Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    válasz PistiSan #22397 üzenetére

    (#22396) t181:
    TWRP-ben nyomtam egy wipe-ot _=> Advanced wipe és ott bepipáltam a Dalvik /ART Cache és Cache menüpontokat, majd nyomtam egy resetet.

    Erre a rendszer azt csinálta, ami én sem annyira értettem, hogy visszajött az a standard menü mely akkor jön, mikor újrateszel valamit és előröl konfigolod => részemről most alap Pixel Launcher van + alap appok, ami eddig fennvoltak + sms-ek azok nem jelentek meg.
    Lövésem sincs mitől volt, de az tuti hogy ez a 2 manüpont volt amit töröltem, ennek nem szabadott volna olyat csinálni, mintha factory reset lenne.

    (#22397) PistiSan:
    Nem nem azt csináltam viszont a mltkor valamit elcsesztem. TWRP-ből 3.1.0.0-t tettem fel, ott véletlen bekapcsoltam egy titkosítást, tehát csak úgy lép be recovery-be ha kódot adok meg neki, illetve csak akkor indítja a rendszert ha kódot adok meg neki. Ez valami biztonsági feature lehet, ha ellopják a telódat ne lehessen újraflashelni,=> ez azért jó mert elhagyod, de alapértelmezetten be van kapcsolva az usb debugging, így nem tudod újratenni a telót..vagyis szerintem ezt a funkciót tudja.

    Ha szerintem újrahúznám a telót full elejétől, ezt a funkciót ki tudom kerülni, de most lusta vagyok erre sajnos.

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés