Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) gyuribácsi88 válasza KaitouP (#17) üzenetére

Minden játék hír alatt azok vernyognak mindig a legjobban, akik eleve meg sem veszik, csak letöltik torrentről. Persze ilyenkor jön a magyarázat hogy ezért a sz@rért nem fizetne, de annyira azért nem szar hogy letöltse és játsszon vele. Kedvenc kommentem cod és bf játékhír alatt, "csak a single érdekel" :DDD

Az előző 3 cod tényleg ultragagyi volt, mert az ugrabugra megölte a játékmenetet, az iw-t már én se vettem meg pedig mindig is szerettem a acod-ot a pörgős játékmenet miatt, az aw-t sajnos megvettem, azért nagy kár volt, a bo3 még elment, de nem sokáig, hamar unalomba fulladt.

Végre visszatérnek tényleg a régi hagyományos cod játékmenethez, bár mondjuk mivel ezt a részt a sledgehammer games csinálja, azért vásárlás előtt érdemes kipróbálni a bétát, mert ők csinálták az aw-t is, ami nem volt valami nagy siker, és akkor finoman fogalmaztam.

Sajnos ahogy 1-2 videót elnéztem a multis játékmenetből, nagyon picik lesznek a pályák, legalábbis amiket eddig láttam azok picik voltak, remélem lesznek normális méretű pályák mint amilyenek anno voltak a waw-ban, mert normális pályák nélkül, ez is csak egy vacak lesz, hiába ww2.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.