Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szívesen lecserélném erre az RTX 2070-em. :K

(#2) Cifu


Cifu
nagyúr

Ezt a hatásvadász címet...
Mindenki rákattint, hogy na, végre, hírek az RX 5800-ról... aztán jön a meglepetés...

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#3) Cythyel válasza Cifu (#2) üzenetére


Cythyel
senior tag

mivel perpill csak ebből lehet nagyvadat csinálni :DDD 5800(xt) szerintem majd karácsonykor

(#4) snecy20


snecy20
veterán

Tényleg nem jó a cím. :( :( :(

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#5) NightGT


NightGT
senior tag

RX 5800-ra gondoltam én is...

Speed is the only truly modern sensation

(#6) #16939776


#16939776
törölt tag

Kell hozzá fél méternyi gépház, szóval mindent megtettek, hogy elégedett legyen vele a vásárló közönsége. :)

(#7) nyakdam válasza NightGT (#5) üzenetére


nyakdam
aktív tag

Hatásvadász cím....

(#8) Daelion


Daelion
őstag

Elnézve ez vagy az MSI Gaming X-e lesz a nyerő.

[link]

Elég jól összerakták.

(#9) nubreed válasza Cifu (#2) üzenetére


nubreed
veterán

Én is azt hittem, hogy az 5800 -ról van szó a cím alapján...

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

"Várva várt" :DDD :DDD :DDD

(#11) Televan74


Televan74
nagyúr

Látom már mások is jelezték,hogy eléggé szar és megtévesztő a cím. :W

A kártya amúgy a személyes kedvencem. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#12) joey04 válasza Cifu (#2) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) #06658560 válasza Televan74 (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Lassan a blikk hiteles szakmai újságnak tetszik mellette.

(#14) #92006144


#92006144
törölt tag

Szokásos átb...ós és clickbait cím, mindjárt meglepődök...
Lassan csak alulról karcoljátok az origo szintjét, pedig elrettentésként szoktam felhozni, hátha valaki veszi a lapot.

[ Szerkesztve ]

(#15) Synthwave válasza #92006144 (#14) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Jajj, hagyjuk már ezt. Azért lett ez a címe, mert most az 5700 XT a legerősebb Navi, annak a (vélhetően) csúcsverziója meg szokás szerint a sokak által várt Sapphire Nitro+ lesz. Te lehet, hogy szándékos clickbait miatt adtad volna ezt a címet, én meg azért, amit írtam (pláne, hogy még a kétsoros leadben is ott van, hogy 5700 XT-ről van szó...).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) hajbel válasza Daelion (#8) üzenetére


hajbel
addikt

A Powercolor Red Devil +3 fok hőben -1 db zajban MSI-hez képest. Az is ebben a ligában van.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#17) Hunreal válasza Synthwave (#15) üzenetére


Hunreal
tag

Akkor is megtévesztő a cím, ha tetszik, ha nem! Ne menjünk már a Velvet, Origo szintre plz.. :W

(#18) nap


nap
addikt

Elég !@#$%^&* cím. Semmilyen navigációról nincs benne szó, csak egy böszme videókártyáról.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#19) Mattheeew


Mattheeew
csendes tag

Nemtudom, nekem mindenem van az RX 480 Nitro+al, csak jó tapasztalatom nincs. Hangos, nagyon melegedik, eléggé gyérül volt pasztázva is, a ventije már fél év után kerregett. Azért hűtésben és zajban szerintem még mindig MSI, vagy XFX a király.

