartanak pisztolyt a fejéhez. (sic!)

Erről ez jutott az eszembe, 3:50-től

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#22) PazsitZ válasza Parci (#19) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nem akarom nagyon védeni, igazad van, de az mennyivel jobb, akik pénzért mennek a műsorba kinyilatkoztatni értelmi képességüket?
Meg az a nézőközönség, aki az ilyen szintű műsorokra vevő? Mert vevő rá, máskülönben nem ez menne a tv-ben.
Lásd a magyar reality műsor, aminek inkább még a nevét sem akarom említeni.

Ilyen tekintetben ( értelmi szinvonal ) meg nem tudom miért csodálkozunk néha, hogy ott tart az ország, ahol. Ebből a szemszögből vizsgálva lehet, hogy még most is jól állunk. :U
(és ez most nem politizálás akar lenni, csak úgy globálisan jegyzem meg)

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#23) Crystalheart válasza Parci (#19) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Mivel Mónika már x-szer újította meg a szerződését, valahol érthető a te szempontod is :)

Joshi Bharat műsora egyébként hasonló, nemrég indult, azzal a különbséggel, hogy ott a műsorvezető értelmes, sokszor általános érvényű tanácsokat szokott adni, nem csak bután kérdezget, mint a maunika. Más kérdés, hogy a páciensek néha (?) rá sem bagóznak. Egész normálisan indult, értelmes vendégekkel, komolyan meglepődtem, hogy lehet még normális bezsélgetős műsort csinálni civilekkel. Aztán fokozatosan durvult. A legdurvább bunyók eddig nála voltak, általában börtönviselt kisebbségi szereplőkkel, érdemes egy videomegosztón utánanézni... Értelemszerűen a szervezők hibája, mert ilyen alakokat behoznak, a biztonsági őrök nem vágják azokat rögtön a földre, aztán még le is adják TV-ben. A nézettséget meg jól kistatisztikázzák ~1000 emberből. :((( Szegény Joshi meg csak ül/áll ott tehetetlenül, és ha nem megy be a köv. forgatásra, jön a pármillás per.

(#24) Parci válasza PazsitZ (#22) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ó, nem védem én azokat sem, akik nézik az ilyen műsorokat... mire gondolnak közben? miért szereti nézni? agyatlan medúzák azok is, persze. (máunika amúgy nem az, hanem egy undorító, elvtelen, büdös ribanc. ennyiben tehát rosszabb, a néző átlag szimplán csak végtelenül ostoba lehet)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#25) Wolverine válasza keIdor (#7) üzenetére


Wolverine
félisten

Az NG/Spektrum/Discovery trión is vannak minősíthetetlenül szar műsorok. Nem is kevés. (és ez különösen igaz a Spektrumra...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) keIdor válasza Wolverine (#25) üzenetére


keIdor
titán

Persze... de mikor látom, hogy minősíthetetlenül szar műsorok jönnek, akkor lépek át a másikra... :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#27) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Nálam a Győzike só a kedvenc. Nézzen a magyar társadalom veszekedő kisebbséget a TV-ben. Elkeserít. Az is, hogy az embereknek igénye van rá...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#28) phaet0n válasza keIdor (#7) üzenetére


phaet0n
tag

Az általad nézett csatornák neve: National Geographic (Channel) és Spektrum (Televízió). Időközönként ki is írják a képernyőre műsorok között.

(#29) Thunderzolee válasza Racecam (#10) üzenetére

Az fent van torrenten, én is onnét töltöm le minden nap. ;]

Ha netán nem lesz RTL Klub, akkor is le lehet mejd vajon tölteni? :U

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#30) Dany007


Dany007
veterán

Asszem a nagytöbbséggel egyetértek én is.
Felőlem aztán örökre bezárhaták az rtl-t a tv2-vel együtt... Úgy leszarom ahogy van...

Discovery, National G., Science, Ilyesmiért még külön fizetnék is... Nekem nagyon bejön, amiket ezen csatornákon adnak. Bár mára már itt is kezd látszódni, hogy nem tudják mivel töltsék ki a műsoridőt... Elég sok a gyengébb műsor, vagy legalábbis számomra érdektelen.
Emlékszek régen, amikor még a Spektrum volt az egyetlen ismeretterjesztő csatorna... Az is csak este 6-tól indult. Heh, hogy vártam mindig :) Beyond 2000 c. műsort... Érdekes volt.

Hja, ha már Barátok közt... Tegnap meló közben azt néztem Youtube-on :D Hát valami eszméletlen szánalom... Majdnem sírtam a röhögéstől... Aztán jött egy ügyfél, neki is megmutattam, de ő is szakadt :D Sz.tem über szar a színészi teljesítmény. Annyira látszik, hogy 'betanult' szöveget próbálnak előadni... Sokszor abszolút nincs semmi életszerű abban, ahogy játszanak... Azért talán az érződik, hogy egy hozzáértő próbálja betanítani nekik mikor mit hogyan hangsúly, érzelmek blablabla... De nagyon nemegy....
Hja, amúgy régi b.nőm kedvéért meg kíváncsiságból anno néztem én is! Persze, pár részt én is megnéztem. Nézhető volt, nem mondom h nem, de attól még szánalmas...
Most meg, így 5 év távlatából ismét megnéztem pár youtube-os videót, verekedős részeket... Hát nemsemmi... :)

(#31) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Hát én a tv be az ilyen móúnika show féle műsorokat sose szoktam nézni, az rtl klubon max csak a barátok köztöt szoktam nézni, máskülönben a nat geo különféle csatornáit meg a mozicsatornákat szoktam nézni.Ezeken még szokott értelmes műsor lenni, és nincs tele fél órás reklámmal. A mulltkor néztem egy filmet az rtl en és 90 perc helyett 2 óráig tartott, mert telenyomták egy csomó reklámmal.Nem tudom mikor veszik észre, hogy ennyi reklám mellett sok nézőt vesztenek el

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#32) eastsider válasza Thunderzolee (#29) üzenetére


eastsider
nagyúr

nem mert TV rip-ek szoktak lenni

(#33) Thunderzolee válasza eastsider (#32) üzenetére

;)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#34) Oliverda


Oliverda
félisten

Fél napra elsötétíttették a TV2-t

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#35) stangli válasza Oliverda (#34) üzenetére


stangli
senior tag

Remélem egy napon fogják lekapcsolni mindkettőt :DDD

(#36) eastsider válasza stangli (#35) üzenetére


eastsider
nagyúr

akkor a viaszathármat kéne nézni a néniknek* :Y

*bármivel helyettesíthető

(#37) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Az RTL KLUB-on most is műsorszünet van.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#38) eastsider válasza RoyalFlush (#37) üzenetére


eastsider
nagyúr

végre valami jó is megy az RTL-en :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.