Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

mit fogsz ezért a címért kapni a fejedre pár fb ellenestől :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) rauschie


rauschie
senior tag

Ez a végleges modell volt? Ilyen durván szar kaépet MTK telefonból sem láttam még kijönni, vagyis, de, de az máshogy volt szar. Tuti nem lehet, hogy valami selejtet fogtatok ki? Ha csak egy sima lyukkameramögé betesznek egy érzékelőszenzort, jobb képet csinál mint ez. Egyszerűen nem hiszem el hogy a Nokia ezt gyártásba engedte. Félreértés ne essék, nem vagyok felháborodva, nincs világvége, mivel nem vettem meg, de ez számomra új.

(#3) PowerBuldog válasza rauschie (#2) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Az mióta új, hogy a Nokia képes szart kiadni?

Inkább az ára szerintem ami meglepő. Ebben a formában ez nem ér többet 10k-nál.

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#4) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a képeket nézve inkább hagyták volna ki belőle a kamerát (ha már úgyis a zeneiséggel tolják az agit.prop.-ot)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#5) Gabor113


Gabor113
tag

Sziasztok (OFF ÉS ELNÉZÉST MIATTA)

Mobilaréna stáb: Meg tudnátok mondani hogy mikorra várható E7 teszt? (ha lesz)

Köszi és elnézést az OFF-ért.

Gábor

Alcatel OT 300 - Siemens C35 - Siemens MT 50 - Samsung SGH E720 - Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N97mini - Nokia E7 - Blackberry 9300 - Blackberry Q10

(#6) fi:zi'k válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Inkább 5k az. ;]

Amúgy már a képekért érdemes volt benézni. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#7) rauschie válasza PowerBuldog (#3) üzenetére


rauschie
senior tag

Nem vagyok Nokia fan, még csak Nokiám se volt soha, csak az furcsa számomra, hogy egy ennyire durva "bugot" benne hagynak egy készülékben. Lehet csak nekem böki ennyire a szemem, de ez már MMS-re is határeset. A 7 éves, akkor középkategóriás SE K500i csinált ennél fényévekkel jobb képeket, pedig elég szar volt az is. Igazából komolyan nem tudom, miért picsogok ezen, de valamiért pont ez nálam most túllépett a hibatűrési küszöbön, ennyi :N .

Mod: ja, de, most épp nokiám van egy éve, mert ingyen kaptam a beszart régi telefonom helyett, azt hiszem ez elég sokat elmond arrról mennyire nőtt a szívemhez ;]

Más, nem ide kapcsolódik:
Telefonokban ugye van már egy ideje csillió megapixel, de jó képeket egyik sem csinál. Persze a jó is relatív, de a lényeg, hogy a rendelkezésre álló hely miatt nem lehet olyan optikát beépíteni, ami egy akkora szenzorra megfelelő képet rajzol, plusz a felbontás növekedésével csökken a fizikai pixelméret, ezáltal zajosabbak lesznek a képek. Létezik esetleg olyan megoldás, hogy lefelé interporálás? Arra gondolok, hogy mondjuk ha a kép oldala fele akkora, akkor minden pixelt a képen 4 érzékelt pixelből átlagol le a gép. Vagy pontosan ez történik, amikor az ember a maximálisnál alacsonyabb felbontásban fotóz? Volt pár éve ez a gép, az a trükkje, hogy csak 4,5 Mpixel, de mindhárom alapszínt külön rögzíti, tehát voltaképp 3x4,5 Mpixelnyi színinformáció tárolódik.

[ Szerkesztve ]

(#8) Saccco válasza RaveForce (#1) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1

Nokia C1-01 - abszolút lájkolható <- ezt most mé kellett? Ne csináljátok már ti is. ;]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#9) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Vóóót már.... :D ;]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#10) vendingo


vendingo
veterán

A Motorola W388-nak 6-8 ezer a független ára, és ennél jobb kamera van benne, bővíthető, MP3 képes, és jár hozzá HS, meg adatkábel is.
Ebbe nokiába mi kerül 23000-be?

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#11) PierNight


PierNight
aktív tag

Már nem azért de miért a legdrágább árat veszitek alapul? a nokia hivatalos webshopjában amiről köztudott, hogy nem a legolcsóbb mégis csak 16ezer ft a teló...annyiért simán jó vétel!

(#12) Misály válasza PierNight (#11) üzenetére


Misály
addikt

Az az ar nem general flame-et, mellesleg mai napig nem ertem mert nem lehet gyari hivatalos netto arakat kozolni minden egyes keszuleknel. Iphone-nal ment bezzeg.

