Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

az app folderhez nem kell black, megy az anelkul is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) moleculez válasza Воланд (#1) üzenetére


moleculez
veterán

Sima letoltheto app.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) Vassili_Zait válasza Воланд (#1) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

És jó nagy hulladékra sikeredett... legalábbis, hogy 3-4 másodperc alatt tölt be... és a kinézete is elég alpári szerintem...

(#4) Glenda


Glenda
addikt

A Nokia Refocus is Beamer szolgáltatások csak a legalább 1 GB RAM-mal rendelkező telefonokon érhető el, vagyis az alacsonyabb árfekvésű mobilok sajnos ezen extrákhoz nem férhetnek majd hozzá.

Mielőtt még elkezdődne a sírás a WP8.1-gyel kapcsolatban, minden WP8 készülék megkapja, RAM-tól függetlenül.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Várom én is hogy megkapjam a frissítést! :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) HawerKing


HawerKing
őstag

Lehet ez az utolso nokia frissites .... :((

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#10) this is life válasza HawerKing (#6) üzenetére


this is life
Ármester

Annyiban utolso nokia hogy ezt meg a finnek felugyeltek nokia nev alatt, a kovetkezo mar ms felugyelet es iranyitas alatt zajlik, vagy nokia vagy lumia nev alatt.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#11) subaruwrc


subaruwrc
félisten

tehát mikor is ?
csak ez nem derült ki :))

(#12) BiP válasza HawerKing (#6) üzenetére


BiP
nagyúr

Szinte biztos. Ez elvileg az utolsó frissítés a 8.1 előtt, és az tuti, hogy a felvásárlás előtt már nem jön ki.
Amúgy az OS frissítéseket amúgyis az MS csinálta, csak az Amber, Black kiegészítések, ami Nokia. Ezeket a Lumia spéci dolgokat ezután is ugyanazok az emberek fogják csinálni, csak innentől MS alkalmazásban.

[ Szerkesztve ]

(#13) Воланд válasza subaruwrc (#11) üzenetére


Воланд
titán

.Availability in Europe.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#14) Sawyer_ válasza Glenda (#4) üzenetére


Sawyer_
tag

Forrás?

(#15) WinPho


WinPho
senior tag

Csak a telenoros Lumia 620 ne tököljön annyit, mint az Ambernél! :(((

I don't believe in the moon, I think it's just the back of the sun.

(#17) Воланд válasza Sawyer_ (#14) üzenetére


Воланд
titán

Windows Phone 8.0 is upgradeable, Microsoft says

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Glenda válasza Sawyer_ (#14) üzenetére


Glenda
addikt

Ballmer megsúgta pénzosztás közben.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#20) mightymo3


mightymo3
tag

Sajnos nem vagyok kibékülve a frissítési ciklusok sebességével már ha ezt lehet annak nevezni. Lassan menek a dolgok, én magam alig bírom kivárni ezeket az újításnak a beépítését, kénytelen leszek a végén más Os után nézni. Mire lesz valami... Pl értesítések miatt majdnem eladtam a 820. Wp8.1-ig valahogy kiakarom húzni hogy mit tesz le az asztalra az Ms, aztán utána 50-50%. Amúgy ha igaz Sony is belép a wp-be

[ Szerkesztve ]

(#21) revolver válasza mightymo3 (#20) üzenetére


revolver
aktív tag

Sokat ne várj tőle:"A kisebb ráncfelvarrás célja a platformok közötti nagyobb átjárhatóság biztosítása lesz, mely a Windows Phone és Windows operációs rendszerek kódbázisának még szorosabb összevonását jelenti."

Windows 8.1 Update

Az árnyék benned van , a fény csak kihozza!

(#22) Воланд válasza revolver (#21) üzenetére


Воланд
titán

ne keverd a wp 8.1-et, meg a windows 8.1 1-et.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) subaruwrc válasza Воланд (#13) üzenetére


subaruwrc
félisten

köszi

tekintve hogy napok óta akadozik az update szerver, talán hamarosan élesedik is.

(#24) Glenda válasza revolver (#21) üzenetére


Glenda
addikt

Ez egy olyan semmitmondó dolog, hogy nem is értem miért hozták le mindenhol. Neowinen negyed órát olvasgattam, mert nem találtam benne az új információt. Persze, mert nincs is benne. A build stringek meg nem izgatnak annyira (ahogy gondolom sok más embert se).

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#25) Sawyer_ válasza Воланд (#17) üzenetére


Sawyer_
tag

Reméljük tényleg így lesz, és az upgradeable, az azt jelenti, hogy WP 8.1-re lesz frissíthető, nem pedig WP 8.0.5-re. A korábbi nyilatkozataikat így is lehetett értelmezni.

Lásd itt: http://www.computerworld.com/s/article/9243661/Windows_Phone_8.0_smartphones_may_not_be_upgradeable_to_8.1

(#26) #09819904


#09819904
törölt tag

Most őszintén! Ki mit vár a a Black frissítéstől? :U Mert legyen az bármi normális dolog, 10-ből maximum 2 fog belekerülni. Csoda, ha valami esetleg mégis belekerül vagy új frissül, hogy az jobb is legyen.

