Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-02 10:07:56

LOGOUT.hu

Fontos tudnivaló: tilos a játék fórumában a segítségnyújtás, kizárást vonhat maga után! Ezen kívül a fórumból töröljük azokat a hozzászólásokat (és a rájuk érkező válaszokat), amelyek a mostanra szokásosnak mondható, parttalan vitákat gerjesztik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) BLeP_i válasza zoltan6 (#699) üzenetére


BLeP_i
tag

Ez egyre érdekesebb :U Nyilvánvaló, hogy keresésnél nem bepötyögjük a típusát és ne adj'Isten, elírjuk, hanem kimásoljuk.
Persze az is ott van, hogy akkor a többieknek hogy lett jó?
Tényleg mindegy, ez már így alakult :)

[ Szerkesztve ]

http://vister.hu

(#702) #65388800 válasza zoltan6 (#699) üzenetére


#65388800
törölt tag

Na akkor ez mi?

[link]

Nézd meg mikor írta a HSz-t és mikor lett a játék elkezdve.

(#703) BLeP_i válasza #65388800 (#702) üzenetére


BLeP_i
tag

Durva :)

http://vister.hu

(#704) gali777 válasza BLeP_i (#701) üzenetére


gali777
őstag

Nálam meg volt nyitva a megnyerhető monitor linkje, a kérdést el se olvastam teljesen, csak gondoltam, hogy arról kérdeznek :D Hát nem :D Kicsit bosszantó ezen elcsúszni, de majd legközelebb jobban figyelek/ünk :)

(#705) dave0825


dave0825
őstag

Az elsőt először én is rossznak jelöltem, de újra átolvasáskor nézem, hogy nem is 24, hanem 27 van benne, úgyhogy tényleg az volt, nem lett utólag módosítva, vagy ilyesmi. :)

Amúgy tehát ha mindet eltaláltam, akkor kell írni, hogy kalap? Akkor kalap. :)

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#706) eszterencs válasza zoltan6 (#699) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A kérdéseket részben (ph csapattal közösen) vagy egészében a szponzor írja, mert általában ő ért a legjobban a saját termékeihez, illetve ő dönti el, mire szeretné irányítani a játékosok figyelmét. A kérdéseket úgy tesztelem, hogy még MIELŐTT megjelennének, megoldom őket anélkül, hogy megnézném a megoldást. És megnézem több helyen, először a nyilvánvalókon, aztán ráguglizok és még sok egyéb helyen is ellenőrzöm, hogy kiszűrjem, ha valahol téves adatok vannak. Van, hogy még kollégát is bevonok a tesztelésbe, ha úgy érzem, nem tudok megfelelően dönteni, esetleg nem értek eléggé az adott kérdéskörhöz. Minden egyes kérdéssel elmolyolok legalább 20-30 percet emiatt - és még így is marad hiba, mert egy ezer vagy több ezer fős tesztelői csoportot (akik játszanak) nem tudok egymagamban tökéletesen szimulálni. :)

Sok kérdés ki se kerül, mert elbukik már azon, hogy úgy vélem, nem jól megoldható, nem egyértelmű, több eltérő válasz van a neten stb. A színkódos kérdésnél is rezgett a léc, mert épp a Dell maga tér el a saját szigorú színkódexétől, ami egy vicc, és nekem például nem tűnt fel, mert nem vettem pipettával mintát, csak a magyar weblapról (ahol jó), nem gondoltam, hogy nem ugyanazt a fejlécképfájlt használják a különféle nemzetiségű, de egyébként teljesen ugyanolyan fejlécű weboldalaik... de azért nem szivattuk meg azzal a népet, hogy 4 nagyon hasonló kék szín legyen a válaszok között, így sokféleképpen meg lehetett oldani ezt is.

