Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sicilian


Sicilian
addikt

Onkyo X-N9EX ez még jól néz ki, de soha nem kéne 1 ilyen mikro mütyür valami... :(

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#2) HUNNIA1920


HUNNIA1920
őstag

Mindkét készüléken található egy digitális és két analót sztereo kimenet, ...

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#3) Komplikato


Komplikato
veterán

Azért az Onkyo gyárt ám elég nívós HTPC-ket és HTPC kiegészítőket (DTS/Dolby HW dekóder hangkártyákat) is. Elég magas árfekvésben ... ezért felénk ilyet nem is látni.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

elfogadnám, jól néz ki, és kisebb szobába simán elég lehet. :D

(#5) suraki


suraki
tag

Nem rosszak ezek az Onkyo kompaktok, csak egy kicsit megkésettnek érzem.
Én hosszú évek óta egy nagyon hasonló külsejű és tudású Kenwood-ot használok (abban pl. SD kártya foglalat is van), ezzel a tudással ma már csak a futottak még kategórába tudnak indulni. Bár előbb meg kellene hallgatnom az Onkyot, lehet, hogy a hangzás miatt érdemes lesz velük így is foglalkozni.

(#6) Duree


Duree
veterán

A név garancia,hogy minöségi cuccot kapunk a pénzünkért.
Nagyon sok embernek nem kell az 5.1 ez pont nekik szól,méghozzá igényesen

duree54

(#7) #09634560 válasza Duree (#6) üzenetére


#09634560
törölt tag

Én még néha mai napig hallgathatok 1 havernál 76 os tehát 1976ban vásárolt Onkyo sztereó erősitőt.

(#8) MaUser válasza suraki (#5) üzenetére


MaUser
addikt

Nem egy kategória a kettő. Nekem is csak egy sima JVC van, de hangzásban a Yamaha, TEAC vagy Onkyo cuccok messze a sima custormer (és persze jóval olcsóbb) mikro hifi-k előtt járnak. Emiatt azonban az áruk is jóval magasabb, pl. a legkisebb, sima Yamaha CD-s mikro hifi kétszer annyiba került anno, mint a DVD-s/mp3-as/USB-s legdrágább JVC. Gyakorlatilag a fenti hármasnál tényleg a hang számít és ez bizony tényleg hallható is.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#9) benedekco


benedekco
addikt

elírás: "egy digitális és két analót sztereo"
Látom már a másodikban említették. Most már mind1.

Mellesleg a mai napig nem értem miért nem képesek ezeket DVD olvasóval ellátni. Akkor a DVD-re írt mp3-akat is lehetne hallgatni. Van aki kiírja a hangoskönyveket dvd-re. Így írhatja fel cd-re. Meg kéne valami jobb megoldás az usb-re, ha valaki rádug egy pendrive-ot elég hülyén tud kinétni ha úgy kiáll belőle. Nomeg az volna az igazi, ha lenne rajta pár extra bemenet is. Node mind1, ennyi pénzért nem tudom mit akarok. Biztos baromi drága lenne az a pár extra csatoló.

re (#1) Sicilian:
Lehet, hogy jobban szól mint az 5.1-es csodák. Persze sok mindenre jó egy ilyen. Nekem se jön be. De ha nem lenne most hangtechnikám, akkor lehet, hogy egy aktív hangszóró helyett egy ilyet tennék a gép mellé. Van is itthon egy hasonló kialakítású JVC (milyen jó tud lenni egy csődeljárás mikor kiosszák a lojális melósok között a szajrét :D ). Szerintem elég szépen szólnak a "kis" hangdobozai. Nomeg az Onkyo se egy hulladék márka. Persze biztos vannak mocskai nekik is, de ma melyik gyártónak nincs? :(

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Ehh, le kene mar cserelni a 8 eves, dts keptelen Onkyo TX-DS474-emet valami modernebbre, de ezek lattan elmegy meg a kedvem is.

Na jo, ha egy TX-SR608-at hozzamvagnanak, akkor nem ellenkeznek. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) eclipse006


eclipse006
őstag

Szerintem korrekt mind két mini hifi,jó hogy ilyen hírek is vannak! Én az Onkyo-ról nem tudnék rosszat mondani.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#12) Komplikato


Komplikato
veterán

Kinézetre emlékeztet a Panasonic egyben DVD + HiFi + Nintendo GameCube(!) dobozára. ;]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#13) suraki válasza MaUser (#8) üzenetére


suraki
tag

Hallgass azért meg egy Kenwoodot is...aztán nézd meg az árcéduláját is. ;)
Nem véletlenül van 1 árszinten az általad is említett Yamaha/TEAC/Onkyo gépekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.