Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eL Geri


eL Geri
őstag

Sziasztok!

Én ezeknek a nagyon rövid videóteszteknek nem sok értelmét látom. Ezek inkább VILLÁM BEMUTATÓK, de nem tesztek :(
Pedig szívesen néznék kb. 12-18 perces valódi videó teszteket is!

(#2) micafighter válasza eL Geri (#1) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem mondanám azért hogy nincs értelme, röviden összefoglalja a lényeget, de tényleg nem hívnám tesztnek a 2 perces videókat, és én is szívesen néznék ezekből 20 perces verziókat is :) említve lett pl F2P alternatívák, ebbe bele lehetett volna menni hogy milyen alternatívák vannak, és azokkal összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#3) mongoose123


mongoose123
aktív tag

Az sem lenne rossz aki tudja hogy kell FPS -el játszani és átlátja milyen beállítottságú karakterek mire valók.

(#4) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Történetesen melyik f2p címről/címekről beszélünk, ami hozza ugyanezt a minőséget hasonló kategóriában? :F

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5) anubys1984 válasza sutyesz96 (#4) üzenetére


anubys1984
aktív tag

TF2?

Alcatel OT 311 (2001), Alcatel OT 535 (2004), Nokia 6100 (2005), Nokia 2610 (2007), Nokia C5-00 5MP (2012), Xiaomi RedMi Note 2 Prime (2016), Xiaomi Redmi Note 5 (2018), Poco X3 Pro (2022)

(#6) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

F2P-ből van overwatch-hoz hasonló szintű játék? Na mesélj még ☺ hozzá teszem overwatchot kb 8 pontosra teszem ☺

(#7) sutyesz96 válasza anubys1984 (#5) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ég és föld.

Gondolom te még nem próbáltad akkor az Overwatchot. :)

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#8) Lacee1986 válasza sutyesz96 (#7) üzenetére


Lacee1986
senior tag

Minőségben hol marad el a TF2? :U

Én játszottam már mindkét játékkal és igazából olyan óriási különbséget nem látok.

(#9) vhw válasza sutyesz96 (#7) üzenetére


vhw
addikt

Pontosan milyen tényezők is teszik olyan egyedülállóan kiemelkedővé az Overwatchot?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#10) Mister_X válasza Lacee1986 (#8) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Végül is csak majdnem tíz év van a két játék között. Mi is az, egy fél Last Guardiant le lehet rajta fejleszteni.

@vhw: Blizzard minőségben letettek egy kompetitív FPS-t, ami már most háromszor annyi, képességeiben eltérő hőst vonultat fel. Egyébiránt meg nem egy kategória a TF2-vel, ha még is hasonlítani akarjuk, akkor meg nézhetnénk a Battlefield 4-gyel együtt is, úgy revelánsabb...

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#11) sutyesz96 válasza vhw (#9) üzenetére


sutyesz96
őstag

Úgy az egész játék egy tökéletes egyveleget alkot. Nem úgy kell mérlegelni játék és játék között hogy mennyire balance-oltak az adott hősök, vagy mennyi és milyen pályák vannak, stb.. Hanem hogy mennyire működik mint játék. Márpedig az Overwatch az működik. Nagyon is. :K Persze egyelőre igen szegényes a felhozatal (hozzáteszem, így is rengeteg időt már beleöltem), de ezzel tisztában van a Blizzard is, és a közeljövőben úgyis változtatni fognak ezért inkább egy "befektetésként" kell a játékra tekinteni.

Amit én, személy szerint imádok benne:
Pörgős, gyors meccsek, "smooth" érzet
Kompetitív, csapatalapú játék, szinte kikerülhetetlen hogy valamilyen szinten ne játssz együtt a csapatoddal.
Nem ragelsz ha esetleg vesztetek, mert nincs akkora különbség győzelem és veszteség között.

De amíg valaki nem játszott vele, ezek totál levegőbe dobált szavak, nem ezzel foglak meggyőzni. :R

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#12) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Azért olyan apróságot nem ártott volna megjegyezni ebben a "villám bemutatóban", hogy minden DLC ingyenes lesz hozzá.
Sajnos manapság ezt elég kevés játék mondhatja el magáról...

(#13) vhw válasza sutyesz96 (#11) üzenetére


vhw
addikt

Mindezt egy csöppet sem tudja egy tf2, hogy ég és föld?
Nem pörgős?
Nem gyors?
Kompetitív, csapatalapú?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14) Mister_X válasza vhw (#13) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Akkor a Heroes of the Storm is olyan, mint a TF2.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#15) sutyesz96 válasza vhw (#13) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez most nagyjából olyan összehasonlítás, mint a Driveclub vs Project Cars.