(#27) Воланд válasza #09819904 (#26) üzenetére


Воланд
titán

:F

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#30) B1T3 válasza #09819904 (#26) üzenetére


B1T3
addikt

Szerintem nem egészen vagy képben azzal, amiről írsz.

(#31) ZeGa01 válasza revolver (#21) üzenetére


ZeGa01
tag

Picit belekavarodtál a dolgokba. Amiről te beszélsz az a Windows 8.1.1. A Windows Phone 8.1-ben több újdonság is lesz, ha minden igaz pl.: Értesítési center, intelligens személyi asszisztens (Cortana)

(#32) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Á, szóval a WP-s Nokiák nem csak GUI-ban azonosak, hanem méretben is. Így már értem, hogy miért nem tudom megkülönböztetni őket. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#33) batai15


batai15
félisten

A 820 majdnem mindent meg kap ez jó.
amugy meg ha minden jol megy a 8.1et is megkapja minden wp telefon.

(#34) #09819904


#09819904
törölt tag

http://news.softpedia.com/news/Watch-Nokia-Lumia-Black-Software-Update-Hands-on-415396.shtml
"Nokia has announced that the long-awaited Lumia Black update is now rolling out to all its Windows Phone 8 handsets. For the time being, the update is only available for Lumia 1020 and 925, but the rest of the supported Lumia smartphones will receive it as well in the coming weeks.

Along with the official announcement, Nokia has also detailed some of the most important features included in the Lumia Black update.

However, for those who don't want to read the whole post, the Finnish company published a 3-minute hands-on video with the Lumia Black software update.

You will be getting info on new features such as Glance Screen 2.0, Nokia Storyteller and Nokia Beamer, as well as Nokia Camera.

If you already own a Nokia Lumia 1020 or Lumia 925, you may want to check for the update by going to Settings / Phone update"

Van videó is!

(#35) Glenda válasza fi:zi'k (#32) üzenetére


Glenda
addikt

Mintha más gyártók készülékei nem lennék azonosak GUI-ban :U

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#36) Rob700


Rob700
senior tag

Nagyon nagy királyság! Várom a Black-et!

iPhone 12 128GB Black 

(#37) B1T3 válasza #09819904 (#34) üzenetére


B1T3
addikt

Ezt mindenki tudta, szóval ezzel mit akartál kifejezni?

(#38) Vassili_Zait válasza #09819904 (#26) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

A black frissítés csak a GDR3nak a felpimpelése nokia extrákkal... a GDR3 viszont igen is nagyon jó dolgokat hozott, amiket régen vártunk... és stabilitást is... szóval játszhatod itt a trolltóbiást, de akkor indokold is meg hogy miért ez a lebecsmérlő hozzáállás?

(#39) #09819904 válasza B1T3 (#37) üzenetére


#09819904
törölt tag

"mindenki"... :U

(#40) zoo8800 válasza batai15 (#33) üzenetére


zoo8800
veterán

amugy meg ha minden jol megy a 8.1et is megkapja minden wp telefon.

De jó lesz nekem 7.8-ról 8.1-re frissíteni :)) :D

rip and tear, until it is done

(#41) #09819904 válasza batai15 (#33) üzenetére


#09819904
törölt tag

Erről a "8.1et is megkapja minden wp telefon" dologról egy hivatalos forrás link érdekelne... :U

(#42) retroid


retroid
senior tag

Valaki please linkelje azt a retail letolto programot amivel lehet szoftverfrissiteni

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#44) Vassili_Zait válasza #09819904 (#41) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

(#45) batai15 válasza #09819904 (#41) üzenetére


batai15
félisten

ne szemezz ember, a wp8ra értettem. Evidens hogy a 7-es sorozat nem kap semmit.

(#46) #09819904 válasza Vassili_Zait (#44) üzenetére


#09819904
törölt tag

Ez mind csak feltételes mód amiben nyilatkoztak! Nem mondja ki egyértelműen, hogy biztos!
S ahogy elnézem a piacpolitikát a mobilvilágban, nem igazán szoktak foglalkozni a régebbi készülékekkel ilyen-olyan akár igaz, akár buta dologgal megindokolva.

(#47) #09819904 válasza batai15 (#45) üzenetére


#09819904
törölt tag

"a wp8ra értettem" = "8.1et is megkapja minden wp telefon" - Biztos én értelmezem rosszul... :U
Elnézést, hogy francia (ámbátor már egy ideje magyar) állampolgárként ennyire nem tudok értelmezni!

(#48) mightymo3 válasza #09819904 (#46) üzenetére


mightymo3
tag

Figyi minek vagy itt, ez a cikk egy olyan tartalmat hordoz mely pozítiv WP8 tulajoknak, az hogy te miben hiszel vagy nem az a te dolgod... A MS Wp8-nál kijelentette a 18 hónap támogatottságot az lehet hogy egy két készülék nem kapja meg a teljes újításokat ,de akkor is WP8.1 lesz rajta.

(#49) kromatika


kromatika
veterán

Örvendetes hír.

(#50) #09819904 válasza mightymo3 (#48) üzenetére


#09819904
törölt tag

Talán, mert érdekel a Nokia / WP sorsa? :U
Talán azért, mert esetleg jobban lehet majd ajánlani ismerősöknek régebbi Nokia-t, ha VALÓBAN megkapja a WP8-as vagy épp 8.1-et? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.