Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zombinyul


zombinyul
addikt

Nekem nem tetszik.Nem a legszebb telefon mondjuk a tudása már nem rossz.Inkább a W910...:U Viszont ha majd az ára leesik az optimális szintig jó vétel lehet.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Atyaég, de ronda, meg milyen drága. Azért néha a Nokia is szépen mellé tud nyúlni a dolgoknak.

(#3) plus44


plus44
veterán

NA ez nagyon nem tetszik, elég csúnya és ráadásul drága is, akkor már inkább az 5630.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#4) VD


VD
őstag

Szerintem állat! ;]
Egyedi. Amit lehet belezsúfoltak. A tudásához képest nem drága az induló ára. De egyet kell értsek a cikkel, el nem bírom képzelni kihez illene egy ilyen telefon.
De akkor is állat!

[ Szerkesztve ]

(#5) Napfénysüti

Nem egy nagy szépség viszont szerintem ennyi tudásért ez a kezdő ár egész korrekt. Mondjuk inkább spórolnék egy E75-re ha választanom kellene. :)

Més que un club!

(#6) skajwa


skajwa
senior tag

Szerintem kezdőárnak nagyon jó érte 80ezer. A vele megegyező tudású e75 130-cal startolt.
Én igen is tudnám kinek ajánlani. Fiatal tizen- huszonéveseknek, akik folyamatosan zenét hallgatnak és sms-eznek. Mivel van 3g és wifi is egész nap lóghatnak msn-en a mobillal!:D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#7) orbano


orbano
félisten

de gyerekek, eben mi a koncepció? 3x annyi gomb van rajta, mint kijelző. az előcsúsztatható qwertynek nem az lenne az értelme, hogy cserébe az előlapra méretes kijelzőt kapunk? ezzel a kis ablakocskával szerintem nevetséges. no meg így nem is táccsos :)

A vér nem válik VAZZE!™

(#8) kaller1


kaller1
veterán

Ezeket a színes csíkokat miért kell erőltetni? Vagy ha már ilyenre csinálták,nem fért volna el még egy full fekete színű a kínálatban? :U

.::> <::.

(#9) <NewL>


<NewL>
addikt

pfö de pocsék
ha az E75 és e között kellene választanom és már sehogy sem lenne pénzem a drágábbra akkor inkább nem vennék telefont :D
kíváncsi vagyok mennyiért fogja a voda árulni

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#10) Airnold válasza kaller1 (#8) üzenetére


Airnold
tag

A szürke nem jó? :D

(#11) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

A sok fiatal gazdag suhanc vinni fogja a discoba mutogatni :DDD Az apja meg vesz magának egy E75-öt :C Jól ki van ez találva. :))

(#12) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Érdekes a koncepcio, zenefon +QWERTY :U
De a teszt hozza a szokásos szintet :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Jadro


Jadro
veterán

"Furcsa, hogy a hátlapon nem vágtak a zene számára lukat, körülbelül olyasmi a különbség hátlappal és nélküle, mintha szívás közben befognánk a porszívő csövének végét."
Ez szívás. :DDD

Nem rossz készülék ez csak a célcsoport kérdéses. Biztos sok embernek be fog jönni külsőre is, a belsejével meg szerintem semmi gond.

Hemaka: Sok mindent lehet mondani erről a készülékről de hogy drága ez az indulóár azt szerintem nem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#14) helixP


helixP
nagyúr

Nekem igen is tetszik, mondjuk 5310-tulaj vagyok.
Szerintem azért "hánynak tőle" többen, mert a tesztelt piros árnyalat eléggé durva valóban, de pl. szürkében elfogadható lehet ez.

Amúgy meg tudnátok mondani, hogy melyik nokia-headset van hozzá és milyen hosszabbító? :U

(#15) bope87


bope87
aktív tag

Hm, kíváncsian vártam, és nem csalódtam, nekem tetszik, egyedi. Mondjuk tény hogy ilyesmi még nem nagyon volt, ezért lehet furcsa szerintem sokaknak.

