Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Igen, ekkora kijelzőn majd nyomatni a GPS-t... mire kinézed a térképből a lényeget rég nekimentél egy másik autónak :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) ^Clown válasza total90 (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

33K-ért ne várjunk csodát szvsz. Kapsz érte tartót, meg alap, navigálni képes telefont. Korrekt ajánlat a Nokiától.

(#3) David75 válasza total90 (#1) üzenetére


David75
őstag

inkább nagy összehajható térképről navigálnék mint erről.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#4) meroly


meroly
veterán

Nem rossz kütyü. Legalább nem zongoralakk az előlap (lsd 2700). Viszont hogy a kijelző ugyanolyan ratyi mint abban, elszomorító. Pont navigáláskor nem tudja az ember szemből nézni, nem?! :F
Azt sem értem miért kell felülre rakni egy töltő csatlakozót. Töltés közben így a telefonálás eléggé kényelmetlen az ide-oda himbálózó kábeltől.... :(((
Én az X2-t várom, az mikor lesz Bocha?
Addig marad a jól bevált 6230i ;)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#5) Pocok256


Pocok256
veterán

Én sem tudom elképzelni, hogy ilyen kis kijelzőn, hogy lehet látni vezetés közben a térképet :F

Viszont meglepően olcsó a telefon főleg ahhoz képest, hogy nokia :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#6) mukibuci válasza Pocok256 (#5) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Tulajdonképpen teljesen mindegy, hogy kis képernyőt böngészve mész árokba, vagy nagy képernyőt :B Hangos navigáció, mondja merre kell menni, ez a lényeg.

Pont navigáláskor nem tudja az ember szemből nézni, nem?! :F
Szerintem navigáláskor pont szemből nézed. Legalábbis én úgy szoktam felrakni az ablakra, hogy ha rápillantok, akkor pont szembe van :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#7) Valzor


Valzor
aktív tag

Ezt a telefont kicsit feleslegesnek érzem :(

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) cellpeti


cellpeti
veterán

Ez 33k használt 5800 meg már 40-45kért lehet venni,azért az se mind1 :Y

Tigris, tigris, csóvafény...

(#9) mukibuci válasza cellpeti (#8) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ez új telefon, a használt 5800 pedig használt :U Akkor már inkább 5230ast keressél újonnan 40 körül. Ha már mindenképpen ehhez akarod hasonlitani:)

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10) goncfalvi


goncfalvi
csendes tag

Ez a telefon teljesen jó. A telefonoddal együtt veszel gyakorlatilag egy GPS-t is, ami önmagában drágább, mint ez a nokia. Igaz nincs fele akkora kijelzője sem, de ha gyalog vagy akkor mindegy, ha kocsival, akkor meg a hangos navigáció segít. Ha lesz a szolgáltatóknál, és kátyásan ilyen 25 körül lesz az ára, előfizetéssel meg 10e körül, akkor a tartozékokkal együtt ez a készülék nagyon megéri.

(#11) littlelion21


littlelion21
addikt

Ejj, ez hogy sikerült ilyen későre?
Még jó hogy idelapoztam. :)

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Ilyen késői teszt talán még nem is volt. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Bog válasza littlelion21 (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Most lett kész... a holnapi bada day miatt elég sok volt a dolgunk ma.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#14) littlelion21 válasza Bog (#13) üzenetére


littlelion21
addikt

Nem is baj, így legalább éri az embert egy kis pozitív meglepetés, mikor nem is számít rá... :)

Ha az operátorok felveszik a kínálatukba, sláger-készülék lehet...

(#15) ^Clown válasza Bog (#13) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

bada-day? Hűha, figyelni fogok :)

(#16) dedike válasza littlelion21 (#11) üzenetére


dedike
addikt

én is csak lestem, mondom, eddig a mini volt kint... :DDD

A készülék tetszik, de nekem nem kellene, az biztos! Vannak ennél jobb készülékek navigációra a Nokia kínálatában... :U

Jó szerencsét!

(#17) GALARDO


GALARDO
addikt

Nekem bejön másodtelónak tökéletes lenne! :C

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#18) tybsen


tybsen
addikt

A cikk tökéletesen azt fogalmazza meg, amit én is gondolok: mit akarnak még mindig ugyanazzal a formával? Már az én szüleim is az érintőkijelzők felé mozdulnak, pedig 50-en túl vannak. Tehát már ők is olyan generáció, aki nyitott az új dolgokra. Gondolom nem mindenki van ezzel így, de egy navigációra kiélezett cuccnál önmagában vicc egy mini kijelző. Persze klassz, hogy ilyen kompakt formában hozza a navigációt. Viszont akkor már inkább egy külön navi és egy olcsó telefon, mint ez a kompakt cucc, feltéve ha napi szinten van szükség navira.

