Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Menjenek a 3.14csába. Úgy látszik már csak a Samu és az Apple tud egyediséget felmutatni.. Ez is kiesik a listámról, ha tényleg ilyen tucatgyökér design-t kap.
Megvárom a Mix 2S-t, remélem ott nem lesz ez a retek notch. Ha nem lesz és AMOLED kijelzős lesz, akkor lehet beruházok rá.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#2) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Azért ez a cím erősre sikerült. :F

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Elöl lévő ujjlenyomatolvasóval notch.. :)) Szerintem nyugodtan pályázhat a "2018 eddigi legértelmetlenebb megoldása" címre, ha ilyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#4) judas13


judas13
addikt

A szegénységi bizonyítványt önmagáról előállító márka.

Habár mondjuk kb 41℅-al kisebb a Nóccs mint az eredetiben. Így akár még büszkék is lehetnénk rá. Innováció, a többi nem számít!
Engem már meggyőzött.
Hogy ilyet soha.

[ Szerkesztve ]

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#5) #16820480 válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

És B20? :N

Amúgy nekem sem jön be ez a design, úgy látszik idén nem fogok tudni telefont váltani. Lehetséges, hogy egy egész évig megmarad a G6...? :D

(#6) kcsa


kcsa
veterán

Kirin 659-el elmehetnek már a fenébe.

A szerzők meg a notch-os poénokkal, remélem még lesz pár a kekszes nyalókás pillecukros android mellett.

(#7) tibcsi0407 válasza #16820480 (#5) üzenetére


tibcsi0407
félisten

B20 volt a Mix 2-n is. Bármennyire is utálom a MIUI-t, lehet Xiaomi lesz a következő. Elvileg már lesz Treble, szóval talán lesz rá értelmes rendszer is.
Vagy marad a Oneplus, esetleg egy Mate 10 Pro.
Mindegy, csak ne ilyen notch-os retek legyen azzal az ártány kameraelrendezéssel hátul. :DDD

https://utdetailing.hu/

(#8) #16820480 válasza tibcsi0407 (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

OP6 is noccsos lesz, nem? A szivárgás alapján.

Amúgy ha lenne Android One vagy hasonló a Mix 2S-re, az menő lehetne, de hát erőltetik a MIUI-t sajna... Mint a múltkor az a twitteres szavazás is, amit töröltek, mert a stock Android nyert :))
Amúgy a sima Mix 2 sem rossz, és arra már elvileg van Omni ROM Oreo. Hmm...

[ Szerkesztve ]

(#9) Xaels válasza tibcsi0407 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Ez után az NWC után tegnap megrendeltem a BB KeyOne Black Editiont. Komolyan már tavaly is panaszkodtam egy sort, de idén rátettek egy lapáttal. Ritka fos volt ez a barcelonai esemény...

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Szóval lesz notch, meg alul is marad káva. Na ennek így baromi sok értelme van. :DDD
Már épp kezdtek tetszeni a huawei telók, de ha náluk is ez lesz az "új" irány....pfujjjj. :D

(#11) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Srácok, jól látom, hogy akkor a P20 is notch-os lesz? F@**om! :W Az utolsó utáni pillanatig reménykedtem, de akkor marad a P10. Ha, valaki még év elején azt mondja, hogy ez lesz (ld. MWC, notch), simán lehülyézem.

(#7) tibcsi0407
A Mi7-ről tudsz valamit? Mikorra várható? Lehet azt még meg várom ... hátha. Végül is, most is Xiaomi-m van.

[ Szerkesztve ]

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Nincs baj a Notch-csal, csak ugy van ertelme, ahogy az Apple csinalta. Illetve meg egy, hogy ha nem a iX bemutato, majd fikaaradat utan fel evvel jonne vele tengernyi marka keszuleke. Raadasul ezek is ertelmetlenul megcsinalva. Igy csak majmolas, semmi tobb.

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#13) dajkapeter


dajkapeter
senior tag

Undi! :P :W

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#14) tibcsi0407 válasza #16820480 (#8) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Jaja, ott is öröklik valószínűleg az Oppo design-t.. Pedig sokat szidom az 5-öt, viszont tavaly nem volt jobb ár/érték arányú telefon az 5 / 5T párostól szerintem.
Az a baj az ilyen Omni és társaival, hogy sokkal rosszabb a kamera. De lehet Treble alatt úgy tudják bekötni a dolgokat a rendszerbe, hogy ezzel nem lesz gond. Mix 2S-en pedig biztosan lesz Treble.

(#9) Xaels

A Samsung előre borítékolható bemutatóján kívül nem sok érdekes dolog történt, ez biztos..

