Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Nem dudáltál a fának, hogy menjen arrébb? :D

(#2) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem lett volna egyszerűbb kapásból 400e-ért venni egy újabb, jobb állapotú olyan autót?

KaiotEch: ez gonosz volt ;]

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3) DeadMeat válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


DeadMeat
veterán

Tök rendben vol az az autó,összetörni nem kellett volna.400 eeré meg stiftet kapott volna csak.De a kettő ugye belátod te is hogy nem 1 kategória.Inkább a ford.Kényelmesebb,nagyobb.Ugyan úgy szögért van hozzá minden.Az övé meg tényleg jó állapotú is volt.Képről is,meg ahogy látom műszakilag is.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#4) Motion_Blur válasza DeadMeat (#3) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Micsoda? :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5) No-kia válasza Motion_Blur (#2) üzenetére


No-kia
őstag

bezsólás nem gond :D már megszoktam :D

nem lett volna egyszerűbb mert csak a papírozás 100K ez meg hibátlan autó volt majdnem az most is :d , teljesen felújítva,rozsdamentesen ... lefényezve megint az lesz. javított részre még csak dicséretet kaptam, profin meglett csinálva :D

törés meg benne volt apakliban elvégre lapjával előre izgalmas az élet ;] :) és hát tanulópénz :B

rendeget sierrást ismerek, hátsónyulványaim állapota majdnem jobb mint a legjobbnak vélt egri cosworthnak :B :K

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#6) No-kia


No-kia
őstag

egyszer lesz ilyen is:

ehhez képest elmehet a búsba bármelyik suzuki ;] :P :P de még az átlagos autók 50% is minimum ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) KaiotEch válasza No-kia (#6) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Na így már azt mondom kinézne valahogy, sőt flip-flop színre fújd le :D

(#8) No-kia válasza KaiotEch (#7) üzenetére


No-kia
őstag

egyedinek az is egyedi lenne, nálam amúgy se a kinézeta lényeg hanem a mi a héj alatt van
:B

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#9) Samus


Samus
addikt

Régi Swiftem van, és nem szégyenlem...mutass nekem egy autót, ami 17 év után is 5-5.5 között eszik százon, átlag 100km/h-s tempóban, "országúton", vegyesen is...ha egyszer sok pénzem lesz, veszek egy pár éves EVO IX-et, de addig megvagyok. Trabant után egy álom...

De a lényeg, mi az a kibontott cucc a belső visszapillantónál? Nézegetem, nézegetem, de nem tudok rájönni...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) No-kia válasza Samus (#9) üzenetére


No-kia
őstag

ami 17 év után is 5-5.5 között eszik százon,

hát ennyit nem eszik 8-9el eljársz, de sokkal kényelmesebb, nagyobb felszereltség és lehet még olcsóbb is a sierra, plusz biztonságosabb és erősebb :B :D

egyébként elektromosnapfénytető , hog ynekelljen tekergetni :DDD

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#11) Samus válasza No-kia (#10) üzenetére


Samus
addikt

WoW, komolyan karral kellett tekergetni? Haláli lehetett...

Igen, leírom, hogy biztonságosabb, erősebb, és biztosan jobban felszerelt (nekem igazából az ABS és a szervokormány hiányzik)

Néztem jútyukon a gumiégetős videót, milyen fejegység van a gépben? Szép nagy karakterekkel mutatta az időt...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#12) No-kia válasza Samus (#11) üzenetére


No-kia
őstag

amúgy egyáltalán nem volt lassabb mint az elektromos, jó az áttétele :DD de az elektromosnak vagányabb a hangja :DDD

csak egy olcsó Sal VB2000 :DDD egyelőre elég

ABS jelenleg az enyémben sincs benne, se légzsák, se ESP, én férfiként halok meg ;]

[ Szerkesztve ]

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#13) Samus válasza No-kia (#12) üzenetére


Samus
addikt

Nem is az miatt, de vezetés közben tekergetni...gondolhattak volna erre a gyárban is...még az ablakot sem jó tekergetni vezetés közben...

Tetszik az órája, nekem egy JVC R412 van benne, de az óra egy katasztrófa. Kikapcsolva egy gombnyomás, és mutatja, be menet közben nincs kikapcsolva. Zenehallgatás közben vagy ötször kell megnyomni a gombot, hogy végre lássam mennyi az annyi (és persze az ID3 tag ilyenkor átváltozik játszott szám ideje+óra kombóra...), most egy olyan órát vadászok, amit be tudok építeni, kapcsolható háttérvilágítása van (vagy gombnyomásra folyamatos, azt relével lehet vezérelni), és mutatja az időt, nagy számokkal, mellette év-hó-nap, és hőmérséklet kijelzés is van benne...az sem lenne hátrány, ha 12V-ról is menne...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) No-kia válasza Samus (#13) üzenetére


No-kia
őstag

hát a sierrába ilyen kijelző gyárilag is van :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#15) Samus válasza No-kia (#14) üzenetére


Samus
addikt

Nemár. Fényképet. Kukázok bontóból, ha megfelelő...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) No-kia válasza Samus (#15) üzenetére


No-kia
őstag

hát ez,csak felszereltségtől volt függő és ezenkívül mindent mutatott, ajtók, kerekek, övek bekapcsolása, szóval ilyen kismini computer volt, nem hinném hogy stimmelne :(

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17) No-kia


No-kia
őstag

nah 2 új kép, hogy milyenmost

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#18) Pantal


Pantal
senior tag

Egész pofás, de nem eszik sokat? Én tuti nem bírnám pénzzel egy 2000es motort etetni folyton. :F

(#19) No-kia válasza Pantal (#18) üzenetére


No-kia
őstag

hát folyton rugdosva van, van hogy 2 esben zúzok végig a városon :B de 10 nél többet nem eszik, általában 8-9 liter városban(eger). városon kívül 8 liter, ha pestre megyek az autópályán és autókázok a belvárosban,(300/20-30km az arány) akkor 7,5 es a fogyim. de mondjuk, ha kímélném se lenne kevesebb ezért inkább hajtom :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20) No-kia


No-kia
őstag

up to date :B

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.