Az egyes kérdést is ellenőriztem, még vasárnap este, és mindenhol hajlított szerepelt, az Oázis oldalán (tehát már a játék 0. napján is), a Dell magyar és külföldi oldalain is, illetve az összes tesztben és hírben, ami csak a google első találati oldalán kijött. Eltéveszthetetlen volt. Ami miatt sokan mégis elrontották, hogy első kérdés, ezért azt hitték, a nyeremény monitorral kapcsolatos, pedig nem. A nyeremény lapos, de a 27-es, egyébként azonos típusszámú társa hajlított kivitelű.

A kérdéseket SOHA nem változtatjuk meg menet közben, maximum egy-egy elgépelést javítok ki benne, esetleg ha valamiért félreérthető, kicsit változtatok a megfogalmazáson, de ez ritka. Kifejezetten kikérem magamnak, hogy olyan botorságot feltételezzenek rólam, hogy menet közben megváltoztatom a terméket a kérdésben. Abszurd lenne! Rajtam kívül pedig más nem nyúl bele a prohardveren megjelenő játékokba, pontosabban mindig csak egy ember foglalkozik a játékokkal, de egy ideje ez egységesen én vagyok.

Remélem, tisztáztam ezzel pár dolgot és megelőzhetek néhűny további vitát. Sajnálom, aki elrontott valamit, de ez csak játék. Lesz még máskor is lehetőség! :)

(#707) eszterencs válasza mghltm (#648) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Csak türelem.... :))

(#708) Jim74


Jim74
nagyúr

1. kérdésre:

Barátommal egyeztetni szoktuk a válaszokat, hogy nehogy valamelyikünk benézzen valamit.

2015.11.02-én 16:06-kor küldtem neki mailben az alábbi képernyőfotót:

(#709) zoltan6 válasza eszterencs (#706) üzenetére


zoltan6
őstag

Akkor elnézést :R valószínűleg tényleg úgy volt és azért néztük be,mert az utána jövő kérdésekben a megnyerhető monitorral kapcsolatban voltak a kérdések.A helyes megfejtőknek gratulálok. :R

(#710) #73959936


#73959936
törölt tag

Sziasztok, jó reggelt,. Én is (?) az közé tartozom, akik az első kérdésen hulltak ki, mert benéztem. Pedig jól emlékszem, én is az Oázis oldalán kezdtem és én soha nem írok be kézzel tipusszámot, hanem másolok és beillesztek, teszem ezt azért, mert közelre csak szemüvegben látok jól. Ott többször megnéztem és még a monitor képeket végigkuksoltam, vajon hajlított vagy lapos-é ?

Soha nem vonnám és vonom kétségbe azt, amit Eszterencs állít, most sem teszem. Nem is az első tévedésem, nem is az utolsó, legfőképp pedig nem vérre megy.... :N
Szóval marad az, amit oly sokan megtettek már: gratulálok azoknak, akik a kalapba kerültek. :K

szép napot mindenkinek ;)

[ Szerkesztve ]

(#711) glaci


glaci
őstag

Ohh! Ritkán veszem észre a játékokat, és még ritkábban jut rá időm, hogy foglalkozzak azokkal, amiket szerencsésen kiszúrtam, de örülök, mert most észrevettem, időt is tudtam rá szakítani és megint jó (kereső)munkát végeztem!
Gratulálok magamnak a kalaphoz! :)
(Nyerni nem szoktam, így abba most sem élem bele magamat!)

Volt most is 1 - 2 nem "egyből rávágós" kérdés, de szerencsére alapvetően nem volt vészes ez a teszt!
Köszönjük!
Sok szerencsét minden helyes megfejtőnek a sorsoláshoz!

Majd írok ide valami okosat. (Majd ...) ;)

(#712) oba


oba
addikt

Itt is megvan a kalap! :)

Amúgy sejtettem, hogy az első kérdést sokan el fogják rontani figyelmetlenség miatt. Először én is a 24 -es monitor tulajdonságait kezdtem el nézni, mert azt hittem a nyeremény monitorra vonatkozik... aztán láttam, hogy a kérdés nem arra vonatkozik hanem a 27 -esre. Aki pedig azt állítja, hogy később írták át 24-ről 27 -re, hogyan magyarázza, hogy a kalaposok jól oldották meg a kérdést? :) Én is a 2. kérdésnél csatlakoztam be a játékhoz és akkor (is) 27 szerepelt az első kérdésben...

