Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nebulo


nebulo
tag

Azért olvasnék erről egy független tesztet... Mer az ára nem rossz... Csak van e értelme?

(#2) hunmyke válasza nebulo (#1) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Én kimondottan örülnék neki, laptopot sokszor ágyon használom és jól jönne valami vezeték nélküli hangátvitelnek.
Ha jó cucc lesz tuti beruházok egyre, persze némileg mérsékelt árazásúra...

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#3) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Hát eddig nem épp a hangminőségről voltak ezek híresek. Én továbbra is fenntartásokkal kezelném. Hiszem ha látom, akarom mondani hallom. :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#4) #16939776


#16939776
törölt tag

Brótkasztiába láttam már elég komoly rendszereket, ilyen feladatra. Mezei Analóg be>Analóg ki. Ennek a 10x-ébe került és még az is messze volt a cd minőségtől.
Jobban szolt nála 2x30M xlr kábel.
Sokkal jobb jel/zajviszony, kevésbé fémes hang:)

Ha lesz egy teszt akkor szívesen elolvasom, egyenlőre kicsit olyan "világmegváltó eljövetelének" tűnik, a szöveg alapján :DDD

Arra különösen kíváncsi vagyok, hogy egy nagyobb wireles hálózat közepében meg van-e a 25-30M hatótáv.

(#5) jan101 válasza Cyberpunk (#3) üzenetére


jan101
tag

hát semmi infó a belbecsről, de én se számítanék audiofil hangzásra :)
Ugyanennyi pénzért (esetleg picivel többért) már jócskán elérhetőek DAC-ok, melyek már bizonyítottak.

(#6) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ez nem ugyan ez, csak bluetoothal megoldva?

(#7) Apika válasza Black Dragon (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Kinézetre teljesen egyformák...

(#8) Black Dragon válasza Apika (#7) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ha jól látom, akkor a logitech féle ugyan az, csak bluetoothal megoldva, itt pedig vevőegységgel oldották meg, ami szerintem egy fokkal rosszabb, és még többet is kérnek érte. Már ha jól vettem észre...

(#9) raus


raus
aktív tag

Nem tudom biztos jó dolog de a CD minőség az egy baromi tág fogalom. Egyrészt gondolom szigorúan 44.1KHz / 16bit van továbbítva. Addig amíg hallom a különbséget két összekötőkábelnél(mondjuk Van den Hul vs akármi más) ami az CD játszóm és az erősítő között van rendszeremben addig nem hiszek ebben a wi-fi mizériában. Minél többet számolgatnak alakítanak az audió jelen annál jobban károsodik. Emlékszem megdöbbentő élmény volt 10 éve amikor egy Audionote CD játékost hallgattam amiben még túlmintavételezés és így hibajavítás sem volt hogy milyen zeneien és közvetlen módon muzsikált. Egyébként meg annyira elektroszmogtól terhelt a környezetünk hogy épphogy meg kellene szüntetni ez a sok káros rádiófrekit körülöttünk nemhogy még az audiót is azon vinni. Csak hát buták az emberek mert amit nem látnak az már nem is létezik...
A svédek már rég rájöttek erre mert a skandináv stílusú faházaikban nem tesznek technikát és a fa kiválóan leárnyékolja a lakóteret ami így sokkal egészségesebb.

Ha lehet akkor mindent kábelen viszek otthon.

[ Szerkesztve ]

(#10) Apika válasza Black Dragon (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Igen! Feltételezve, hogy az adóban van bluetooth. Így jóval olcsóbban kijön...

(#11) Reggie0 válasza raus (#9) üzenetére


Reggie0
félisten

LOL. De a legdurvabbra reagalva: a fa csak addig arnyekol jol 2.4-en amig nedves...

(#12) Black Dragon válasza Apika (#10) üzenetére


Black Dragon
addikt

És szerintem jobb megoldás is, nem kell mindenféle hülyeséget bedugni...

(#13) Kashim


Kashim
őstag

Nagyon mozgatja a fantáziám ez a cucc, de az átvitel késleltetése érdekelne. Szerintem itt lehet a különbsége a bluetooth cuccokhoz képest, mert ott én még egy olyat se láttam, aminél pl. lehetne játszani, vagy filmet nézni. A kép és a hang egyszerűen nincs szinkronban.
A termék oldalán sem látok erre adatot, csak egy kis utalást hogy filmre és játékra is használható. Ezt még nem venném készpénznek.
Támogatnék én is egy tesztet az oldal hasábjain, ha sikerülne elérnetek. :K

raus
"Ha lehet akkor mindent kábelen viszek otthon."
Te így teszel. Más meg nem feltétlen, mert neki kényelmesebb kábelek nélkül és egyébként is ezer felhasználási mód van ahol a mobilitás és a kényelem az audioguru minőség előtt helyezkedik el. Nem hinném, hogy valaki "butább" lesz attól, mert nem szeret keresztül kasul kábeleket húzkodni a házában/lakásában és ne adj Isten ágyban, vagy fotelban fekve/ülve tépni maga után a mozgásterét korlátozva.

[ Szerkesztve ]

(#14) banhammer


banhammer
veterán

Érdekes megoldás.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) Reggie0 válasza Kashim (#13) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, a termek leirasaban zero latencia van emlegetve, de mint tudjuk olyan nem letezik, viszont jelentheti azt, hogy pl. a kekfognal joval jobb.

(#16) tdd587 válasza jan101 (#5) üzenetére


tdd587
őstag

A nuforce már bizonyított a végfokjaival, de ez a termék... pont annyira jó, mint amennyibe kerül. 150 USD-ért ugye világmegváltást nem vár senki, miközben sok ezer dolláros DAC-ok is vannak a piacon.

Ha egyáltalán működik (mondjuk lakótelepi környezetben), és nem szakadozik stb. az már valami.

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#17) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Inkább AirPlay ha ilyesmi megoldás kell.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.