Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) buherton


buherton
őstag

Én 18 huf/percért beszélek, és 4 emberkével tudok ingyen beszélni. 2000 hufnál nagyobb számla ritkaság számba megy. Nem panaszkodhatom. De egy biztos, hogy valamit úgy is kifognak találni a szolgáltatók hogy lehúzzanak.

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#2) Jeanne d'Arc

Nálunk köbö minden hónapba 26000 ft a számla...

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3) ntomka


ntomka
nagyúr

"Az NMHH három éven belül 40 százalékkal csökkenti a mobilszolgáltatók végződtetési díjait. Kérdés, hogy ez a kiskereskedelmi díjakban is látható lesz-e."

Nem.
4-5 év alatt többször csökkentették ezeket a díjakat, nekem mégsem csökkent a percdíjam. De másnak se nagyon, sőt...

ツ Headphones on - World off

(#4) Zirowe válasza buherton (#1) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én meg vmi 15,6ft/percért mp alapon.
De remélem olcsóbb lesz. :DDD

Bár biztos megint "eltűnik" majd a különbözet.. :(((

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#5) buherton válasza Zirowe (#4) üzenetére


buherton
őstag

Fene, nekem percalapú :((( . Majd beszerveznek egy céget amibe bemegy a nagykereskedelmi 10 huf/perc és kijön a kis keresedelmi 20-30 huf/perc. És a legnagyobb probléma ezzel hogy nem az én cégem lesz akit beszerveznek... ;] .

[ Szerkesztve ]

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#6) MasOyama


MasOyama
őstag

Az érdekes, mert én most 8,5 Ft / perc telefonálok. Másodperc alapú számlázással. Flottában vagyok, és kb. 2000 embert tudok ingyen hívni.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#7) Maestro85


Maestro85
tag

Én igaz, hogy kártyás vagyok, de nekem még emelkedtek is a percdíjak :) 2003-ban lett mobilom, Domino Nap díjcsomagban voltam, és nemrég (kb. 2 hónapja) azt vettem észre, hogy 2-3 forinttal emelkedtek a percdíjak...A cikk tükrében ez azért elég meglepő :D
Nekem kb. 2-3 hónapig elég a 2500Ft-os feltöltés, úgyhogy sajnos nincs olyan előfizetés ami nekem megérné.

(#8) essexboy


essexboy
HARDVERAPRÓD

A régóta várt percdíjcsökkentés, remélem mostmár 5 Ft közelébe lesz a percdíjam...

essexboy

(#9) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Azért ne a flottás csomagokat vegyük már alapnak.. A legtöbb ember baromi boldog lenne, ha 15ft/perc lenne a hívásdíja..

Everybody lies.

(#10) Zirowe válasza Maestro85 (#7) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Az az emelés a "nem hárítjuk a fogyasztóra a különadót" volt..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#11) mukibuci válasza Barthezz2 (#9) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ez most itt eléggé a ki tud nagyobbat - pontosabban kisebb percdíjat - mondani topik lett :U

A jelenlegi viszonyokat tekintve már egy 25 forintos percdíj is álomnak tűnik alacsony havidíj mellett...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#12) ch003067 válasza buherton (#1) üzenetére


ch003067
addikt

Akkor ezek szerinte Te is előfizus vagy mint én.

Nekünk 2600 / ft / h-t kell fizetni, aminek a 100%ka lebeszélhető, és kb 10 emberrel beszélek ingyen... Szerintem nem rossz.
Bár ennek a 2600ftnak a felét se beszélem le... Engem annyira nem érint a dolog de azért örömmel hallom az ilyen híreket.

(#13) MasOyama válasza mukibuci (#11) üzenetére


MasOyama
őstag

Nézd, 8,5 Ft ért beszélek, de a flottában ahol vagyok 12,5 Ft a legdrágább tarifa.
Bárki csatlakozhat hozzá.

PCMENTOR - Számítógép és Laptop Szerviz

(#14) mukibuci válasza MasOyama (#13) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

hálózaton belül korlátlan ingyen beszéd/sms/mms valamint korlátlan ingyen internet. én nyertem :F Ezek nem a flottákról szólnak, miért olyan nehéz megérteni :F Álljál oda minden üzlet elé, és osztogassad a belépésre jogosító nyilatkozatot akkor.... A publikus csomagokban a percdíjak HA csökkennének 4-5 forinttal, még akkor is bőven 30Ft felett maradna a percdíj...

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#15) Derrewyn


Derrewyn
senior tag

Valójában nem egészen értem milyen céllal próbálkozik az NMHH, mert versenyszférában működő cégek esetében a bevétel kiesést valami más forrásból kompenzálni kell. Távközlési cégek esetében nem lehet ilyen meg olyan nagy extra profitról beszélni, mint bankok esetében.
Maximum annyit érnek el, hogy közelebb lesznek egymáshoz a hálózaton belülre és kívülre indított hívások tarifái.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.