Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) erahurka


erahurka
félisten

Notch tabletre, gratulálok. Végül is nem férne el egymás mellett akár 4 kamera is ezen a káván, teljesen érthető... Vicc, legközelebb mi lesz, notch-os tévé?

(#2) roli543


roli543
őstag

Ezeknek elgurult a gyógyszere (ha valóban ilyen lesz). Notch és kiálló kamera... egy tabon. Gratulálok

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy kis lyuk bal sarokra elég lett volna. Igy meg el lett baltázva.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) erahurka válasza pusszycat (#3) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem a lyuk is indokolatlan egy ilyen eszközön. Miben zavar egy annyival nagyobb káva, ami az előlapi kamerához kell? Mert telefonnál még értem, hogy nagyobb kijelzővel próbálják egykezessé tenni, meg zsebbe sem árt ha befér, de egy ekkora talbethez mindenképp szütyő és két kéz kell.

(#5) stingray válasza erahurka (#1) üzenetére


stingray
junior tag

Az Apple ezt már továbbfejlesztette.

(#6) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Elkezdte az Apple notin, folytatja a Samu tableten. Felkészül az összes többi gyártó. Röhejes, szánalmas az egész. Ahelyett, hogy leszoknának erről a szarról, egyre több mindenen erőltetik. A tv-ken mikor lesz noccs? Meg mikor lesznek agyonkerekítve?? Lassan nem fog tudni az ember normális, hagyományos kijelzős cuccokat venni, mert mindent elqrnak.

#4 erahurka: Én telefonon sem értem. Míg az Apple ki nem találta telón a noccsot, senki nem sipítozott a kávák miatt. Nekem egyszerűen fáj ránéznem egy olyan kijelzőre, ami noccsos, lyukas, agyonkerekített. Illúzióromboló az egész. Soha nem fogok ilyen szarokat venni. Akkor inkább nem veszek semmit.

[ Szerkesztve ]

(#7) pusszycat válasza stingray (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó de ők már megszokták, és mint mondják messziről látszik, h Apple termék. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#8) smc válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


smc
addikt

Jó. :D

A kerekítés nekem egyáltalán nem fáj, miről maradsz le a sarkokban? Pláne hogy minden kijelző nagyobb már mint 16:9 valamelyik irányban. Tv-nél még oké, ott tényleg nem kellene kerekíteni, notch sem valószínű, mert minek.

Notch telefonon annyira nem zavar, pár szutyok youtube videóra jóvanazúgy, de legalább gyors a faceid. Tableten a képarány miatt nem zavarna, de ott belefért a keretbe. Ez a samu viszont 16:9-nek tűnik még mindig, ami tabletben szerintem “szar”, “elqrt”, “fáj ránéznem”, “illúzióromboló”, “szar”, mert portréban ótvar magas, fektetve meg édeskevés a használható terület. ;)

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#9) stingray válasza smc (#8) üzenetére


stingray
junior tag

16:10 lesz az. De végül is mindegy, ritka ocsmány.

pusszycat Hát erre a termékre veszettül büszkék lehetnek.

[ Szerkesztve ]

(#10) SkyLine3000 válasza smc (#8) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Nem maradok le semmiről a sarkokban, csak nekem a nagybetűs kijelző az szögletes és semmi zavaró baromság nincs rajta. De a kerekítés sem mindegy, milyen. Anyám Xiaomi Note 5 telóján még elviselhető, de amikor túlzásba viszik (pl ájfón), már qrva gáz nekem.
De a kerekítésen még túl tudnék lépni, ha nem lennének a noccsok, lyukak, cseppek...
Téged ezek nem zavarnak, engem baromira. Még szerencse, hogy van alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#11) smc válasza SkyLine3000 (#10) üzenetére


smc
addikt

Megy ez kultúráltan is. :D
Nekem megszokta a szemem már hogy a kijelző és a készülék sarkai egyformán vannak kerekítve, egy szögletes készüléknél valóban fura lenne, pl tv vagy monitor, de az ipad vagy az iphone pont azért mutat jól mert ezek az ívek egyformák, hozzáteszem szerintem! :)

Itt van az öreg mix 2 is, ott viszont nem annyira egységes, felül leheletnyit vastagabb a keret emiatt az ívek is elcsúsznak és akkor a vastag állról nem is beszéltem amibe egy borzalmas kamerát sikerült belerakniuk.
Ettől függetlenül mindegyiket lehet használni kompromisszum nélkül, de ha már esztétika..

