Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Totheground


Totheground
addikt

Arról van valami info, hogy ez milyen arányban app illetve egyéb (csengőhang, téma, etc)?

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#2) jacis


jacis
nagyúr

Pedig nem sok értelmes app van amit lehet is használni.....vagy egyáltalán feltud telepűlni a telóra.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#3) kokyt válasza Totheground (#1) üzenetére


kokyt
senior tag

"A Nokia alkalmazásboltja jelenleg körülbelül 30 000 szoftvert kínál letöltésre, melyek mellett csengőhangok, képek, témák és videók is szerepelnek a katalógusban. "

Ez az én értelmezésemben csak szoftvert jelent.

(#4) Totheground válasza kokyt (#3) üzenetére


Totheground
addikt

Én a letöltéseken belüli arányra gondoltam, nem a 30k-ra appra. :)

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#5) Davidoff91 válasza jacis (#2) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Én azt szoktam hogy elolvasom az értékeléseket mielőtt letöltenék bármit is. Ahol nagyon sokan panaszkodnak azt nem töltöm le, így még sose futottam bele hibás progiba. A Nokiától szokatlan módon egész jól kipofozták az Ovi Store-t, emlékszem még milyen volt kezdetben.:D

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#6) kokyt válasza Davidoff91 (#5) üzenetére


kokyt
senior tag

Idegölő apróságok vannak azért benne, de amúgy valóban egész jó. Én rosszabbra számítottam az olvasottak alapján.

(#7) kenguroo


kenguroo
tag

Na ezt a fizetési struktúrát kellene átemelni a Marketnak.

(#8) talpalavalo válasza kenguroo (#7) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

szerintem ebből a Google virtuál számlája lesz... Ez nem feltétlen éri meg mert így a szolgáltatónak fizetsz akinek kell továbbítania az összeget azaz többlépcsős :S

(#9) Beri78


Beri78
őstag

ez a 30e-ből nagyon kevés igazán használható...

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#10) Barthezz2 válasza Beri78 (#9) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Gondolom próbáltad mindegyiket. Illetve persze a Market összes elérhető App-ja tökéletesen értelmes, és létszükséges alkalmazás..

Everybody lies.

(#11) Arthuro_Adam válasza Beri78 (#9) üzenetére


Arthuro_Adam
őstag

Én eddig mindenre találtam megfelelő programot. Neked mivel volt gondod?

(#12) B1T3


B1T3
addikt

Semmi „Andrioidot a Nokiába”? Ejnye, csalódtam. :D

Akinek nincsenek kirívó igényei, annak bőven elegendő ez a 30000-es kínálat. Mindenbe bele lehet kötni, de ez a hír nem (még inkább sem) erről szól.

(#13) primera1


primera1
aktív tag

Nekem a legnagyobb problémám az OVI-s cuccokkal,azon belül is a játékokkal van,méghozzá,hogy nagyon sokhoz net szükséges,hogy elinduljon!
Letöltöm otthon wifin,telepítem és igazábó,csak wifi közelben tudok játszani,mert netkapcsot szeretne!Ha nemet mondok,egyszerűen exit :U

Isten hozott! Mikor visz???

(#14) primera1 válasza primera1 (#13) üzenetére


primera1
aktív tag

Sokan mondanák,hogy olyan csomagot kell választani,amihez jár X mega vagy giga nethasználat is!
Igazából nem használom a netet wifin kívül,tehát nekem felesleges ezért plusz pénzt kiadni havonta :(

Isten hozott! Mikor visz???

(#15) lmp20


lmp20
csendes tag

sziasztok,nekem a c7esem nem kapcsolódik az ovi áruházhoz valaki tudja mia gond? se wifin se pedig neten keresztül sem. a készülék rendeben van voltam nokia szervizbe, ott a server hibát mondták nekem ? de két hete egyfolytában?üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.