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#15) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Csak tudnám mi a francnak van rajta notch. Ha el tudták volna viselni, hogy ne legyen mindenáron logo az előlapon, akkor azt a kávát a telefon tetejére helyezve gyönyörűen beleférne minden, aminek ott kell lennie. Teljesen indokolatlan a notch.

janeszgol

+1!

[ Szerkesztve ]

(#16) borand


borand
aktív tag

Egy Mate 10 design után, erre még a nevetséges sem elég jó kifejezés. :C

(#17) L3zl13 válasza Juhaszatti (#3) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Ja, legalább lehetett volna notch alul felül. Övék lehett volna a világ első double-notch™ telefonja. :DDD

Aki hülye, haljon meg!

(#18) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Szerintetek ha megjelenik ez a P20 amit remélek én is hogy nem így fog kinézni de a lényeg a Mate 10 Pronak olcsóbb lehet az ára? Vagy ez nem befolyásolja?

(#19) batai15


batai15
félisten

Úgy úgy másoljunk. Nem baj legalább még egy indok hogy huaweit is miért ne .
Legalább kellően le van számokra szűkülve melyik gyártóktól vegyek telefont ha aktuális a csere .
Xiaomi jó ár érték arány, és normális rendszer .
Samsung nem megy senki után ,kellően egyediek és jó telefonokat készítenek ,számomra csak ez y két márka jöhet szóba . Bár xiaomi sem épp egyedi de legalább megbízható és mint írtam jó az ár érték arány.

[ Szerkesztve ]

(#20) tibcsi0407 válasza Darksiders84 (#18) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Csökkenhet, ha a P20 sokkal többet nyújt majd. Például, ha sokkal jobb lesz a P20 kamerája, akkor letolhat a Mate árából.
Igazából inkább a többi konkurens gyártó fogja letolni a Mate árát szerintem.

https://utdetailing.hu/

(#21) .Szaki. válasza L3zl13 (#17) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha az alsó notch-ba egy fingerprint kerülne, akkor jöjjön csak.. :C

(#22) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Hát ez ritka ronda lett...
Elöl-hátul..pfff
Tipikus kínai...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23) #16820480 válasza tibcsi0407 (#14) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mix 2-ben még nincs Treble?

Amúgy igen, annak pont az a lényege, hogy a driver réteg marad gyári, és nem a ROM fejlesztőnek kell kitalálnia, hogyan kezelje a hardvert. Bár a Xiaomi kamerái eddig sem voltak olyan fantasztikusan jók, szóval gyanítom, hogy kb mindegy...
Vagy még az lehetne jó, ha ugye az amcsi (és/vagy európai?) nyitás miatt már jönne stock droiddal a Mix 2S, és akkor nem kellene szarakodni annyit.

(#24) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

Vajon a Pro mivel tud majd többet a sima P20nál? Jobb kamera, + RAM és tárhely? Mert ahhoz elég nagy lenne az árkülönbség

(#25) juuzer


juuzer
addikt

Eddig tartott a Huawei fanboyságom. Egy olyan gyártó, aki egy P9-et egy Mate 10et meg hasonló gyönyörű telefonokat volt képes tervezni és lerakni az asztalra beáll a noccslife táborába? Ez egyszerűen szánalmas :(

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#26) Viktor0610 válasza tejeszacskó (#24) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alul lesz a notch.

;]

Samsung Galaxy A54

(#27) South Velen válasza juuzer (#25) üzenetére


South Velen
addikt

Sajnos minden szavaddal egyetértek. :(

(#28) tibcsi0407 válasza #16820480 (#23) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Ami utólag kap Oreo-t, azon nincs Treble támogatás általában. Csak a Huawei és az Essential csinálta úgy a Google-t leszámítva.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#29) tejeszacskó válasza Viktor0610 (#26) üzenetére


tejeszacskó
tag

Vagy felül + két oldalt középen hogy valóban megvalósuljon a 3 kamera, alul középen pedig egy ujjlenyomat-olvasó notch :C

(#30) Wesder


Wesder
félisten

A sok ret@rdált gyártó, meg a notch :C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#31) cezarlacrone


cezarlacrone
aktív tag

Ezz gázz.. 📴❎

(#32) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Hát én is megvárom a Mix 2S-t, de jelenleg úgy áll a helyzet, hogy a P9 utódja a Mate 10 Pro és semmi más (és azt is inkább kisebben szerettem volna). Nagyon gyér a helyzet mobilfronton, nem is emlékszem ilyen rossz szezonra. Bezzeg árazásban. Na abban mindenki kreatív.

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

ctrl+c ctrl+v

(#34) Viktor0610 válasza hemaka (#33) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem is igaz, mert ez kisebb. :DDD

Volt közben egy-két Ctrl+egérgörgő tekerés is. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#35) kop8


kop8
őstag

De alul mért hagy mindenki keretet, rendesen másolni se tudnak :DDD

Mikor már a harmadik legnagyobb telefongyártó is igy másol mi fog következni??

