Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) akos911


akos911
csendes tag

Két hete vettem egy ilyen telefont. Szerintem megéri az árát, én 25 ezerért vettem kártya függetlenül. Tudásban hétköznapokra ennyi bőven elég (rádió, zenelejátszó, GPS, Bluetooth, akár pendrive helyett is jó lehet, csak legyen kábel kéznél) és nem merül le hamar. A menüben szerintem igen lassan lépked, de egyébként minden használható sebességű. Kinézetre elmegy, a teljesen sima gombok kevésbé kényelmesek, a tartozékok praktikusak, kivéve a nagyon rövid microUSB kábelt. Ovi maps térképei elég jók, Kisapostagon ismert minden utcát, még a néhány földutat is. A hang navigációja elmegy, néha össze-vissza beszél, pl. városban egyenes úton egymásután jobbra majd balra, térképen egyenes vonalat mutat közben. Kár hogy a progi nem ír ki koordinátákat, sebességet, egyéb GPS infókat.
A kijelző színhűsége gyenge, gyorsan világosodik és sötétedik oldalirányba, főleg a fekete, kicsit zavaró. Fényképező van, fényre érzékeny, csak szükséghelyzetben jó. Hangerő/minőség jó.
Egy igazi gondom van vele, nem akarja USB-n keresztül tölteni magát. A teszt szerint ez simán megy, a neten is vegyesek a tapasztalatok. Külön valahol engedélyezni kell vagy más a trükkje? Több gépen, rövid-hosszú kábellel, átalakítóval is próbáltam már, csak a vékony töltőt szereti.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.