Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

1000 dodóért 55 " UHD tv nem hangzik rosszul. persze azért a minőségre kíváncsi leszek, engem a régi JVC tv-k sem győztek meg anno.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) wolfman válasza b. (#1) üzenetére


wolfman
veterán

Persze ez idehaza még vagy 50eFt-al több lesz, de azért elég baráti ár érte. Azért annyiból szimpatikus a gyártó, hogy valahára valaki kihagyja a semmire sem jó smart hülyeségeket a rendszerből, és tán 3D-t sem támogat. Egyből olcsóbb is lett.
Képminőségre természetesen kíváncsi leszek.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#3) Daert


Daert
őstag

Korábban nem arról volt szó hogy a JVC TV üzletága kivonul Magyarországról?
Akkor most a garit hogy lehet intézni?

(#4) Dr.Momo válasza Daert (#3) üzenetére


Dr.Momo
tag

Gondolom leginkább a hiperekben vagy elektronikai óriásnál fogják majd vásárolni a népek, és ott közvetlenül lehet gariztatni...

(#5) anulu


anulu
félisten

smart-ért egyáltalán nem kár (részemről). 65-ös menjen olyan 1600-1700 környékére, és cserélem az 50"-es Samsung plazmát.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) h-yle


h-yle
addikt

Ez mostanában már a harmadik hasonló olcsó UHD hír.

Lassan a boltok polcaira is eljuthatnának ezek a TV-k. :))

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#7) myckie2 válasza h-yle (#6) üzenetére


myckie2
őstag

Németországban árulták/árulják a Hisense UHD tévéjeit. Pont nemrég volt akció: 42"-os 150k Hufért a 60" pedig 250k Huf volt.

(#8) JanR


JanR
addikt

És nincs benne "okos" funkció - szimpatikus TV :)

(#9) orbano válasza Dr.Momo (#4) üzenetére


orbano
félisten

Mindenhol lehet közvetlenül gariztatni, ezt törvény írja elő a kereskedőknek.

A vér nem válik VAZZE!™

(#10) nuke7


nuke7
veterán

nem tűnik rossznak, persze sok múlik majd a panel minőségén és hát ugye a mozgás megjelenítésen is :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#11) shteer


shteer
titán

és a smart/3Dtv-ellenesek álma megvalósult

..szerintem jónak tűnik

(#12) h-yle válasza myckie2 (#7) üzenetére


h-yle
addikt

!!! Na ez érdekes lehet. Köszi az infót. :R

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#13) anulu válasza shteer (#11) üzenetére


anulu
félisten

nem vagyok ellene, csak nekem hót felesleges mind2 funkció. így nem is fizetnék érte pluszban. inkább +5-10" abból az árból, amibe olyan feature kerülne, ami nem kell :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) bteebi


bteebi
veterán

"Olcsó UHD tévékkel robbantana a JVC"
Ehhez nem kell UHD. A Color Star ezt annak idején a CRT-kkel simán megcsinálta :U.

Amúgy nem is tűnnek rossznak. Végre egy megfontolt gyártó. A felesleges (?) sallangot (smart) kihagyják, viszont ami muszáj (HDMI 2.0), azon nem spórolnak. 1000 dollárért az 55"-os nagyon is jó vétel, kár, hogy az még nem Direct LED-es.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#15) nbg válasza myckie2 (#7) üzenetére


nbg
senior tag

Nemetorszagban hol?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#16) h-yle válasza nbg (#15) üzenetére


h-yle
addikt

Én ezeket találtam:

Hisense LTDN50XT880
Hisense LTDN50XT881

Ugyan nem 60" de azért egy jó 50" se rossz 215k-ért.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#17) ALBY


ALBY
senior tag

Hajrá, jöjjön ilyen is!

A 85"-is 8000 dollárjából én vennék inkább 4 darab ezerdolláros 55"-t,
meg még négyet magam mögé is, mert belefér :D

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#18) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Smart funkciók nélkül? Szuper! :C

(#19) bgabesz75


bgabesz75
tag

Szepen fognak kinezni a jelenleg foghato tv adasok uhd lcdn. De legalabb a smartot kihagytak.

(#20) korion válasza h-yle (#16) üzenetére


korion
senior tag

Hisense ;
ezek max 30 fps-t tudnak, ez igaz?

[ Szerkesztve ]

+3670-365-3097 Inkább sms vagy viber!;)

(#21) Duree


Duree
veterán

nagyon jó,a smart nem hiányzik,de remélem azért lan kerül rá és kell ,hogy tudjon dlna-t is.Az ára kifejezetten kedvezö,igaz a 4k tévéknek egyenlőre nincs értelme és szerintem a jövőjük is erősen kérdéses.

duree54

(#22) Peter13


Peter13
senior tag

Smart és egyéb hülyeségek kuka - Yessss :)
Hdmi 2.0, 60fps támogatás biztosítva - :K

Na végre. Csatlakozom a lelkesedők táborához: ha errefelé megjelenik, elondolkodok rajta (kb hasonló összegért vettem a 46-os Sharp-ot majd' 6 éve, ennyi még pont beleférne). Kiváncsi leszek én is a panelre meg a mozgásra (csak nem cs*szik már el), meg persze hogy mikor lesz ebből kézzelfogható-hazavihető TV

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#23) myckie2 válasza nbg (#15) üzenetére


myckie2
őstag

Amazon.de [link] Ráadásul az értékelései se olyan rosszak. 5 pontból átlag 4 pont.

[ Szerkesztve ]

(#24) nbg válasza myckie2 (#23) üzenetére


nbg
senior tag

ehh, ezek is csak 1.4-es HDMI csatival lettek szerelve...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#25) h-yle válasza korion (#20) üzenetére


h-yle
addikt

Gyanúsan nem. Akkor nem menne a 3D. 600 Hz-et írnak rá, nem tudom mia valós de a 3D miatt a 120 tuti.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#26) dezz válasza h-yle (#25) üzenetére


dezz
nagyúr

FHD-ban tud 3D-t, ahhoz elég a HDMI 1.4. Maga a panel tudja a 120-at (a 600 az hülyeség), csak a HDMI 1.4-en nem megy át az 4K 60Hz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.