Már a cikk elején tudtam, hogy "tetszett" lesz és én is így gondolom - unalmas de praktikusan használható forma, gondolom nem tud sokat de azt biztosan hozza, plusz ott van a navigáció, ami minden letöltés és buherálás nélkül működik. Ennyi pénzért végülis nem rossz, a hangos navigáció is több, mint a semmi, a kijelző viszont tényleg elég kicsi ehhez. Szerintem az a baj, hogy nem tudok azonosulni a célcsoporttal.

(#19) zazahoho


zazahoho
őstag

ár/érték arányban jó,ennyi pénzért más gyártó sem nyújt többet.
formavilága pedig olyan amilyen.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#20) csapee


csapee
senior tag

Spec ez szerintem egy marék k....i 33-ért (biztos megy még lentebb is az ára),de akkor inkább 5230 38e-ért (házon belül:)) ahhoz is adnak autós tartót, igaz autós töltő nincs de az könnyen pótolható, kicsit nagyobb kijelző kicsit több tudás.

Csapee

(#21) Ricardo


Ricardo
félisten

Addig nincs gond egy forma ismétlésével, amíg nem az egyetlen lehetőség a gyártónál.
A Nokiánál van több. Ott az E széria, amit szerintem jól eltaláltak, az érintősre ott az 5800 sablon (hála az égnek az X6, és az N8-00 már nem ezt követi), és a "középszerű készülékeknek" ez. Elegáns, jó bevált. Végre nem zongoralakk bevonatot kapott. A kijelző viszont megint gyenge :( Mostanában ezen a téren egyre hanyagabb a Nokia, egyre több készülékükben a megjelenítő a gyenge pont. Ez nagy hiba, főleg annak tekintetében hogy a legnagyobb rivális ebben nagyon (is) erős.

(#22) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszik a kutyu :)

"There is nothing permanent except change"

(#23) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Korrekt, telefon, korrekt tudással és szolgáltatáskínálattal, nagyon korrekt felszereltséggel, és még korrektebb áron!

Le a kalappal ismét a Nokia előtt :R

[ Szerkesztve ]

(#24) norbest


norbest
aktív tag

Szerintem célnak bőven megfelel, én E51 en is használtam gps-t anno

(#25) Norbi21


Norbi21
senior tag

Korrekt ajánlat, szolgáltatóhoz bekerülve elég jó vétel lehet.

(#26) kennyke


kennyke
aktív tag

Nem rossz készülék, csak kicsit megkésett...(tudomásom szerint a Nokia ezt már egy fél éve bejelentette)
Jelenleg még sok érte a 33ezer, mivel új független 5230-at 35-ért lehet venni.
(viszont használt 5800-hoz nem szabad hasonlítani!)

Ha beér 25-30 közé, jó vétel lesz.

(#27) hemaka


hemaka
nagyúr

Nekem ennyiert biztosan nem kellene. :(

(#28) gerilee


gerilee
aktív tag

Nahát, ez nem rossz. Épp nemrég bízott meg anyám, hogy keressek neki egy új telefont, ami nem érintős, o'ccó, kici, sokáig bírja és tud navigálni. Asszem ezt neki találták ki a Nokijánáá. :)

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#29) Ankhiszesz válasza total90 (#1) üzenetére


Ankhiszesz
tag

A készülék szerintem nagyon jól néz ki, kár, hogy nekem ez a tudás már kevés. :B Az ára pedig szerintem megfelelően van belőve. (kezdő árnak mindenképp)

A nagy képernyős GPS-eken sem a képernyőt kell fürkészni (én csak a pirosnál szoktam ránézni, máskülönben csak nagyon elvétve, akkor is csak a hátralévő km-ek számát nézem, azt meg azért egyből megtalálja az ember szeme), a lényeget meg úgyis mondja a hang.

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#30) domperke válasza Ankhiszesz (#29) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

Nem rossz készülék ez ennyi pénzért.És mégiscsak nokia

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#31) Micuir_M


Micuir_M
tag

Ideje volt végre egy ilyen telefonnak!

Nagyon jó ötlet! Több szempontból is: mivel nincsenek benne felesleges dolgok (pl. nagy érintőkijelző :) ), ezért útközben nem kell annyira tartani attól, hogy váratlanul lemerül az akksi.

Az EDGE azért ahhoz elég, hogy a mailjaimat megnézzem útközben, ha másra nem is jó.

Az ára verhetetlen, remélem, szolgáltatónál is meg fog jelenni.

Szóval munkatelefonnak ideális, nagyon jó ötlet volt.

