Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hűha, hát az M2 Note ára elég meredek :/

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) joelke HU válasza Graphics (#1) üzenetére


joelke HU
senior tag

Még az edigibe is olcsóbb... Csodálom, hogy ez a cég még talpon van.

Motorola G51

(#3) Kékes525 válasza joelke HU (#2) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha kezdetben ilyen drágák az árak, akkor később mi lesz itt?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) békön5 válasza Graphics (#1) üzenetére


békön5
csendes tag

M2 Note edigitalban és a speedshopban is 64900, akció nélkül. 55e körül be lehet hozni külföldről, nem igen tudom mit gondolnak.

[ Szerkesztve ]

( ͡◉ ͜ʖ ͡◉)

(#5) Graphics válasza békön5 (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem reklámozom hol olcsóbb még a 65-nél is, hivatalos garival... Ping ezt elárazta nagyon..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) DS39


DS39
nagyúr

hűha, hát az ember azt gondolná az ilyen "neve nincs" kínai csodáknak pont az a lényege hogy olcsóbbak, mint az ismertebb márkák.

pl. Doogee Turbo Mini F1 - 53k... a Honor 4C - 54k az edigiben, hát nem kérdés melyik lenne jobb vétel.

[ Szerkesztve ]

(#7) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ilyen jol megy, hogy ujabb uzletet nyitottak?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#8) szupermacs


szupermacs
veterán

Az a Valencia 2 Pro nekem tetszetős darab. :D Kíváncsi vagyok, hogy karácsonyra mennyit esik az ára.

(#9) dokibacsi84 válasza békön5 (#4) üzenetére


dokibacsi84
csendes tag

eu stockon 55 k most rendeltem. 72 ez vicc!!

Fone pad,pad fone,asus x550 i7.

(#10) Beri78


Beri78
őstag

érdekes árpolitika :U

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Még nem is hallottam az üzletről :U

kengyel

(#12) ChrisDzsi95


ChrisDzsi95
aktív tag

Ezek az árak.. :N főleg az m2 note.

(#13) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Vicces árak.

(#14) Quqesz


Quqesz
nagyúr

A wayteq webshopjában is ocsobbb...viszont van aki bemegy,megnyomkodja és megveszi....én is ilyen vagyok...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#15) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az atlagos MA olvaso most tudta meg, hogy akciosan 72 ezer a Meizu m2 note ara. Mennnyyyiiiii?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) szupermacs válasza Quqesz (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Én is. És szerintem még nagyon sokan.

(#18) tjb007 válasza Quqesz (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

A WayteQ-nél is meg lehet nyomogatni, majd utána megvásárolni. Persze a WestEnd és a Gubacsi út nem egy kategória, ha a frekventáltságról van szó.

(#19) e-newsee


e-newsee
addikt

Lehet ők is Tinydeal-ről szerzik be 55-ért. Drága a Westend bérlet, kell az árrés. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#20) achon


achon
aktív tag

Doodge-nál felcserélték a memória méreteket:
"16Gb memória
2Gb belső tárhely"

WOW, ha igaz lenne... ;]

A legszebb múzsa a határidô.

(#21) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hamár ilyen drága boltot reklámoztok, kérjetek tőlük szépen egy Note-ot, és kérjük a tesztet. Köszönjük!

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#22) WhiteWalker válasza szupermacs (#8) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Barcelona-s kellene :DDD

(#23) szupermacs válasza WhiteWalker (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Nekem nem, mindenki azt hinné, hogy szeretem a focit és arról kezdenének velem beszélgetni az emberek. :D Na az meg nem hiányzik. :DDD

(#24) Atocha


Atocha
senior tag

Most néztem a pandán, hogy 160 dodo ez ami a reklám képen van m2 note. (na eztjólmegaszontam)
Ha szorzom a ft-al, akkor is csak 45 ezer jön ki. Ha bevallom és fizetek áfát, akkor is olcsóbb mint 71 ezer. Nemhogy 80. Oké, nincs gari rá, de ez akkor is kegyetlen sok...

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#25) Csapoati válasza Atocha (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Wayteqnél hivatalosan, magyar áfával és artisjus sarccal, valamint magyar garival is 65 ezer, nem akciósan.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) ctvagyok


ctvagyok
őstag

jaj ez a Pingpong digitál ;]

(#27) judas13


judas13
addikt

Olcsó a hely!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.