(#20) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Csak én vagyok, aki navigációs eszközre gondolt? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#21) Synthwave válasza nap (#18) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

+1

:DDD

---------------------------------------------

(#20) macilaci78: ;]

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) Daelion válasza hajbel (#16) üzenetére


Daelion
őstag

Igaz de azért MSI-n 6 fokkal jobb a VRM meg úgy a hűtés kiépítése de igen az is egy jó szerkezet. :)

(#23) Cythyel válasza Mattheeew (#19) üzenetére


Cythyel
senior tag

rx580 pulse-m van, semmi baj a hangjával, nem kerreg, nem zajos, fél évente pucolva van a gép, csak annyira fűt mint egy erős kártya szokott, és mindezt egy matx házban teszi

(#24) Synthwave válasza Mattheeew (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A V64 Nitro+-om gyakorlatilag hangtalan, régebbi címeket full passzívban, 50 °C-os GPU-val visz, de nagy terhelésen sem lesz soha zavaróan hangos, csak abból tudom igazán, hogy dolgozik, hogy a gép hátuljából ömlik a meleg levegő (de a GPU így sem megy soha 75 °C fölé).

Előtte 4 GB-os RX 580 Nitro+-om volt, azzal is hasonlóak a tapasztalataim. :F

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) #92006144 válasza Synthwave (#15) üzenetére


#92006144
törölt tag

"Te lehet, hogy szándékos clickbait miatt adtad volna ezt a címet, én meg azért, amit írtam."
:DDD
Tökéletesen alátámasztottad az origo-s párhuzamot, és nem csak bennem fogalmazódott meg ez, így nincs több kérdésem :U
A fórumon ezt látom:

A népek főleg a fórum miatt járnak ide, csak szólok.

[ Szerkesztve ]

(#26) rodrigez válasza Synthwave (#15) üzenetére


rodrigez
senior tag

annyiban igazat adok a hőbörgőknek, hogy a max. 1-2% eltérésű 3rd party kártyák közt ne igen hirdessünk "csúcsnavit". Elolvastam a lead-et, nekem is lejött, de azért valljuk be, hogy több mint hatásvadász és valóban félrevezető, mert a csúcsnavit eddig is a majdan érkező nagyobb CU-s kártyára értik. :)

[ Szerkesztve ]

(#27) Yutani válasza #92006144 (#25) üzenetére


Yutani
nagyúr

+1

#tarcsad

(#28) snecy20


snecy20
veterán

De jó! A nép nyomására meg fog változni a cím! :)) :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#29) Mattheeew válasza Cythyel (#23) üzenetére


Mattheeew
csendes tag

Hát akkor lehet az én kártyámmal van gond, bár nem gondolnám. Újrapasztáztam (MX-4), akkor lement 72 fokra 100% ventikkel. Hűtés szempontjából egy Thermaltake C33-ban van, elég nagy kivágásokkal 2 fenti plusz ventivel. Ugyanez a helyzet, ha az üveg oldallapot leveszem. Mindezt pedig 1180/1700 Mhz-en, alulfeszelés nélkül, pormentes állapotban :) Ezzel szemben a másik itthoniban lévő MSI RX580 kompletten csendes dobozból kivéve, semmi extra beállítással. Lehet csak a kártya sz@r, de én ilyen viszonylatban nem ragadtattam el magam a Sapphire-től, külföldi tesztekben is jóval alulmúlja a többit :U

(#30) Kansas válasza #92006144 (#25) üzenetére


Kansas
addikt

Kivéve, aki nem - én pl 90%-ban nem járok a fórumra, max cikkhozzászólásokba kommentelek. A maradék 10% meg olyan esetek, mint most a Navi topic, ami aktualitás.
A cikkek 99%-ra a főoldalról megyek és nem a fórumból, bár újabban rászoktam, hogy a főoldalra menet előbb a fórumoldalon belépek, hogy ne legyenek reklámok(jut eszembe, Synthwave, nem lehetne esetleg a főoldalra is kitenni egy login-t, hogy ne kelljen a fórum felé kerülni ha ki szeretném használni a prémium előfizetés ezen előnyét?)

Az más kérdés, hogy erre a cikkre is a RX5800 reményében kattintottam, de józan ésszel tudtam, hogy a RX5700 Nitrókról lesz szó... és azok is érdekelnek, akkor is, ha végül nem bírtam kivárni, míg megjelennek.

