Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Geönczy


Geönczy
aktív tag

Hát igen a premium az nagyon komoly!
"A Premium készülékekkel közvetlenül az internetre csatlakozhatunk számítógép segítsége nélkül is, a hálózatokra kapcsolódáshoz a beépített Ethernet, illetve a Wi-Fi és a Bluetooth modul áll a rendelkezésünkre."

(#2) rebugra válasza Geönczy (#1) üzenetére


rebugra
aktív tag

Jónak jóó, csak kicsit drága dolog...

═════════════ --==[ FinestMedia Werbetechniker ]==-- ═══════════

(#3) gabor85 válasza rebugra (#2) üzenetére


gabor85
őstag

Főleg a fotónyomtatás...

(#4) atike


atike
nagyúr

Nem rossz... Érintőképernyős nyomtatók.

Viszont én nem igazán értek egyet ezzel a fotónyomtatós dologgal. Megvesz az ember egy fotónyomtatót 10-20-30-+++ ezer forintért, hozzá a nyomtatási kellékek (patron, papír), számítógép (bár ez nem minden esetben kell az tény), szaktudás (még ha minimális is, de kell)... Kijön, hogy egy kép így kerül mondjuk 30 Ft-ba (9x13-as például, meg nem számoltam utána - csak egy viszonyszámnak szántam). És akkor benne van, hogy mi van, ha "csíkoz" a nyomtató, ha valami nem olyan, mint vártam, stb.

Az ellenoldal, hogy bemegyek a fotósboltba, laborba, MM-ba, DM-be, (vagy elküldöm neten) és az adathordozóról jobb esetben (és kis mennyiségnél persze) minimális idő múlva megkapom a képeket - és így 24 Ft-ba kerül. Nem kell hozzá semmi, csak el kell juttatni a képeket az előhíváshoz. Nagy tételben meg főleg egyszerűbb és olcsóbb így szerintem.

A másik, hogy ha egy alap fotónyomtatóról beszélünk akkor megközelítőleg tud csak olyan minőségű képet, mint amit a digitális előhívással állítanak elő.

A környezetemben nagyon sok ember átesett azon, hogy vesz otthonra fotónyomtatót, és majd ő otthon nyomtatgatja magának a képeit - de kivétel nélkül mindenki elvetette, és átállt a másik módszere. Sem időben, sem pénzben nem jött be az otthoni fotónyomtatás.

Mondom, ez az én véleményem, és a környezetemben tutira így működik. Kíváncsi lennék, hogy másnak van-e más irányú tapasztalata...

(#5) rudi válasza atike (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Én úgy vagyok vele, hogy inkább fogom a laptopot és azon mutogatom meg a képeket. Ha mondjuk párszáz képről van szó, akkor még könnyebb és kisebb is mint az album. Meg lehet zoomolni, rendezni, gyorsabban keresni és egyéb apróságok. Halomszor adtam már oda USB-n ismerősöknek pár tucat képet, hogy majd kinyomtasság. Úgy tudom, a többség csak pár fotót nyomtatott ki, nem ablumban tárolásra, hanem képkeretbe. Az utóbbi 10 évben nagyobb tételes papírfotót csak 1-2 esküvőről láttam.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Prémium nagyon klassz! Szép designos, valamiért egy pavilionra hasonlít számomra (nem tudom mért)
Ezeké lesz a jövő.. csak az áruk is lejjebb mehetne majd :)

Üdv: Csabee.

(#7) JanR válasza Csabee. (#6) üzenetére


JanR
addikt

Mivel az en Pavilion notim is igy nez ki felulrol, biztos azert hasonlit ;]

Az ara az szep :U

(#8) madarasz92


madarasz92
őstag

Jó kis cucc!
Csak úgye az ára!

(#9) zola0601


zola0601
tag

Megvárom még olcsóbb lesz! :))

Üdv: Zoli

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.