[ Szerkesztve ]

(#713) oba válasza #65388800 (#702) üzenetére


oba
addikt

lol... ezt nem is láttam :D hát ennyit erről, hogy később írták át a kérdést... :)

(#714) -=Jam=- válasza eszterencs (#706) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Én mondjuk mindig kimásolom a kérdésből a típust, úgyhogy azt biztos nem néztem be, hogy 24 vagy 27.
De lényegtelen, nem akarok reklamálni vagy ilyesmi, csak furcsállom, hogy ennyien benéztük volna.

obalix: Én speciel a kérdés kiírása után (még a 2 kérdés előtt) válaszoltam az első kérdésre.

[ Szerkesztve ]

(#715) #65388800 válasza -=Jam=- (#714) üzenetére


#65388800
törölt tag

De ne bassz én is linkeltem egy hsz-t és küldtek a kérdésről is képernyőképet még aznapról. Most már nem lehet arra fogni hogy meglett változtatva.

Szerk. Még ma kint lesznek a kalaposok?

[ Szerkesztve ]

(#716) gyga


gyga
senior tag

phicsába... az első kérdésen bukta... pedig 2x is ellenőriztem meg a képét is megnéztem direkt hogy nem e hajlított. Nem vagyok debil (ennyire)

A kisebbség is számíít, teszkó.

(#717) szabonagyur válasza -=Jam=- (#714) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért azt is nézd, hogy jóval többen meg mégis jó megoldást írtak az első kérdéshez.. Benézted és ennyi...

Amúgy csak megjegyzem, hogy a kérdéses, 24" monitor benne van a 2. kérdésben, és mivel egy nap jöttek ki itt lehet a keveredés oka! Ugyebár most ebben a játékban kettesével jöttek a kérdések.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#718) Sinesol válasza -=Jam=- (#714) üzenetére


Sinesol
veterán

Nekem azonnal feltűnt még első nap, hogy a 27"-es verzióról van szó, még emlékszem eszembe is jutott, hogy milyen szerencse, hogy nem csak rutinból válaszoltam azt gondolván hogy a nyereményről van szó. :K

Csúsztam már el hasonlókon, szóval már alaposan szemügyre veszek mindent. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#719) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Nahát, az elsőt én is benéztem és nem is értem hogyan:-(
Modellszám duplakatt, jobbklikk, keresés, első 3 találatra középső gomb, átnéz, válaszol.
Ma minden egyértelmű, de múlt héten valami zavar volt az erő(m)ben.

[ Szerkesztve ]

(#720) -=Jam=- válasza Sinesol (#718) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ezért kell a kérdésből kimásolni minden esetben a típust, akkor nem tudsz hibázni. Pont emiatt nem értem, hogy tudtam ezt benézni, de mindegy ez van, majd legközelebb. :)

Eszterencs: Azt esetleg meg lehet tudni, hogy hányan hasaltak el az első kérdésen?

[ Szerkesztve ]

(#721) vince válasza szabonagyur (#717) üzenetére


vince
őstag

Pontosan, én pl a második kérdést szúrtam el (aztán néhány nappal később átnéztem mindet és javítottam :K) mert együtt oldottam meg az elsővel, és ha már nyitva volt a 27-es terméklapja, gyorsan megnéztem, hogy milyen panel van a SE2716H-ban.

Az én arcom ég, hogy van, aki azt feltételezi, hogy direkt jól kicserélték a típusszámot a kérdésben a játék alatt. Win like a man, lose like a man!