GIGABYTE Z77X-UD5H / i7 2600k Scythe Mugen 2 / 20GB DDR3 1600Mhz / RX570 / Corsair RM550 ----Thermaltake Commander MS-I----xiaomi mi5/ mi11

(#36) fornettisuti


fornettisuti
veterán

So Lame 😒

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#37) South Velen válasza kop8 (#35) üzenetére


South Velen
addikt

Hát igen, azért került az iPhone X-re notch, mert alul is majdnem kávamentes volt. Így volt is értelme, hiszen a felső sorban általában elég egy notch-csal megrövidített hely is.

De itt akkora tróger kávák vannak alul, hogy egyértelműen látszik, hogy ZS brand szintű másolás csak az oka a notch elhelyezésének.
A Huawei kezdte leírni magát nálam, mikor egyszerre 10 néven kezdtek kiadni telefonokat, de ezzel végleg elvágta magát. ZS brand szintjére esett.
Pedig szívesen vennék Mate 10 Pro-t de így már csakazért sem. Ilyen undorító bandától nem kell semmi.

(#38) #52588800


#52588800
törölt tag

Csúnya is, drága is, a lite meg még gyenge is.

(#39) Rothmanakos válasza hemaka (#33) üzenetére


Rothmanakos
tag

Bárcsak CTRL + X majd Shift + Del + Enter lett volna... :))

Sony Xperia Tablet Z2, Sony Xperia Z2 (korábban Sony Xperia S, Nokia C7, Nokia N8)

(#40) doooo


doooo
veterán

És még az Asus-t szólták le annyian... azért ez nem semmi. A nagy gyártó, aki mindig azt mondja, hogy majd világuralomra tör, és most megenged magának egy ilyet... Legalább a két (nem három) kamerát ne raknák ugyanolyan függőleges elrendezésben, ugyanabba a sarokba.

(#41) janeszgol válasza doooo (#40) üzenetére


janeszgol
félisten

Jo eszrevetel. Igy nezve meg cikibb. Csak a Samsung, Sony es esetleg nehany nem Notch-csozo ceg tisztelete miatt nem irom, hogy tegyunk pontot ide, zarjuk az MA-t es talalkozunk 2019-ben.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a ZTE-, és HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#42) Matada2.3 válasza kcsa (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Boldog boldogtalanba ezt tesznek, a különböző középkategóriások a Huaweinél teljesen egyformák, háy mire jó ez.

Finn the human

(#43) Parallaxis válasza batai15 (#19) üzenetére


Parallaxis
addikt

Samsung nem megy senki után

Persze, hisz az S9 összes újítása nem valahol már látott történet :D

(#44) Parallaxis válasza janeszgol (#41) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak a Samsung, Sony es esetleg nehany nem Notch-csozo ceg tisztelete miatt

Várd ki a 2019-et, addigra ők is beállnak a sorba (a Samsung tuti).

(#45) South Velen válasza Parallaxis (#43) üzenetére


South Velen
addikt

Persze, de azért nem ilyen 100%-ban egyértelmű és 100%-ban értelmetlen majmolás.

Ha esetleg be is áll a Samsung, akkor ott nem lesznek ekkora alsó kávák, szóval lesz némi értelme is. Ennyire ők nem süllyednek le.

[ Szerkesztve ]

(#46) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Én csak azt nem értem, hogy ha már odarakták azt az ujjlenyomat érzékelőt alulra, akkor mi a frásznak nem tették le a többi vezérlőt is arra batár nagy kávára?
Pedig akkor egy készülékkel tudták volna másolni az Apple-t és a Samsungot is. :D : D

(#47) Parallaxis válasza South Velen (#45) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ezt egyébként nem értem. Tényleg nincs ezeknél a gyártóknál egyetlen értelmes ember sem, aki szól, hogy nem kéne alulra káva, ha már kávamentes készüléket akarunk készíteni?

(#48) South Velen válasza Parallaxis (#46) üzenetére


South Velen
addikt

Igen, pont ezen gondolkodtam én is.

Pedig akkor egy készülékkel tudták volna másolni az Apple-t és a Samsungot is. :D : D

:D És még logikusabb is lett volna. Na majd a P30 elhozza ezt a hihetetlen fejlesztést!

[ Szerkesztve ]

(#49) citkar


citkar
addikt

Kedvező ár: 370 Euro a legolcsóbb modell. Biztos én vagyok a csóró, ha nekem a kedvező ár egy telefonért nem 370 Eurónál kezdődik :D

[ Szerkesztve ]

(#50) .Szaki. válasza citkar (#49) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha a kategóriatársai drágábbak, akkor simán mondható kedvezőnek a Huawei ára.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.