Valamennyit esni fog úgyis az ára, akkor már nem lesz olyan rossz vétel szvsz :)

(#16) Garfield888


Garfield888
csendes tag

Miért azt a jelzőt kapta hogy vaddisznó? Erre még nem jöttem rá.

(#17) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Bevezető nagyon betett :D Leestem a székről mikor belegondoltam.
Telefon meg: :DD. Még mindig N82 :))

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#18) atis123


atis123
tag

A negyedik oldalon az N-Gage alkalmazások említésénlél az "itt, itt és itt" gondolom link akart lenni, de nem lett az. Sima plain text. Csak szólok :)

[ Szerkesztve ]

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#19) Stiky


Stiky
senior tag

Mikor rápillantottam az a nagy sárgás színű, 2 kártyás kínai tégla-fon jutott az eszembe, amiről videó is készült (a neve nem ugrik be :DDD ). Habár annál a kínai jelek okozták inkább ezt a zsúfolt hatást.

4. oldal alja, az n-gage-es bekezdésnél nincsenek linkelve az n-gage játékos cikkek, csak hogy "itt, itt és itt"

/látom már írták :B

[ Szerkesztve ]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#20) Champipi


Champipi
senior tag

E75 nem játszik. Próbáltátok már a gombjait az E75-nek? Maga a Qwerty még jó, de a hagyományos gombokat iszonyat nyomogatni. Vakon nem is lehet nyomni, mert egy gombnak két fele mást csinál. Ráadásul olyan kicsi a gomb, hogy csak körömmel lehet nyomni.

Szóval ezt az 5730-ast azért gondolnám jobbnak, mert a gombjai a fotó alapján szellősebbek.

Viszont, így se kéne, mert a régi 300 MHz-es proci van benne, és nem a fasszentos, új 600 MHz-es. Mivel rá vagyok igzulva a 600 Mhz-re és a vele járó gyors menü reakciókra, ezért most két mobilt látok Nokiánál ami szóba jöhet: 5630 és E55. Ezek visziont vagy túl kicsi kijelzősek (nekem kéne az a 2,4"), vagy nem vesznek videót 30 fps-el.

Nokia ilyet csinálj: 600 Mhz, 8 MP kamera, VGA videó 30 fps-el, szellős nagy gombok, 2,4" OLED kijelző. :K

(#21) kaller1 válasza Airnold (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Nem... :( Ezzel a csíkozással olyan bazári hatása van a telefonnak.

.::> <::.

(#22) katsam


katsam
csendes tag

Nekem nagyjából bejön a külső, leszámítva h milyen vaskos. A design sztem egyáltalán nem csúnya, a tudás pedig pont arra elég, amire nekem kellene: zene bárhol, msn/net bárhol, kényelmesen qwertyvel. kijelző tényleg lehetne nagyobb és az előlapi gombok helyett lehetne egy böszmenagy táccsszkrín, dehát ez van. még várok év végéig, hátha kijön vmi androidos qwerty-s csoda htc-től, és akkor nem kell kompromisszumokat kötnöm :)

(#23) Khaal


Khaal
őstag

Nekem bejön a qwerty billentyűzet és sokat használom zenehallgatásra a telefont, szóval azt mondhatnánk a célcsoport tagja vagyok.
Ez a telefon viszont bűnronda, meg nem venném. :DD

(#24) papi77


papi77
addikt

"rásütöm azt, hogy Tetszett, pedig nekem annyira nem is tetszett" :DD
Hozzáteszem;nekem sem tetszik! :N

Az első: NOKIA 1611

(#25) vehement69 válasza Champipi (#20) üzenetére


vehement69
senior tag

5 MP miért nem elég? :) mit nyújt neked a 8MP? 2, vagy 3,2 az optimum, amíg ekkorák lesznek az 'optikák'

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

nekem nem egyértelműen csúnya a telefon, az XpressMusic-ok közt még talán ez a legnormálisabb, de hát.. 80kért biztos nem vennék ilyet, főleg a lassú procival.. ha majd KF lesz 30-35, akkor talán ajánlom valakinek :)

szerk: Bog, az értékelés most tényleg egy kicsit fura volt.. Ha nem tetszik, ne kapjon plecsnit. Ha tetszik, kapja meg a tetszettet. De így.. Legközelebb inkább ne áruld el, ha ilyen van :) Minden teszt szubjektív, lehet máshol meg ajánlott lenne.. Gondolom kicsit jóvá akartad tenni az N97-el való 'szőrösszívűzést', de szvsz hülyeség. A cikk alapján én nem adtam volna plecsnit, meg is lepődtem a végén!