(#13) Ricardo válasza PierNight (#11) üzenetére


Ricardo
félisten

Annyiért már határeset.
Kinézet nem rossz, a belső meg a kategóriának megfelelő, kivéve a kamerát.
ennél szebb képet festek, pedig finoman fogalmazva sem vagyok egy Munkácsy

(#14) daninet válasza Saccco (#8) üzenetére


daninet
veterán

nekem a "lájkolni" szóval van bajom, mondjátok, hogy like vagy tetszik vagy mittomén de ettől a hideg ráz.. brr.. :(

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#15) JanFe


JanFe
aktív tag

Ilyen telefon mar volt... Pl Nokia 2690 Az a kamera egy vicc :)

"There is nothing permanent except change"

(#16) Probber


Probber
őstag

Kicsit mintha túlárazták volna (Nokia módra), ennyit közel sem ér meg egy ilyen nulla telefon.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#17) Bocha válasza daninet (#14) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha valakinek van jobb ötlete a címre, nyomja nyugodtan örömmel átírom! :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#18) kurtuzov válasza Bocha (#17) üzenetére


kurtuzov
senior tag

Én a magam részéről mindig szívesen látom az apró nyelvi leleményeket a cikkeitekben, vagy azok címében. Most is így van. Fel is kelti az emberek figyelmét, megosztja a véleményüket. Ez kell.

Noha ez a telefon messzíről sem kellene, azonban a cikk végén található értékeléssel nem értek teljesen egyet: a Nokia C1-01 jelenleg egy nagyobb értékesítőnél sem kapható bruttó 17eFt-nál drágábban, amely 25% ÁFÁ-t is tartalmazó ár.
Elfogadom, hogy valamilyen szinten utalni kell a partner GSM boltok áraira, de a hivatalos Nokia árnál magasabbal szerintem kár büntetni ezt a készüléket.
Szerintem hamarosan több GSM boltban is a 0% ÁFÁ-s ár igazodni fog a 25%-os ÁFÁ-s árkhoz.

Hozzáteszem a 16 EFt-os árral sem érdemel plecsnit ;]

(#19) Ricardo válasza Bocha (#17) üzenetére


Ricardo
félisten

Nokia C1-01 abszolút vállalható

[ Szerkesztve ]

(#20) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

23K, ez most vicc, ugye?

(#21) Bocha válasza Ricardo (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Volt már. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#22) Inarus válasza Bocha (#17) üzenetére


Inarus
addikt

Nokia C1-01 - tetszetős elsős

(#23) Ricardo válasza Bocha (#21) üzenetére


Ricardo
félisten

:B fájlalom a tévedésem

(#24) Plebi


Plebi
senior tag

Inkább egy qwerty alcatel fél áron... sokkal jobban használható igaz dominó vagy vitamax kell mellé. Egy évig voltam nagyon jo viszonyban egy ot-800al sokkal jobb mint ez... ugye csak mert nokia...

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#25) tjb007 válasza ^Clown (#20) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az, ráadásul az XXL sufniGSM -nél 1 év bolti garanciával ennyi míg a Nokia Shop -ban 2 év Nokia garanciával 15.990 Ft.

(#26) domi007


domi007
őstag

Lájkolom a cikk címét :B ;) :DDD :DDD

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#27) stevve válasza Bocha (#17) üzenetére


stevve
nagyúr

abszolút lájkolható, de a konklúzió lehúzza és plecsnit sem kap... Akkor legyen inkább diszlájlkolható :D

kurtuzov:
A nyelvi lelemény nem ebből áll szerintem, de ezen nem veszünk össze. Ez a szó pont nem színesíti a nyelvet, de attól a cím valóban figyelemfelkeltő. :B

[ Szerkesztve ]

(#28) ^Clown válasza tjb007 (#25) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A 16K már elviselhetőbb :)

(#29) stevve válasza stevve (#27) üzenetére


stevve
nagyúr

Amúgy a szerethető, használható szó miért nem jó? :B

(#30) Gabi 8906 válasza Bocha (#21) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Akár az is lehetne a címe. ;] :)

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#31) DemonDani


DemonDani
addikt

ugysem a kf árral fognak foglalkzni akik ezt veszik, hanem hogy mennyiért akciós karácsonykor a Vodánál :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#32) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Nekem erről a telefonról a régebbi szériás 6070-es Nokia jut eszembe

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#33) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Kijött belőlem a reggeli ettől a címtől.
Ez a szép magyar anyanyelvünk? Ráadásul még közvetíti is a sok "okos" a fiataloknak. Gratulálok a cikkírónak!

