Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adamssss


adamssss
veterán

Ezzel a tudással ez tényleg meglepően "olcsó".

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#2) vaakuum válasza adamssss (#1) üzenetére


vaakuum
addikt

24 vagy nagyonmax 27 coll méretben még én is gondolkodnék rajta :U Sajnos 60 centiről nézve nagyobbnak nincs értelme :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3) AxBattler


AxBattler
félisten

És a D2719HGF hol marad?
Csak mert az lenne az igazi óccsó' kategóriás gémer monitor... :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) Cyberboy42 válasza AxBattler (#3) üzenetére


Cyberboy42
senior tag

Teljesen más kategória... Azon felül hogy nem hajlított mint ez, csak fullHD, és "csak" 144 Hz, ráadásul nem VA panel hanem TN.. egyszóval, elég gyorsan kizárják egymást a keresőben :)

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#5) PhilBrick


PhilBrick
őstag

Ez igy ennyiert tenyleg nem rossz. Felirom a karacsonyi listara. :)

(#6) Predatorr


Predatorr
őstag

HDR400, parasztvakítás. Aztán vérpistike kiabál, mekkora szar már a hdr, nem is érdemes bekapcsolni.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#7) AxBattler válasza Cyberboy42 (#4) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez így igaz. Viszont a belengetett $600-as ár nálunk ugye €600 lesz HUF-ra átszámítva, ami minden, csak nem olcsó... persze olcsóbb a$1.500-nál.

Egyébként nekem is tetszik, csak ennyi pénzért ne legyen hajlított.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) nexplo


nexplo
őstag

Szinte ingyen van.. Aláírom hogy a kategóriájában nem rossz ár de sajnos ez a szegmens nem az én pénztárcámhoz van igazítva :) Ettől függetlenül impozáns és jó moncsi.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#9) Akula válasza Predatorr (#6) üzenetére


Akula
őstag

+1
marketing.
De jó monitornak néz ki, kár, hogy nem csípem a hajlított kijelzőket.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#10) Noukoum válasza nexplo (#8) üzenetére


Noukoum
veterán

Jó lenne ha ez számítana olcsó kategóriának :D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#11) h-yle válasza AxBattler (#7) üzenetére


h-yle
addikt

Acer Nitro VG271UP - 27", 1440p, 144Hz, FreeSync, IPS, 16:9, sík, €400

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) AxBattler válasza h-yle (#11) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, létezik ilyen. És? :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) b. válasza vaakuum (#2) üzenetére


b.
félisten

nem akarlak meggyőzni, de az én monitorom is ilyesmi, mint ez és kb 60 centiről nézem. Első nap ijedt voltam, hogy kellett e ez nekem,de most már imádom. :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) vaakuum válasza b. (#13) üzenetére


vaakuum
addikt

27-es előtt ülök. Néha ezt sem látom át, igényli a finom fejmozgatást is. Bár lehet 50 centi sincs meg a nézési távolság, edig az asztal hátsó széléig van kitolva. Nekem ez a még éppen kényelmes ebből a távolságból. De a 24-es nekem egyértelműen komfortosabb.
Mozizáshoz persze én is hátrébb gurulok kicsit.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#15) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Erre véletlenül ráültek, amitől elgörbültek. Biztos ezért adják olcsóbban. :D

(#16) Noukoum válasza Dr. Akula (#15) üzenetére


Noukoum
veterán

Egyesével?:D

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#17) h-yle válasza AxBattler (#12) üzenetére


h-yle
addikt

Nem az volt a probléma, hogy a €600 sok? Ez majdnem ugyan az (sztem még jobb is) és €200-al olcsóbb. Vagy mi kéne? 50k HUF 4k 240Hz 55", 1ms IPS?

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#18) battisti


battisti
tag

miért van ennyi hajlított monitor? mi a baj az egyenesekkel? még nem jöttem rá.
családi tévézéshez az egyenes sokkal jobb (lenne).
:U

batt

(#19) b. válasza battisti (#18) üzenetére


b.
félisten

A monitor és a családi tévézés szerintem nem összetartozó dolgok.
A monitor elsősorban egy személyre és annak a teljes körű kiszolgálására való és ehhez a hajlításnak mondjuk 60 cm nézési távolságból 32-34 " nál van értelme. TV nél szerintem abszolút értelmetlen.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.