Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

1 GHz-es Qualcomm Snapdragon processzort, 512 MB RAM és 512 MB ROM
3,7 hüvelykes, 480x800 képpontos AM-OLED érintőkijelzőt
Isteni :R :R

ÉS 2.1 rendszer nagyon jó lett. :)

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Ha ez mind igaz, akkor nekem KELL egy ilyen.

(#3) Straw válasza AS (#1) üzenetére


Straw
senior tag

Valóban ígéretes darab, spec alapján szinte tökéletes. Már alig várom az első használható teszteket, kiváltképp az üzemidőre vonatkozóan.

42

(#4) Bikerider


Bikerider
aktív tag

HY!

Azért az adatlap szerint az n-es wifi se rossz, ha igaz, meg a 4GB-os memória kártya amit adnak hozzá.

Teflon-coated back cover: teflon bevonatú hátsó fedlap? - lehet hogy karcálló?

Nah szóval nem lesz rossz, ha igaz.

(#5) AS


AS
félisten

Csak 1 baj van AMCSI olny lesz magyarul, csak ott lesz kapható............

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) >-48-< válasza Straw (#3) üzenetére


>-48-<
aktív tag

1400mAH-s aku AMOLED kijelzővel és Android 2.01-el elég jó kombó lesz, ami az üzemidőt illeti.

Szerelmes vagyok, csak a G1-em meg ne tudja! :D

[ Szerkesztve ]

#!

(#7) DarkByte


DarkByte
addikt

Ez sem lesz tökéletes. Ha még is, és elfogadható árú lesz, a Pulse megy a levesbe :D

(#8) plus44


plus44
veterán

Másik topikban vannak videók, elképesztően gyors és látványos, sehol egy akadás, vagy lagg, ellenben elég gánya a kinézete. :(((

HTC Bravo remélem ugyanilyen jó lesz, minőségi boritással.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) kaller1 válasza AS (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Az nem gond,majd importáljuk.... :D

.::> <::.

(#10) Dead_slow válasza >-48-< (#6) üzenetére


Dead_slow
tag

Android 2.1, amúgy találtam egy videót bár lehet hogy FAKE [link]

(#11) kaller1 válasza Dead_slow (#10) üzenetére


kaller1
veterán

Nem fake,nézd meg a tükröződést a kijelzőn.

.::> <::.

(#12) AS válasza Dead_slow (#10) üzenetére


AS
félisten

Valós.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) kristoof92 válasza kaller1 (#11) üzenetére


kristoof92
tag

Állítólag csak meghívásos alapon lehet majd hozzájutni....

(#14) kaller1 válasza kristoof92 (#13) üzenetére


kaller1
veterán

Ez a meghívásos dolog reklámnak,meg figyelemfelkeltésnek nem rossz,de én többet nem látok benne. :)

.::> <::.

(#15) amanoba


amanoba
őstag

"Habár a Google többször többször is visszautasította" -kis többlet.

egyébként meg TYŰHA! a cucc! :D

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#16) jubilleum


jubilleum
senior tag

egy qwerty gombsor azért elkélne

(#17) kaller1 válasza jubilleum (#16) üzenetére


kaller1
veterán

Minek? Teljesen jó a virti is,arról nem is beszélve hogy ilyen alapon akkor mindegyikbe kellene,nem? :U

.::> <::.

(#18) Taybore


Taybore
aktív tag

"WLAn", "a Google többször többször is visszautasította", "HTC által gyártott Nexu One"
Egyelőre ennyit az elírásokról.

Nagyon ütős kütyünek tűnik, az árára még kíváncsi lennék. :C

(#19) vsgaborr11


vsgaborr11
tag

Eclair rendszer,512 MB RAM,b/n-es Wi-Fi(ilyen még háló kártyákban és routerekben sincs sűrűn). Ja és úgy mellékesen egy Snapdragon is van mellette max órajelen. Bravó,HTC! :R

(#20) kaller1 válasza vsgaborr11 (#19) üzenetére


kaller1
veterán

Biztos nem lesz gond a sebességgel.