(#34) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

23 ezer körül van a 2730 classicom is, azt abban van egy 240x320-as LCD, 2 MP-es kamera, 3G-s (UMTS) és jár hozzá 1 GB-os microSD.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#35) amanoba


amanoba
őstag

a hangminőség rossz?--->kuka! :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#36) Mr.Csizmás válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

+1 :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#37) BloodRay válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


BloodRay
veterán

Bár nagyon szeretem a Mobilarena-t, de ezzel teljesen egyetértek.
Ez a "lájkolható" körülbelül primitív általános iskolás színvonal. :(
Legközelebb dzsanázható lesz??

Egyébként ami a telefont illeti a kamera valami rettenet, a hangminőség pedig az árat nézve elég durva probléma. Remélhetőleg csak a készülék a hibás darab(kamera).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#38) hemaka


hemaka
nagyúr

lotto-reklám: mennyyyiiii? :D

(#39) caizzz


caizzz
aktív tag

Nokia C1-01 - a látássérült kisiskolás.

oszt megódva. :DDD (amúgy az a remek effekt, amit a fotókra tesz isteni. sok komoly fotós program percekig számolgat és renderel le egy ilyen szép és precíz szűrőt. ;] )

Amúgy várom már az "iPhone 5 - Sunáznánk a fosóját" cikket.

[ Szerkesztve ]

marakujás kőbányai

(#40) fricz19 válasza caizzz (#39) üzenetére


fricz19
őstag

támogatom :D

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#41) Inarus válasza caizzz (#39) üzenetére


Inarus
addikt

"a látássérült kisiskolás"
Ez marha jó! :DD

"Sunáznánk a fosóját"
Na azért az már elég alpári lenne...!

(#42) #43960832


#43960832
törölt tag

A kijelzőt és a körülötte lévő keretet is egy domborúra megmunkált, ellenállónak tűnő plasztik alatt található, ez egy olyan dizájnelem, mely mindenképp feldobja a készüléket, a használhatóságot viszont nem rontja.

Ezt fordítsa le nekem valaki.

(#43) #43960832 válasza Fancy-boy (#33) üzenetére


#43960832
törölt tag

Vigyázz mert bannolnak, mert náci vagy. Magyar anyanyelv mi? Kérem ne diszkrimináld a többi nyelvet, a html is legalább olyan szép. :)

(#44) petymeg


petymeg
addikt

szar telefon drágán. (ez lehetne a cím is) meg ez derül ki a tesztből is. akkor meg miért is "lájkolható"?

a "lájkolható" hunglish vagy englian szó?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#45) FRENK1988


FRENK1988
veterán

a lájk akkor is egy magyar ige :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#46) vans? válasza FRENK1988 (#45) üzenetére


vans?
őstag

Nem.

hábm bábm

(#47) Just486


Just486
senior tag

Hát Bocha, komolyan mondom, hogy ennél többet vártam volna. Persze értem én, hogy trendi meg fiatalos szerettél volna lenni, meg ez a cím biztos be is jön a tajparasztoknak, a romungróknak, meg az egyéb "értelmiségieknek", de ez a cím - és nem csak egy szakújságírótól - vállalhatatlan. Tényleg írd át bármire, még az is jobb ha nincsen alcím. Bocsi.

That unconquered country we call the future.

(#48) Juicybagz


Juicybagz
csendes tag

nekem olyan 2330c beutese van..annak volt ilyen "remek" kameraja es hasonlo tudasa.hiaba volt mar kismillio fele (jelenleg samsung omnia HD-m van) telefonom,megis tudtam szeretni mert az alapfunkciokat tudta es 4 napot rohogve birt az akksija...vegul is lehet letjogosultsaga ennek a telonak..mondjuk nem en leszek a celkozonseg az tuti :)

(#49) #43960832


#43960832
törölt tag

Én meg azt mondom, hogy teljesen fölöslegesek ezek a telefonok. Aki ezt megveszi, az valószínűleg egy 3210-essel is ugyanúgy elvan, és legalább az évek múltán is működik.

(#50) bugizozi


bugizozi
őstag

"A hangminőség telefonálás közben sajnos elég rossz, a hangok tompák, a hangerő alacsony,"

ajjajj..ez nagy hiba...főleg, mert ez a C1-01 kísértetiesen hasonlít a lassan kijövő C2-00-ra , amire majd lehet beruháznék, de ha annak is ilyen lesz a hangminősége akkor meggondolandó, főleg azért, mert nekem 95% telefonálásra kell a telefon és 5 % smsezésre, de ha a hangokkal ott is iylen bajok lesznek....

[ Szerkesztve ]

VCP7-DCV, CCNA ||| Ami működik, ahhoz nem szabad hozzányúlni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.