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#31) uvlight


uvlight
csendes tag

Nyakunkon a csúcs clickbait. :O

(#32) Cythyel válasza Mattheeew (#29) üzenetére


Cythyel
senior tag

nekem nem ez az első sapphire kártyám, és hűtés terén csak az x1650pro-val volt bajom, lecserélve egy vf700-ra már az is rendben volt
ez az rx580 pulse 8g-s kártya ha nem is veszem vissza a tdp limitjét afterburner-ben, sem megy 85°C fölé 60%os ventikkel sem 100%os terhelés mellett, pedig össz 2db 92mm-es ventije van, a ház meg egy aerocool qs-200 advance, szal nem től tágas, hátul 1 oldalt meg 2 kifele vezető venti tereli ki a levegőt, amik szintén csendesek
szal szerintem sikerült belenyúlnod egy rosszabb darabba :(

(#33) Synthwave válasza #92006144 (#25) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nevethetsz, de attól még ez az igazság, a lead is ezt támasztja alá. Az sajnálatos, hogy te soha nem nyitod meg a főoldalt és a fórumban látható sávban valóban nem látszik a lead (ez a része mea culpa, de erre nagy naívan egyáltalán nem is gondoltam az íráskor - ahogy arra sem, hogy valaki 5800-ra asszociál, de az egy más kérdés -, mert a magam részéről, mikor híreket akarok olvasni, a főoldalról indítok), de arra a gyanúsításra, hogy rossz szándékkal, direktben megtévesztő címet akartam adni a hírnek, hogy többen kattintsanak rá, csak annyit tudok mondani - remélem, ennyit még megengedsz, miután gyakorlatilag elmondtál a világ aljának -, hogy jobb híján mindenki magából indul ki (ha pedig nem inged, nem veszed magadra).

Azt nem tudom, hogy milyen az origo meg az index (és az egyéb ilyen vackok), mert soha, de soha nem olvasok ilyeneket, még futólag sem. A PH!-n kívül 99 százalékban angol nyelvű oldalakon mozgok.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#34) Synthwave válasza Kansas (#30) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hamarosan megesik a dizájnváltás, és tudtommal a PH! részlegen is lesz ilyen opció (MOBILARÉNÁN és IT cafén keresztül például már be tudsz úgy lépni, mert kint van a főoldalon is a login).

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#35) macilaci78 válasza Kansas (#30) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Én beállítottam a legtöbb eszközön, hogy a fórum az "alapértelmezett kezdőoldal a lapcsaládra". Könyvjelző, kedvenc, rögzítve a gyorslinkek közt, stb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#36) Kansas válasza macilaci78 (#35) üzenetére


Kansas
addikt

Látszik is a hsz.-számaink különbségében... ;]

(#34) Synthwave: köszi, alig várom(nem csak a belépés kapcsán, a kommentíró motorból is tetszik az új)

[ Szerkesztve ]

Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

(#37) #92006144 válasza Synthwave (#33) üzenetére


#92006144
törölt tag

A hsz-ek nagy része erről szól, és nekem kell kellemetlenül érezni magam.
Mivel egy jó ideje megindult a bulvárosodás lejtőjén az oldal, ezért én kérek elnézést, ha csak erre tudok asszociálni, ahogy a hsz írók nagy része:

clickbait: 3 db hsz a válaszon kívül
origo: 2 db hsz a válaszokon kívül
velvet
hatásvadász: 3 db hsz
Tényleg nem jó a cím
szar és megtévesztő a cím
blikk
megtévesztő a cím

Szóval ezek után még mindig úgy érzed, hogy az én készülékemben van a hiba? (költői kérdés)
Már kezded érteni, hogy miért a fórum miatt járnak ide a népek?

[ Szerkesztve ]

(#38) Synthwave válasza #92006144 (#37) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem költői, mert van rá válasz. A feltételezett szándékot illetően (ami CSAK a feltételezett szándékot jelenti, nem többet!) mindenképp. Azt már leírtam, hogy az én készülekemben hol volt a hiba (mert láthatólag volt).