[ Szerkesztve ]

I am cancer in your bones

(#26) Xaels


Xaels
félisten

Hát a nokiánál ahogy a képeket nézem még mindig nem ismerik a normális burkolat fogalmát. Nekem alapjában véve nem lenne bajom a piros színnel, de ezzel az anyaggal valahogy nem passzol. Arról nem is beszélve, hogy míg a gombok totál szögletesek, a rajtuk levő felirattal együtt, addig az egész telefont ívessé próbálja tenni az a csík. Most ez sem jön be külsőleg, de a többi nagyon is ígéretes...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#27) Mamuska


Mamuska
őstag

Jó belépő ára van, és szürkében számomra tetszik is, úgy nem olyan hivalkodó. A régi procit viszont sajnálom, az újjal szerintem egész ütős kis telefon lenne.

(#28) Voyage válasza Champipi (#20) üzenetére


Voyage
aktív tag

1ghz, 8mp kamera, touch screen a'la sony ericsson... :D
Nekem olyan kéne, mint az 5800, elcsúsztatható qwertyvel, legalább 600mhz-es procival, de inkább 1ghz, legalább 256mb ram, 5mp minőségi kamera, vga videó 30fps-el, 3.5" kijelző, oled lehetőleg, és 5800-nál kisebb peremmel körülötte. :K
5730-hoz: ronda, drága, és nem is érintős.
2 gombsor meg kell a fenének...Akkor előlapi gombsor ne legyen, ha van qwerty.. :(

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#29) Stunts666 válasza katsam (#22) üzenetére


Stunts666
őstag

kijelző tényleg lehetne nagyobb és az előlapi gombok helyett lehetne egy böszmenagy táccsszkrín, dehát ez van.

Aki ilyet akar, vegyen N97et.

(#30) Bog válasza vehement69 (#25) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Nagyon jó áron kapsz rengeteg tudást, alapvetően komoly gond nincs vele, csak nekem specifikusan nem tetszett, mert szerintem ronda. De ez ugye szubjektív, objektíven megérdemli a plecsnit.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#31) whiz


whiz
aktív tag

Komolyan nem értem mit van mindenki kiakadva a régi "lassú" procin. Szvsz igencsak jó az még ma is, jó egy 600-as más kategória, de akkor is... :U

Gyanítom kb. ua. a helyzet mint, hogy nem dobnék vissza egy i7-et a Core2 ellenében, de kb. csak az esetek 1%-ban tudnám kihasználni, azon kívül meg az e-penisem nőne duplájára, és ennyi... :D

Amúgy a telefon szerintem ronda, de az ára ennyi tudásért egészen jó.

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#32) EczkE


EczkE
addikt

nekem a gombok feliratai nem tetszenek. :(
szörnyű :W

Asszem mindenféleképpen!

(#33) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

"Ajánlott plecsnit biztos nem adok rá, mert egyszerűen nem is tudom, hogy kinek ajánlanám."

Nem? Dehogynem. :) Zenéseknek akik sokat irogatnak és kell nekik a qwerty.

Amúgy kemény E75utánérzésem van: az az üzleti vonal ez meg a qwertys zenés fiatalos. akinek meg kevésbé feltünő kell az nem pirosban veszi.

Persze amit mondtam az szubjektv... :DDD

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#34) Stunts666


Stunts666
őstag

Whiz: proci hosszászólásod +1 :D

QWERTY-n tetszenek a gombok és betük, de az előlapi gombsorral nem vagyok kibékülve. Na meg az Xpress design sose tetszett. :))

(#35) Dare2Live válasza whiz (#31) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

tesztből: "Persze nem olyan villám, mint az 5630-ban ketyegő 600MHz-es CPU, de a célnak bőven megfelel."