.::> <::.

(#21) vsgaborr11 válasza kaller1 (#17) üzenetére


vsgaborr11
tag

Én azért szeretem a hardveres QWERTY-t,lehet vele bűvészkedni a Terminalban(mint N900-on,vagy G1-en). Meg ha nem eléggé kapacitív a kijelző,akkor nem olyan élmény írni a virt. QWERTY-vel. Ezt HD2-n faszán megoldották,de 5800-án például rémálom :K

(#22) kaller1 válasza vsgaborr11 (#21) üzenetére


kaller1
veterán

Nem mondtam,hogy nem jó a hw qwerty,csak már megfigyeltem,ha érkezik egy mindenben jó érintős telefon,akkor jön valaki azzal,hogy mé nincs qwerty benne... :U

.::> <::.

(#23) erdoke válasza vsgaborr11 (#19) üzenetére


erdoke
titán

Az órajelet még nem erősítették meg (ott figyel mellette a piros "confirm"), N-es WiFi már a HD2-ben is van.
Viszont örömmel látom, hogy valaki végre hegesztett ANdroidra is valami épkézláb média lejátszót (bár inkább várjuk ki a végét, a CorePalyer 2 szintjét biztosan nem üti meg).

A legjobb aláírás a héten

(#24) speedyx86


speedyx86
tag

Csak nekem tűnt fel, hogy nincs benne rendes, csak assisted GPS? Azért ez elég ciki.

(#25) iZed válasza speedyx86 (#24) üzenetére


iZed
aktív tag

az aGPS technologia jobb mint a sima GPS. a GPS csak akkor ad poziciot ha alt muholdat. az aGPS akkor is ad nagyjaboli poziciot ha minden muhold leesik az egrol. na persze a nagyjaboli pozicio csak arra jo h ha elrabolnak tudd melyik varosban vagy (amugy kb 0,5-3km sugaru kor)

(#26) speedyx86 válasza iZed (#25) üzenetére


speedyx86
tag

Akkor rosszul gondolom, hogy az aGPS kizárólag mobilcellák alapján tud helymeghatározni, a rendes GPS chip mellé téve segít, önmagában viszont marha gyenge?

(#27) iZed válasza speedyx86 (#26) üzenetére


iZed
aktív tag

szerintem onmagaban cella-alapu gps nincs ilyen kezi eszkozben bar ebben nem vagyok bizti. de azt tudom h a telokra amikre irjak h aGPS azokban cella+normal gps van. pl iphone is aGPS, meg az androidos cuccok meg az lg arena meg egy rakas masik es ezek mind muholdaznak is. talan annyi hatranya van a telos gps-eknek h lehet nem olyan jo minosegu a gps chip mint a kifejezetten gps deviceokban. de ebben se vagyok biztos:)

(#28) iZed válasza speedyx86 (#26) üzenetére


iZed
aktív tag

ja es amig nem megyek szabad eg ala iphonenal addig fel km-es korben random helyezi el a poziciom, de ahogy ralatok fuggolgesen az egre bepozicional pontosan. tehat azert assisted mert a mobilcellak asszisztalnak a rendes GPS melle.

(#29) AS válasza erdoke (#23) üzenetére


AS
félisten

Olyan is lesz? CorePalyer 2 :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#30) erdoke válasza AS (#29) üzenetére


erdoke
titán

Szeptemberre ígérték, de folyamatosan tolják az újabb és újabb fícsörök hozzáadása miatt. Ha minden igaz, lesz benne HD, AC3 és még sok más támogatás.

A legjobb aláírás a héten

(#31) AS válasza erdoke (#30) üzenetére


AS
félisten

Mikor várható? :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) Dare2Live válasza kaller1 (#22) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

a qwertyseknél meg, hogy mért van benne.... :K

árkezés, hogy lesz? jan 25.startol USAban, március-áprilisban EU? végülis az kb jó is...

