Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) orion1025 válasza SwissBread (#1) üzenetére


orion1025
őstag

Szoftverest még nem, de gyártásban van egy CFW, nem tudom mi lesz belőle, elég macerás, de nem csak telefonálásra megfelelő. Elég sok hasznos program van, ráadásul az Opera is fejlődött annyit, hogy villám gyors a böngésző, és mindent betölt normálisan, még mobilnettel is... Ráadásul havi 40 MB-ból megáll a keretem legjobb minőségű kép betöltés mellett is, de wifin is elég jól pörög a telefon. Arról nem is beszélve, hogy a kéz méretemhez ez az optimális telefon méret, a tapicskolós hányadékokkal meg a mai napig nem vagyok kibékülve.

Tim82:

Sosem volt bajom az E61-el ilyen téren, pedig nem ez az első. Inkább a szilícium szokott már ennyi idős korukban elfáradni, így frissítgetheti őket az ember, agyba-főbe, akkor is meg fog bolondulni, lehet nálad is ezzel volt a baj, csak a kikapcsolás alkalmával egy ideig helyreállt a rend. 61i-be nem is olyan rég botlottam bele, meg is akartam venni, de nem kapni hozzá semmit, ennyi idő után meg eléggé lelakott példányok futkosnak, 6000Ft-ot meg a bánatnak sem ér meg egy előlap, és akkor még hány dolog kellene hozzá. Ráadásul bugos is a telefon, amit a frissítés sem orvosol ( hangszóró/mikrofon ), szóval kényes egy öszvér, tényleg csak Advanced usereknek való, akiknek a szívás a fétisük.

[ Szerkesztve ]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.