[ Szerkesztve ]

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#722) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Aki elfelejtette volna, a kalaptipp játék a kalapos lista kikerüléséig tart, tehát még lehet tippelni :) Viszont jól gondoljátok meg a tippet, mert már 282db tippnél tartunk, és már most elég sok a dupla-tripla-sokadik ugyanolyan tipp van :)

KALAPTIPP JÁTÉK

[ Szerkesztve ]

(#723) kisza25 válasza szabonagyur (#684) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

copy paste csináltam biztos nem írtam el, de nem csak én, hanem vagy 10-15 emberke, de mindegy, amúgy azért sem érdekel, mert, ha meg is nyertem volna adhattam volna el, mert nem bírja elviselni a szemem a DELL IPS-t vettem egyet tavaly és 15 perc után folyt ki a szemem tőle :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#724) IG55 válasza DaveJr (#404) üzenetére


IG55
senior tag

Volt még egy kérdés????? :Y

(#725) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Srácok, hol lehet látni, hogy jók lettek-e a válaszaim? Valami kalapról is szó van ha mindent jól válaszoltál meg, de én semmit nem találok, mondjuk biztos én vagyok a vak :)

(#726) Integrale válasza -=Jam=- (#720) üzenetére


Integrale
veterán

En is masoltam es jo lett, nalad van a hiba.

"Bad reklám is reklám too"

(#727) kisza25 válasza -FreaK- (#725) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

rákattintasz a kérdésre és szürkén látszik, hogy te mit válaszoltál és félkövéren a helyes válasz, végig kell kattintgatni :)
kalap játék

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#728) csendes válasza -FreaK- (#725) üzenetére


csendes
őstag

Á, ezek csak álmodoznak. Majd ha kint lesz a kalap, akkor van kalap. Addig meg alma van:

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#729) szabonagyur válasza kisza25 (#723) üzenetére


szabonagyur
félisten

De megnézted ugye, hogy a 2. kérdés meg a 24-ed kiadásról szól ugye? Véletlenül sem nézted ugye azt...

Amúgy meg 10-15 ember az sok? Dehogy sok amikor játszanak mondjuk ezren...

(#721) vince: amikor értékesebb a nyeremény mindig ez van, hogy megy a sírás. Múltkor amikor nem volt csak valami apróság akkor érdekes nyugodt volt a fórum :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#730) Bjørgersson válasza kisza25 (#723) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem az IPS-t, hanem a PWM-et. ;)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#731) DaveJr válasza IG55 (#724) üzenetére


DaveJr
őstag

Mint látod volt. Én szóltam, hogy nem mondta senki, hogy csak 10 lesz. Soha nem lehet tudni, hogy pontosan hány kérdés lesz. Annyi biztos, hogy hétvégén és zárás napján nincs új. Addig nagyjából egyforma mennyiségben jönnek a kérdések.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#732) vz12 válasza -=Jam=- (#714) üzenetére


vz12
tag

Én (is) kaptam értesítést a PH-tól erről a nyereményjátékról, és most elég hamar (mondjuk 5-10 perccel a mail érkezése után) meg is néztem hogy mi ez, a fórumban is alig volt még pár örömködő hozzászólás. Mivel már kint volt az első kérdés (azaz egy darab kérdés), meg is válaszoltam, és nekem egyből feltűnt a "csel", hogy a főnyeremény monitor, illetve a kérdezett monitor típusszáma nagyon hasonló, de nem ugyanaz. Nem módosították a típust utólag, ezt én is alátámaszthatom. Felmerült bennem a gyanú, hogy esetleg a főnyeremény monitornak kellene a kérdés tárgyának lennie, de hát nem az volt. Utólag is ellenőrizgettem az első kérdést, hogy az SE2716H marad-e a kérdés tárgya, ezt a fórumot is nézegettem emiatt, de nem változott, így ezt egy trükkös kérdésnek minősítettem, és úgy tűnik hogy az is volt. :) Akik elrontották, azok csak saját magukat hibáztassák, legközelebb ezzel a tapasztalattal felvértezve - gondolom - ilyen hibát kisebb valószínűséggel fognak elkövetni, mert az ember a saját hibájából tud tanulni a legjobban. ;)
Én (is) jobban szeretek kattintgatni, mint gépelgetni, így a hibázás okának azt is tudom feltételezni, hogy a félrenézett típusszám okán a legegyszerűbb megoldást választva, egyszerűen a (játék kiírás elején, valamint a főnyeremény listában is: tehát kétszer szereplő) Dell SE2416H monitor linkre kattintás vihette félre a rosszul válaszolókat. Lehet hogy a többi kérdésnél már a Copy+Paste volt a módszer, de az első kérdésnél még nem biztos, az idő mindent megszépít.

