Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

:))

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Hát ez valami hihetetlen jó :D

(#3) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Ugyanezt a trukkot en meg magyar kartyaval tanultam. Meg a sztorit is hasonloan meselte apam amikor 9-10 eves voltam:)

Kellemes emlek, koszi.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#4) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van erről valahol leírás hogy ezt hogyan kell kivitelezni?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5) Nordic válasza Winner_hun (#4) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

kerestem, de nem találtam, pedig én is kíváncsi lennék rá.

(#6) OutsideR


OutsideR
aktív tag

ránézésre nem tünik bonyolultnak, bár a sztorit nem nagyon követtem.
Szóval a lényeg a így ránézésre az a lényege hogy sorban vannak a lapok és ugye legfelül van mindig az amit először kirak, amit ugye a végén mindig visszarak a tetejére és emeltet így a felső lap középre kerül valahova.
Emelés után addig számolgatja a lapokat 3 vagy 4-esével amíg újra az adott felső laphoz nem jut.
Mivel tudja a sorrendet így ugye addig szedegeti a tetejéről a lapokat amíg oda nem jut és akkor ismét teríti a lapokat a mesével.
Keverés nem volt benne egyszer sem így a sorrend mindig adott, csak tudni kell milyen csoportok jönnek egymás után.
Valami ilyesmit sikerült kinézni

(#7) Döglött Róka válasza OutsideR (#6) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ehhez a trukkhoz kell a sztori, anelkul semmit nem er.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#8) LeadZeppelin válasza OutsideR (#6) üzenetére


LeadZeppelin
tag

Nem épp így van, bár a történet csak bullshit, egyedüli szerepe a figyelemelterelés

(#9) OutsideR válasza Döglött Róka (#7) üzenetére


OutsideR
aktív tag

nyilván kell a sztori, de az tényleg csak figyelemelterelés, véleményem szerint az egész trükk alapja egy jól összerakott kb betanult pakli.

(#10) Döglött Róka válasza OutsideR (#9) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Emlekeim szerint barhonnan el lehet kezdeni. Nem feltetele az osszerakott pakli. Ez benne a trukk.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#11) LeadZeppelin válasza Döglött Róka (#10) üzenetére


LeadZeppelin
tag

Dede, a pakli össze van rakva, de nincs betanulva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.