Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#26) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Vettem a fáradságot, és kerestem néhány képet, ahol a tulaj nem restellte kivenni azt a pár szemet, és normálisan a csuklójára igazítani.
[link] [link] [link]

A cikkből idézve "biztos van pár pénzes geek, aki játékból megveszi, de semmi olyan funkcionális extrát nem ad egy jobbfajta okosórához képest, ami indokolna ekkora felárat" - nekem az összes apple watch hír kapcsán pontosan ez jut eszembe, nem tehetek róla.

A termék ebben a formában még nincs kész, ezt nem is vitatom. De kellenek az ilyenek, ne gúnyoljuk már ki! Majd páran innen a fórumról büszkén fogják linkelni 3 év múlva, mikor valaki korszakalkotóként bemutat egy kiforrottabb ilyet. Illetve az lenne fair, ha globális piacra szánt terméket vennénk alapul, erről a cikk elején lehetett tudni hogy nem ilyen. Ami a lényeg, a kijelző elrendezés. A szoftver fejlődni fog, a bumfordiság relatív, a súly csökkenni fog, de szerintem ez se gáz, ne legyünk már metroszexuális kisiskolások, és 2 napot elmegy egy ekkora kijelzővel. Úgyhogy szerintem kifejezetten jó az irány.
Mellesleg rajoskodni is lehet vele, ha azt hazudod hogy a legújabb apple óra, te vagy az isten amíg utána nem néznek. Ha azt mondod hogy kínai gyártó, akkor "ááá mi ez a szaaaar mekkoramááá".

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.