Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A PR Telecom-ot mikor veszi meg már valami értelmes cég?

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#2) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

A Fibernet msáik részét meg a UPC vette át. az hatlamas minőség-és árbeli különbség. 2,5 megás net helyett ugyanannyi pénzért 25 mbit/s-os sebességet adnak.

(#3) rankesz válasza Tigerclaw (#1) üzenetére


rankesz
veterán

Kecskeméten megvette a DIGI

(#4) Tigerclaw válasza rankesz (#3) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Szólhatnál nekik, hogy Sárospatakon is eladó. :-)

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) Gubek-Einste

Az utolsó mondattól röhögő görcsöt lehet kapni.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#6) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

Nem sok jót hallottam anno a Fibernetről, szvsz ez egy jó vásár volt, mind az ügyfeleknek, mind az Invitelnek :)

essexboy

(#7) sNORh válasza essexboy (#6) üzenetére


sNORh
addikt

így van én 2 évig küzdöttem vele, mert nem ADSL területen vagyok, most egy másik wifis szolgáltatónál vagyok, lejárt a hűségem, és visszamennék egy Invitel minőségért, de nincs a kínálatukban a Vezeték nélküli net.. na akkor msot miwan? akinek volt Fibernél az marad, de új előfizetőknek nem reklámozzák már vagy mi? :U

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#8) erdög


erdög
csendes tag

Nekünk tv volt a fibernettöl hát nem volt nagy szám.De jelen esetben megmutatták hogy lehet a szarból még nagyobb szart csinálni reméltük ettöl már csak jobb lehet.itt miért nem tudta átvenni az inviteltöl jobb cég?az 54 csatornábol csináltak 44 et persze ugyan annyiért amiből még egy jo párat be sem állitottak.A meséket a családi csomagból 2 kivételével kivették,helyette lett nóta megmuzsika tv.Hát ez kell a magyarnak ezen nöljenek fel a gyerekek???

(#9) grabber válasza essexboy (#6) üzenetére


grabber
addikt

Invetel meg rosszabb.Már most kivett 4-5 db csatornát a kábeltévéből :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.