Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Brown ügynök


Brown ügynök
senior tag

"Csak remélni tudjuk, hogy az IGN némileg túlzásba esett és nem ennyire vészes a dolog, mint ahogy az a tesztü___>>> [ n ] <<<___kből kitűnik."(?)

Majd kiderül...

[ Szerkesztve ]

"hacsak nem jön a jó tündér break utasítás képében..."

(#2) wikings2


wikings2
őstag

Érdekes pontok... Ez kb olyan mint a Cod sorozat utóbbi részei, van aki ócsárolja de azért "pár" millióan sport szerűen tolják és imádják

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) Titan44


Titan44
tag

Puding próbája az evés.
Rá kell feszülni egy pöttyet aztán majd kiderül. :)

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#4) james001


james001
veterán

Mindenkinek más a véleménye.
Meg az IGN eleve a legjobb játékokat húzza le általában :U

https://psnprofiles.com/kazama001

(#5) #08052480 válasza james001 (#4) üzenetére


#08052480
törölt tag

Az IGN kb a legmegbizhatatlanabb oldal pontozas szempontjabol, ahol az izig-verig mainstream dolgok az egekbe vannak magasztalva, minden mas kapja az alacsony pontokat. Majd ha az Edge meg az Eurogamer is azt mondja hogy szar, megfontolom, hogy ez legyen-e az elso NG jatek amit kihagyok, addig a "szaksajto" felolem felforoghat.

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Eléggé szélsőséges pontokat kapott. A Gamepod tesztre én is kíváncsi vagyok. Addig itt egy Gameplay.

(#7) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

meg mondom őszintén szerintem a ninja blade, és a ninja gaiden 2 is oltári nagy trágya volt. a ng 2 az egyetlen játék amit azért hagytam abba mert tul nehéz volt, pedig ha hiszitek, ha nem közel 500 játékot vittem már végig. a ninja gaiden pályatervezése is eszméletlenül idióta volt, egy hacknslash kaszabolós játékhoz hogy lehet már be rakni ilyen 1 méteres szűk folyosókat? hogy lehet ott harcolni????????????? meg az a hihetetlen idióta kamera ami nem birt normalisan megmaradni, és mindig olyan marha rossz szögeket vett fel, hogy pont a hátam mögött legyen az ellenfél, vagy csak véletlenül se lássak rá. de vártam már hogy ezt valahova leírhassam :DD csak mert olyan sokan istenítik, nekem meg az egyik legnagyobb csalódás volt életemben

ja és egy kis off: a két napja megírt tesztemet mikor rakjátok már ki az oldalra? :D bocsi ha türelmetlen vagyok, csak hát uj game-röl van szó

[ Szerkesztve ]

(#8) WhiteWalker válasza #08052480 (#5) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

pedig az ign-nek én hiszek...sokszor egyezett már az én képzeletbeli pontozásom és az övék,miután megnéztem egy játékot kipróbálás után...szóval én adok a szavukra... :C

ez elég érdekes,mert mint ninja guiden játékként lehet hogy nem illik a sorozatba , vagy éppen kilóg,de mint játék lehet remek,ha nem ez lenne a neve...
gondolok itt a resident 4&5. részre...ezek sem vitték tovább az elődök vonásait,ezért ugye a mai napig morognak a készítőkre,de ha nem resident evil lenne a nevük hanem mit tom én
pl: " Zombies Attack" , akkor senki nem szólna egy szót sem :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.