Legyél boldog a tf2-vel, mi ezerszer jobban fogunk szórakozni az Overwatchunkkal. :P

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#16) vhw válasza Mister_X (#14) üzenetére


vhw
addikt

Igen, igen... :)

Csak elhangzott egy kijelentés, aminek alátámasztására nem érkeztek érvek.
De mit bánom én... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#17) Mister_X válasza vhw (#16) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De le lett írva. Háromszor annyi karakter egyedi fegyverekkel és képességekkel -> nagyobb diverzitás, kompozíciók, taktikák, jobban ki van élezve együtt működésre. (most ugye TF2-höz hasonlítjuk)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#18) Shadowguard válasza mentoloshypo (#12) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Azért én erre nem vennék mérget. Legfeljebb majd nem DLC-nek fogják nevezni, hanem akármilyen packnak, amit megvehetsz játékbeli valutáért is persze, ha éppen el van téve belőle egy öt számjegyű összeg. A Starcraftos Abathur után kinézem belőlük... :((

(#19) sad_Vamp


sad_Vamp
őstag

Hát, ez a videó tényleg nem igazán nevezhető tesztnek... természetesen nem rossz, csak nevén kéne nevezni a gyereket.

Shadowguard: Akkor viszont az már elég nagy pofátlanság lesz :)

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

(#20) Bad Pritt válasza sad_Vamp (#19) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Blizzardtól kitelik, SC2-nél egyetlen vacak parancsnok a koop játékmódhoz 5 dodó.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#21) Renok válasza Bad Pritt (#20) üzenetére


Renok
senior tag

Az ugye megvan, hogy a coop-ot ingyen accal is lehet tolni a 3 alap Heroval?
Mekkora szemét banda, hogy egy extra karakterért van képük 5 eurót elkérni.. :U
Az új térképet meg mindenki ingyen megkapta.

Eltűnt, amire reagáltam.

[ Szerkesztve ]

(#22) Bad Pritt válasza Renok (#21) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Dehogy tűnt, ott van még.

Én megvettem a játékot és úgy kér el 5 eurót még pluszban, ha csak oldalanként két-két plusz hős jön még, az 30 euró. Ha szerinted ez oké, akkor lelked rajta, az ingyen játszókat nem keverném ide. Az b*szna be amúgy, ha még a térképek meg minden egyéb is fizetős lenne. :D
Nem azt mondom amúgy, hogy a lehúzás magasiskolája az SC2 tartalma (azt megnyerte tavaly a Battlefront), de távol van a jó üzlettől. Overwatch-nál is befigyelhet simán fizetős tartalom a jövőben (talán egy nagyobb kiegészítő), az sem lesz ördögtől való, ha megfelelő tartalom lesz benne.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#23) Ragnar_ válasza Mister_X (#14) üzenetére


Ragnar_
addikt

Nem, a HotS az olyan, mint a Dota2, az Owerwatch meg mint a TF2 dota2 karakterekkel, de a Dota2-ben meg vannak Warcraft, meg Diablo karakterek... :D

Szívesebbe láttam volna egy teambased objective orientált lövöldét, mint annó a Quake Wars volt , csak Starcraft univerzumban, de sajna ez már nagy valószínűséggel kimarad. Részemről az Owerwatch fellingben TF2, ami meg ugye jó ideje F2P. Kipróbálás után kihagytam az Owerwatch vásárlást a Battleborn is valamennyire hasonló, 2 kör után meh...

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#24) Ragnar_ válasza sad_Vamp (#19) üzenetére


Ragnar_
addikt

Lehetne mondjuk videobemutatónak nevezni, akkor nem lennének extra elvárások...

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Lehetne mondjuk munkát is beletenni egy ilyen "videoteszt"-be és akkor lenne megérdemelt nézettség youtube-on. Így csak a sok mínusz begyűjtése lesz az eredmény. :(((

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) Ragnar_ válasza ribizly (#25) üzenetére


Ragnar_
addikt

Először egyszerűbb nem videotesztnek nevezni azt, ami nem az. :) IGN-ék se szoktak csak kb. 3-5 perces reviewkat csinálni, de mondjuk néhány féle értékelési szempont meg pro kontra és pontszám is lehetne mondjuk, ha már teszt, mint az írásos változatoknál.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#27) killer095 válasza Ragnar_ (#26) üzenetére


killer095
őstag

IGN-ék fényévekre vannak ettől az összecsapott valamitől :( Sokkal jobb videósok vannak, akik szivesen gyártatának az oldalra tartalmat, nem 2 percben, és összeszedettebben! :K

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#29) Renok


Renok
senior tag

Csalódás volt nekem is ez a videó, ez minden, csak nem teszt.

(#30) pomorski válasza eL Geri (#1) üzenetére


pomorski
őstag

Akkor már inkább villám videoteszt.

(#31) arc82


arc82
tag

Számomra csalódás volt olyan mint a wow állandóan balanszolni kell a sok kaszt miatt.

Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.