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#33) erdoke válasza AS (#31) üzenetére


erdoke
titán

Már csak annyit mondanak, hogy amikor olyan lesz, amilyennek szeretnék. :F

A legjobb aláírás a héten

(#34) ByB válasza AS (#5) üzenetére


ByB
addikt

Ez az infó honnan van és mennyire biztos? :F

(#35) Dare2Live válasza ByB (#34) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

engadgeten is hasonlókat mondtak. Ha lesz EUban akkor márc vége április eleje. persze ez is csak gossip

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#36) ByB válasza Dare2Live (#35) üzenetére


ByB
addikt

Akkor marad a HTC Bravo. :U

(#37) Dare2Live válasza ByB (#36) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

és az miben is különbözik a nexus onetól? Megjelenést arra se látok EUra.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#38) erdoke válasza Dare2Live (#37) üzenetére


erdoke
titán

Talán csak egy picit más design a különbség, mármint hardveresen (a rádiókon kívül, EU vs. US). Egyébként pedig a marketing, amit a Google a Nexus One mögé fog rakni a T-Mobile-lal (és a HTC-vel?) karöltve: kártyás, számlás fizetés a szolgáltató ügyfeleinek az alkalmazásokért, támogatott csomagok, reklámok, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#39) Dare2Live válasza Dare2Live (#37) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

[link]

Bravo arriving in April 2010.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#40) muveszur


muveszur
addikt

Sziasztok!

Körülbelül mennyi lesz az ára ennek a csodának?

(#41) erdoke válasza muveszur (#40) üzenetére


erdoke
titán

Indulóára függetlenül? 140+FA

A legjobb aláírás a héten

(#42) muveszur válasza erdoke (#41) üzenetére


muveszur
addikt

Az nem lenne rossz ár érte... Ha Europában megjelenne, és a T-mobile valami iszonyat nagyot nyomna rajta, akkor lehet, hogy az én i8910 HD-m utódja lenne... :B

(#43) Dare2Live válasza erdoke (#41) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

azért a konkurensek feltünése egy liquid pl 92brutto erősen árletörő hatású lehet.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#44) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Igencsak HD2 feeling nekem első olvasásra, kíváncsi leszek, hogyan lesz ez, mert eredeti cikknél le van írva, hogy valami meghívásos rendszerrel fog működni. De ,hogy ebből mi az igaz :F

(#46) muveszur válasza ByB (#45) üzenetére


muveszur
addikt

Csak nehogy Európának 1 $ = 1 euróval számoljanak majd...

Ez az ár túl szép... :B

(#47) BiP válasza muveszur (#46) üzenetére


BiP
nagyúr

Áfa mindenképp rájön, amcsiban nettóban számolnak.
(Itt 100ezerért lenne boltban, hiánycikk lenne fél nap után, úgy vinnék)

[ Szerkesztve ]

(#48) muveszur válasza BiP (#47) üzenetére


muveszur
addikt

HA nálunk 100k plusz áfa lesz az ára, akkor nagyon jó lenne...
Főleg nekem, mert nekem csak a 0%-os áfa játszik, és én úgy látom, erre megérni elcserélni az i8910 HD-t... Egy valami nagyon jó, ami benne van: ....android...

(#49) 8nemesis8 válasza ByB (#45) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nagyon korrekt ár és ahogyan látom, T kint forgalmazni fogja, remélem nálunk is megjelenik majd a telefonjaik között Eddig elég jó vételnek tűnik, idén több ilyen telefont fog kihozni a HTC vagyis bocsánat, 2010re gondolok.

(#50) muveszur válasza 8nemesis8 (#49) üzenetére


muveszur
addikt

Én arra várok, hogy a Google nagyon keményen nyomja majd a telefont... 500%-os támogatással...

És ha valamilyen komoly előfizetési akciót is adnának rá itthon, akkor "néptelefon" lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.