Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Plexicushio


Plexicushio
senior tag

az OMAP4-es handset channel lesz majd a húdetuti :)

(#52) brumesz


brumesz
aktív tag

hmm, ez nagyon szép még mindig. ha meg tényleg beletesznek valami fasza procit, akkor még jó is lehet. kérdés mennyiért...

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#53) cqr válasza crey (#49) üzenetére


cqr
aktív tag

Egyrészt a Galaxy S és az A4-es chip ugyanaz

A processzor nagyon hasonló a két Soc-ban, de a gpu teljesen más.

másrészt a Droid X OMAP + SGX 530 lassabb mint a Snapdragon AMD Z430-al.

Az eredeti droid ~110MHz-en járó sgx 530-a és a z430 elég közel vannak egymáshoz, de az esetek többségében az 530 az erősebb.

A Droid X 200MHz-en járó 530-a meg a z430-ra optimalizált alkalmazásokban is ~50%-al erősebb annál.

(#54) David75 válasza AS (#35) üzenetére


David75
őstag

Először is +1 ahhoz a dologhoz hogy a snapdragon középkategória.Én nem is vennék snapdragon-os telefont.

Az lenne a kérdésem hogy a nokia n8-ban lévő gpu milyen teljesítményt képvisel a powerVR SGX-ekhez képest?

Akik meg attól rettegnek hogy a az erősebb processorok hamarabb lemerítik a telefont azok nézzék meg a samsung wave-et.És az arm cortex A-9 még kedvezőbb fogyasztású lesz...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#55) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Hát nézem ezt a képet de én egy mini laptopot látok, hol vannak azok a régi szép idők amikor még felismerhető volt egy mobiltelefon, nekem nem tetszik ez az irány, nagyon elfajzottak a dolgok a mobiltelefóniában, de hát ha ezt kéri a piac hát legyen

Cseberből vederbe

(#56) Straw válasza #16820480 (#39) üzenetére


Straw
senior tag

Én ezt tudom, és egyet értek veled, de az N8-ban is külön van.

42

(#57) Ricardo válasza LEFTHORSE1 (#55) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezek az igények. Nekem ezek egy része bejön , viszont van jópár ami nem. Hála az égnek bőven lehet még telefon formájú telefonokat venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.