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#12) joelke HU


joelke HU
senior tag

Mikor először olvastam, hogy 14,6-os kijelzőt parkolnak bele még örültem is, erre ezzel a rémes betüremkedéssel ütik agyon. :W

Motorola G51

(#13) smc válasza joelke HU (#12) üzenetére


smc
addikt

Érdekes, itt egy összehasonlítás a 12.9-es ipad proval: [link]
Pont ugyanolyan magas, de 5 centivel szélesebb a samsung.

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#14) Sgr_A válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


Sgr_A
addikt

Nem az Apple találta ki
A többlet árult egy telt a neve nem ugrik be azon már volt notch

[ Szerkesztve ]

(#15) stingray válasza Sgr_A (#14) üzenetére


stingray
junior tag

Essential Phone, amire gondolsz, de nem ők tették népszerűvé.

(#16) Répafőzelek


Répafőzelek
tag

Remélem lassan a tvnken is élvezhetük a notchot. Remek helye lenne ott az infrának meg az állapot visszajelző LEDnek.

[ Szerkesztve ]

(#17) Sgr_A válasza stingray (#15) üzenetére


Sgr_A
addikt

Az máskérdés ki tette népszerűve
De nem az apple találta ki

(#18) stingray válasza Répafőzelek (#16) üzenetére


stingray
junior tag

Én már nagyon várom.

(#19) ROBOTER válasza Répafőzelek (#16) üzenetére


ROBOTER
addikt

TV-n eddig is volt notch:

De én lehet elviselném cserébe egy 14,6''-os OLED-ért.

[ Szerkesztve ]

(#20) pusszycat válasza ROBOTER (#19) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Már sok oledes laptop van 15,6"-ban is akár.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#21) persil válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


persil
nagyúr

Nekem is ez a bajom. Mi9 T Pro-t erdemben nem tudom lecserelni, mert a notch/lyuk/egyeb mentes kijelzo akkora iszonyatos kiralysag, hogy nincs az az eszkoz, ami miatt elengednem.

Amikor meg havonta egyszer eloszedem az elolapi kamerat, akkor pont tokeletes a motoros megoldas(sot, meg meno is).

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#22) erahurka válasza persil (#21) üzenetére


erahurka
félisten

Telefonnál szerintem a lyuk korrekt, nem zavar A72-n. De egy notin vagy tableten akkor se lógjon semmi a kijelzőbe, ha naponta 30 órát használom az előlapi kamerát.

(#23) persil válasza erahurka (#22) üzenetére


persil
nagyúr

En szemely szerint mindent ruhellek(mar), ami miatt nincs igazi full screen.

A csepekkel elvoltam, de csak addig, amig nem tudtam meg milyen a mindenmentes kijelzo.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#24) bostone válasza ROBOTER (#19) üzenetére


bostone
addikt

:DD
Ezen egy picit behaltam, pedig drága jó megboldogult nagymamám sem engedte, hogy felhajtsam a terítőt, “mert az, hogy néz ki kisfiam”.

Egyébként tényleg érdekes lehet egy igazán nagy kijelzővel ellátott tablet. Talán vennék is belőle, annak ellenére, hogy számítani lehet a proci lebutítására, mint ahogy eddig minden táblagép esetén élt a lehetőséggel a Samsung.

De ha már három mérettel áll elő a neves gyártó, miért nem látott fantáziát egy miniben is?
Amit az A7 lite-al műveltek az a természet megcsúfolása.
A sátán gyermeke.
A legrosszabb szomszédom.
A leggonoszabb tanárom.
És még sorolhatnám.
Talán még a Teclast sem vetemedett még ilyen botrányra.

(#25) erahurka válasza bostone (#24) üzenetére


erahurka
félisten

Mi volt az A7 Lite-tal hogy ördögűzőt kell hívni hozzá? :D

(#26) Yeffy válasza erahurka (#4) üzenetére


Yeffy
veterán

+ #6: pontosan.
facepalm

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#27) Dr.NX válasza erahurka (#25) üzenetére


Dr.NX
addikt

1340 x 800. :O
Persze a 3/32GB és P22T SoC sem ad okot elégedett mosolyra.
És ezután a Samsung azt fogja mondani, hogy látjátok, nem kell senkinek 10"-nél kisebb tablet.

Elfogadom a sütiket.

(#28) bostone válasza erahurka (#25) üzenetére


bostone
addikt

Minden képzeletet alulmúl.
Büntetés.
Átok.

(#29) Kampó válasza erahurka (#1) üzenetére


Kampó
senior tag

Az új MEKKBÜKK is NOCCSOS azt kell majmolni....

AMD volt AMD van AMD lesz

(#30) SzunaP válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


SzunaP
csendes tag

Full egyetértek. Ez már kezd perverzióba hajlani... :W
Szerencsére van még teló is notch nélkül, nekem eddig bevált.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.