Nem flame-nek szánom, meg lehet, hogy nincs is igazam, de szerintem a sokat úton lévőknek, kocsiban telefonálóknak az érintőképernyős telefon inkább a játékszer kategória, mert nevet keresni vezetés közben a telefonkönyvben macerás vele és a vezényléséhez is jobban kell figyelni, mint a gombos telefonnál.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=micuir_m

(#32) Misály válasza Micuir_M (#31) üzenetére


Misály
addikt

és a nokia lefedte a céges futártelefon kategóriát is.
így kéne belegondolni, mostanában kezd az az érzésem lenni hogy a nokia kezd olyan lenni mint a microsoft: vállalati irányban egyre több igényt elégít ki mert annak van piaca, a geekek meg nyomkodják csak a kütyüiket.

piacvezetőként lehet ezt a felfogást tolni, amíg veszik és meg vannak elégedve az emberek vele (átlagember nem droid mobilőrült)

(#33) amanoba


amanoba
őstag

nekem tetszik az elgondolás és a megvalósítás is, szolgáltatóknál igazi slágertelefon lesz! :K

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#34) b4ndee


b4ndee
csendes tag

nokiások

valaki árulja már el nekem, miért jó a nokiának szinte megszólalásik ugyanazzal a kinézettel és tudással, icipici módosítással csilliárd különböző modellt gyártani évken keresztül?

(#35) mukibuci válasza b4ndee (#34) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

megveszik őket? Meg! Van még kérdés? ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#36) Napfénysüti

Egész korrekt készülék lett. Azt hitttem drágábban startol.

Més que un club!

(#37) Ricardo válasza b4ndee (#34) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért, amiért a többi gyártónak is jó :U

(#38) =Mentor= válasza b4ndee (#34) üzenetére


=Mentor=
őstag

Ez kb annyira igaz a Nokiára mint az összes többi gyártóra... :U :W

(#39) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Ennyiért nem rossz kis teló. :D :R

(#40) zeg válasza Ankhiszesz (#29) üzenetére


zeg
senior tag

Nem túl kényelmes a kicsi kijelző, amikor szinte egymás mellett nyíló utcácskáknál pl. jobbra navigál 50-es tempónál, azt sem tudod mikor és merre fordulj, vagy ha épp sorok-utcák sűrűjében szeretnél haladni, kicsit gyorsabban mint egy babakocsit toló anyuka, f@szán meg lehet ám szívni a hangnavigációval. Talán nem véletlenül a nagy kijelzős navigációkat veszik, a 3,5-ös modellek a kutyának sem kellenek. :)

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#41) csibor


csibor
őstag

Szerintem megvan a L700 utódja,mindent tud amire szükségem lehet.Navi van az autóban,ez inkább ara tökéletes Bp,vagy akárhol gyalog segít megtalálni a célt.

(#42) csaby1984 válasza csibor (#41) üzenetére


csaby1984
tag

:)

www.sziget-elek.info

(#43) rudymester


rudymester
senior tag

Szerintem megéri az árát. Az árban benne van az autós tartó és az autós töltő is. Jó megoldás akár bringásoknak is, vagy alkalmi felhasználóknak, akik nem akarnak egy külön gps-t és ragaszkodnak a hagyományos kialakítású telefonokhoz.

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#44) DasH_001


DasH_001
tag

E52-vel navigálok, 0,2"-el nagyobb a kijelzője. Nagyon ritkán kell ránézni.

Szekszárdon valamiért nagyon buta a navi kettőből kétszer hibázott, BP-n eddig egyszer a sokból.

Ez a telefon ennyiért teljesen jó vétel.

(#45) xxxbence válasza tybsen (#18) üzenetére


xxxbence
csendes tag

sztem ez nem azoknak lehet jo akiknek napi szinten va szukseguk navira, hanem akinek ritkan kell, akkor meg csak elokapja a zsebbol oszt' odatalal yool...

(#46) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Egész pofás kis teló

(#47) Bounasieaux


Bounasieaux
csendes tag

Navigációra kiélezett készüléknél nem tudom lehet-e nagyobb hibát elkövetni mint a kis betekintési szög, esetleg egy még kisebb képernyővel tudnám még elképzelni. Komolyan nem értem mit keres még a Nokia egyáltalán az első 3-ban. Mindegy N8-ra azért nagyon kíváncsi vagyok...

SonyEricsson k300i->Motorola V3xx(jó cucc)->HTC Desire(mégjobb :) )

(#48) mukibuci válasza Bounasieaux (#47) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Ha egy fix pontra lerakod és szembe fordítod magaddal - hogy ne legyen elrugaszkodott példa, mondjuk belerakod az ablakra felcuppantott tartóba - akkor nem teljesen mind1 a betekintési szöge?

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#49) AMD Power


AMD Power
titán

Tök jó ez a telefon, bár autóban ez a 2.2" kijelző ami annyira nem is jó minőségű...

(#50) 64b0r


64b0r
aktív tag

Céleszköz. Bár annak elég jó. :K

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.