(#733) DaveJr válasza vz12 (#732) üzenetére


DaveJr
őstag

Én a problémat inkább abban látom, hogy a "hajlított" jelző nem a "Panel" alatt volt feltüntetve, hanem a "Panel méreténél" zárójelben. Ha azt a sort nem vette valaki észre simán rossz választ adott.
Nem csak a kérdést kell figyelmesen elolvasni, hanem a forrás oldalon is minden részletet el kell olvasni.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#734) Saccco válasza DaveJr (#733) üzenetére


Saccco
nagyúr

Legközelebb a tartozékokhoz írják... ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#735) JanR válasza DaveJr (#733) üzenetére


JanR
addikt

Pont ez a lényege a játéknak :)

(#736) -=Jam=- válasza vz12 (#732) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem akarok már ezzel foglalkozni, mert benéztem ez van, nincs mit tenni.

De ha már ilyen szép hosszú hozzászólást írtál, anélkül, hogy figyelmesen elolvastad volna, amit írtam, akkor muszáj egy dolgot megjegyeznem. Mint többször is írtam, nem linkre kattintgattam nem beírtam, hanem a kérdésből másoltam a vágólapra a típust, így ezt egészen biztos nem néztem be.

(#737) vz12 válasza DaveJr (#733) üzenetére


vz12
tag

Nem akarok nagyon vitatkozni, de a termék listában és a termék leírás elején is az szerepel, hogy: "ívelt fullHD monitor". Ezen kívül a képen is egyértelműen látszik, hogy az SE2716H hajlított / ívelt.

Jam: Bocsi, csak tippelgettem, ha nem így volt, akkor máshogy sikerült elrontani. Magamból indultam ki, én legtöbbször a cég oldalán kezdtem a keresést a leírt egykattintásos módszerrel.

[ Szerkesztve ]

(#738) JanR válasza -=Jam=- (#736) üzenetére


JanR
addikt

"Nem akarok már ezzel foglalkozni, mert benéztem ez van, nincs mit tenni."
"... így ezt egészen biztos nem néztem be."

Most Én nem értem a kettő között az összefüggést?
Ha a kifejezett kérdésből másoltad volna ki a monitor típust, akkor nem rontottad volna el. De nem értem mit rugózol ezen ennyi, elba**tad, ez van.

(#739) -FreaK- válasza kisza25 (#727) üzenetére


-FreaK-
veterán

Megvan, köszi!

Jól válaszoltam akkor ezek szerint mindent, félkövér volt minden válaszom.

Mikor lesz eredmény hirdetés, azt tudni esetleg?

(#740) JanR válasza -FreaK- (#739) üzenetére


JanR
addikt

2-3 nap, ott van a hírben :)

Így pontosan : "A sorsolásban részt vevők, valamint a nyertesek listáját ezen az oldalon fogjuk közzétenni, várhatóan a játék lezárását követő 2-3 napon belül."

(#741) -=Jam=-: Szerintem meg tudom értelmezni amit írtál. Először leírod, hogy benézted, utána meg megmagyarázod, hogy miért nem nézted be. Továbbra is tartom magam ahhoz, hogy teljesen feleslegesen rugózol ezen, Te rontottad el, nem más.