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36) Cyberb0b


Cyberb0b
tag

Valakinek biztos tetszeni fog, az árral meg a tudással nincs semmi baj, de a kinézet :Y

♦♣♠ A nő olyan, mint egy költői hasonlat. Ha szép, akkor az sem baj, ha nincs semmi értelme.. ;) I am 33% Geek ♦♣♠

(#37) 64b0r


64b0r
aktív tag

Tisztára Chocito. Ronda, de a tudása az finom! ;]

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#38) --Nozbert--


--Nozbert--
aktív tag

Kék peremekkel szerintem brutál jól néz ki,és ez a tudás 80 lepedős kezdőárral egyáltalán nem rossz. A 369 Mhz-es proci bőven elég.
Azért a 8 GB-os microSD-ért respect a Nokiának! :R

/\/0zb3/27

(#39) 64b0r


64b0r
aktív tag

"...N-Gage platform alá fejlesztett szoftverek szinte kivétel nélkül tartalmas szórakozást kínálnak, oldalunkon már több játékot be is mutattunk, itt, itt és itt."
Gondolom ezek linkek akartak lenni. ;)

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#40) whiz válasza Dare2Live (#35) üzenetére


whiz
aktív tag

Olvastam én ezt is, csak volt 1-2 hsz, ami a procival nem volt kibékülve (meg több másik topicban is előjött már ez). Ezen értetlenkedem :)

Egy jó hacker nem kéri le a napot!

(#41) G@ben


G@ben
addikt

A specifikációkban 30fps van a videóhoz írva, viszont itt akárhogy nézem, csak 15-öt találok. Most melyik az igaz?

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#42) leroyclub


leroyclub
senior tag

Hát elég csunyácskára sikeredett. Mondjuk a szürke nem olyan csunya de akkor sem venném meg. Egyszerüen nincs szükségem ilyenre :D Itt egy kép ahol minden szin fent van
[link]

[ Szerkesztve ]

(#43) Vtwo


Vtwo
senior tag

Pirosban elég vad,de szürkében nem lehet olyan gáz és a bevezető ára is jó.
A tudása korrekt.

(#44) N-vidi-A


N-vidi-A
őstag

Szerintem egyáltalán nem rossz, olyan xpressmusicos PDA külsővel megspékelve!
Tudása is elegendő, kezdőár mindig magas, majd megy lejjebb is, bár biztos vagyok benne, hogy nem egy néptelefont alkotott a nokia!:D
:R

Migiri, migiri, úgy ám! :D

(#45) amanoba


amanoba
őstag

Allinall nekem is tetszik,e75 atcsomagolva, sokkal kellemesebb kezdoarral, kevesebb femmel,es sztem jobban kezelheto elolapi gombokkal..

A teszthez annyi, hogy igazan csinalhatnatok olyan fotokat is amin az osszes tartozek rajta van, ezt mar regota hianyolom a tesztekbol. Foleg ilyenkor, amikor ki van emelve, hogy milyen jo fulest adtak hozza, ill. az emlitett hedszet kabeldarab-tartozek miatt.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#46) Napfénysüti válasza amanoba (#45) üzenetére

Ezt a képes ötletet én is támogatom. Lehetne egy-egy kép a dobozról meg az összes tartozékáról is a készülékeknek. :K

Més que un club!

(#47) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Bár csak beleolvasgattam a tesztbe, bejön meg minden, de nincs táccsszkrín amit én azért díjaznék..

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#48) ben11


ben11
őstag

Nekem bejön :))
E52-vel szemeztem,de hasonló áron kaphatok qwerty-s készüléket közel azonos specifikációval.Nem mondom,kicsit nagy ( :Y ),de túl tudok rajta lépni

(#49) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

Még mindig rak szüneteket a számok közé a Nokia Music Player, vagy van már gapless playback?

(#50) Atlantis


Atlantis
veterán

Vagy hogy mást is kérdezzünk: még mindig azt a sistergős, háttérzajjal dúsított muzsikát tolja az agyunkba a Nokia vagy sikerült ezen túllépni?

Amúgy sosem vennék meg efféle telefont, de érdekel, hogy a Nokia hol tart jelenleg zeneileg.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.