"Már kezded érteni, hogy miért a fórum miatt járnak ide a népek?"

Mert igazi következmények nélkül lehet kiengedni a gőzt? ;]

Bocs, de ezt a szarkasztikus megjegyzést nem lehetett kihagyni.

tl;dr: Ezután majd jobban ügyelek, hogy ne lehessen mindent (olyan könnyen) kiforgatni a saját medréből.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#39) #92006144 válasza Synthwave (#38) üzenetére


#92006144
törölt tag

Aktívan hozzátettél ahhoz, hogy többet között én sem nézem a főoldalt a szakmaiságot hírből sem ismerő írásaiddal, és még viccelődsz is rajta. Nem, ez baromira nem vicces, és fel sem fogod.
Megvárom az egyik hirdetésem vevőjének visszajelzését, és ezt a fiókot is törlöm a 'csába.

[ Szerkesztve ]

(#40) Noukoum


Noukoum
veterán

Reméljük ennek is jó lesz a hűtése.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#41) Synthwave válasza #92006144 (#39) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem viccelődöm, csak már sírni tudnék, hogy csak a rosszat lehet feltételezni a másikról és nem lehet normálisan, degradálás nélkül megfogalmazni egy negatív kritikát (azért szerencsére van, akinek sikerül (pl.: [link]) és az :R is) - és részedről még mindig megy a szellemi kapacitásom szapulása meg a fenyegetőzés és asztalcsapkodás, amire inkább nem is reagálok semmit.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#42) NightGT válasza Synthwave (#41) üzenetére


NightGT
senior tag

Azért egy efféle reakciótól már valóban nem a címadást illetően merülnek fel különböző kérdőjelek...

Speed is the only truly modern sensation

(#43) Synthwave válasza NightGT (#42) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:R

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#44) exedoc


exedoc
senior tag

Ilyenkor amikor idejövök hírt olvasni, és azt látom, hogy XYZ fennakadt a címen, és szét van offolva ezzel a fórum, kicsit elkeseredem. Elszomorító, hogy a szakmai réteg egyre inkább lemorzsolódik, és itt maradnak a problémagyártók, kötözködők, sárdobálók. Nem szoktam az ilyenkor hozzászólni, inkább csendben bezárom, de már nagyon fárasztó, és irritáló. Ez jellemző kishazánkra egyébként. Na mindegy. :/

(#45) Yutani válasza exedoc (#44) üzenetére


Yutani
nagyúr

A szakmai közönség nem kíván clickbait, hatásvadász, bulváros címeket olvasni ezen a szakmai oldalon, függetlenül a cikk szerzőjének szándékától. Olyan nehéz ezt megérteni?

#tarcsad

(#46) Pugna válasza #92006144 (#39) üzenetére


Pugna
kezdő

Viszlát, névtelen idegen. Tök bírom mikor valaki egy totál névtelen fórumon, nagy színpadiasan bejelenti hogy távozik. Senkit nem érdekel, és senkinek nem fog feltűnni. Am bocs, egyáltalán nem veled van bajom, csak mindig jókat nevetek az ilyen kommenteken.

(#47) Predatorr


Predatorr
őstag

Akkor ezek már tudják a raytracinget? :F :D

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#48) Pugna válasza Yutani (#45) üzenetére


Pugna
kezdő

Ez nem egy szakmai oldal, ez egy hírportál. Ki találta ki ezt a szakmai oldal dolgot?

(#49) Z10N


Z10N
veterán

Eleg becsapos a cim...

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#50) Yutani válasza Pugna (#48) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ez nem egy szakmai oldal hírportál , ez egy hírportál szakmai oldal. Ki találta ki ezt a szakmai oldal hírportál dolgot?

Lehet, hogy a te 350 napod alatt az jött le, hogy ez egy hírportál, de én a 6500 napom alatt szakmai oldalként tekintettem rá. Ahogy ezután is.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.