[ Szerkesztve ]

(#741) -=Jam=- válasza JanR (#738) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Jól van, te meg nem tudsz két mondatot értelmezni, csak kiragadott részeket hasonlítgatsz össze :DDD

De segítek: A mondandóm arra irányult, hogy nem _azt_ néztem be. Nyilván valami mást igen, mert rosszul válaszoltam.

"... így ezt egészen biztos nem néztem be." így sem érted? :D

[ Szerkesztve ]

(#742) Viktoár


Viktoár
addikt

Én nem is néztem meg a nyereményeket amíg le nem zárult a játék.Egyszerűen csak leültem a kérdések elé és kiválasztottam az általam helyesnek vélt válaszokat.

Így nem is keverhet meg a nyeremény. (tapasztalat :K )

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#743) davidsone válasza JanR (#740) üzenetére


davidsone
addikt

mindig kell egy kis sírás így teljes ez a fórum ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#744) 8th


8th
addikt

Az a fránya hetedik kérdés kifogott rajtam. Azért köszönöm a játék lehetőséget. :R

"Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

(#745) Baryka007


Baryka007
őstag

Most értem ide, megnézni hogy helyesen tippeltem-e a kvíz során.... Nekem sikerült.... Remélem a többiek is jól tippeltek mind a 12 kérdésre !!!!!!!!

;] ;] ;] :DDD :DDD :DDD

(#746) IG55 válasza DaveJr (#731) üzenetére


IG55
senior tag

Egyébként megválaszoltam, nem azért :)

(#747) erkxt


erkxt
tag

Szuper. kalap. :)
A véleményem, hogy minden kérdés egyszerű és könnyen megtalálható volt.
A színkódos kérdés halál egyszerű volt, mivel csak az a kék szerepelt benne.
Aki meg az első kérdésnél nem a kérdésben szereplő monitorra keresett rá, azt nem is értem. Jobb klikk másol, google beilleszt, Oázis oldal megnyit és ott van feketén fehéren a válasz.

Én már alapból nem nézek fórumot, mert nagyon sokan túl komplikálják a kérdéseket és próbálnak megvezetni, elbizonytalanítani.

Eszterencset sajnálom, hogy folyton jönnek a támadások, hogy a kérdések rosszak. Nem a kérdések rosszak, hanem felületesen olvassátok el őket.

Ez a saját véleményem. Akinek inge..öltözködjön.

[ Szerkesztve ]

(#748) csabsz13 válasza erkxt (#747) üzenetére


csabsz13
aktív tag

nagyon örülök, hogy neked sikerült, de azért nem kell leszólni azokat, akik az első kérdésen elbuktak:
"Aki meg az első kérdésnél nem a kérdésben szereplő monitorra keresett rá, azt nem is értem. Jobb klikk másol, google beilleszt, Oázis oldal megnyit és ott van feketén fehéren a válasz."

"Panel mérete:
27" (hajlított)
Képarány
Szélesvásznú, 16:9
Panel:
VA (LED háttérvilágítás, matt bevonat)"

ezek szerint mégsem. mert az egyik pontban van, hogy matt bevonat, a másikban pedig hogy hajlított (a méretnél ráadásul, amit én pl. nem néztem + a képről sem jött le elsőre, ami a leírás mellett van, hogy az hajlított lenne).

szóval nincs nekem ezzel gondom, legközelebb szemfülesebb leszek, de pl. a te hozzászólásod teljesen felesleges lett volna.

és igen, magamra vettem. pedig nem nagyon izgultam rá a nyereményre, a játék az jó volt.

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#749) davidsone válasza erkxt (#747) üzenetére


davidsone
addikt

"Nem a kérdések rosszak, hanem felületesen olvassátok el őket." v túl komplikálják...

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#750) Bjørgersson válasza csabsz13 (#748) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Es akkor mi van, ha ket kulon pontban van a megoldas? :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.