Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jacis


jacis
nagyúr

Mely készülékeket érintené ez a betiltás?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#2) #79335424


#79335424
törölt tag

Vihar egy kanál vízben. Az egész hercehurcában egy a lényeg:
Róluk szólnak a hírek, velük van tele a sajtó.

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mire sikerül betiltatni rég elavul. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Az s3-at miért perelték? Remélem nem a formáért.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#5) jacis válasza Csarli85 (#4) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is furcsa hogy pont egy ilyen telefont perelnek aminek köze nincs az Apple design-hoz.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#6) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Tom és Jerry macska egér harca.... Számomra teljesen érdektelelenek.

[ Szerkesztve ]

(#7) papi77


papi77
addikt

Kicsit unalmas már...de legalább róluk szólnak a hírek.

Az első: NOKIA 1611

(#8) Plazmacucci válasza #79335424 (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

... annak balra a második ajtó :)

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) infectedmann


infectedmann
őstag

(#10) Put2


Put2
tag

Dekár, pedig megérdemelték volna...

(#11) Paul119


Paul119
addikt

Es igy kell sokadjara pofara esni kedves apple :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

"Megtéríthetetlen kárt okozott..."
Hát ezen jót röhögtem. :C Ráadásul pont az S3. :W

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#13) Csapoati válasza Paul119 (#11) üzenetére


Csapoati
nagyúr

120 millió dollárért én is szívesen pofára esnék. :) Amúgy nem másolás volt a gubanc oka, hanem szabadalmak megsértése (gondolom a swipe-os feloldás meg ezek).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) Paul119 válasza Csapoati (#13) üzenetére


Paul119
addikt

Persze en meg a fele penzert is :D elegge bullshit okok miatt akartak ki tiltani,de legalabb "ingyen" reklam

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#16) Dovloran


Dovloran
senior tag

A Samsung mostanság mindenhonnan csór...nem is csoda, hogy valakinek elege lett belőlük.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#17) Touch-ko válasza Paul119 (#15) üzenetére


Touch-ko
őstag

Elarulnad miert akartak tiltani ennel az ugynel?

(#19) McSpy


McSpy
őstag

Kezd unalmas lenni,egyet ide,azt egyet oda,és most már elég legyen :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#21) szasza87


szasza87
tag

Van legalább egy gyártó is aki még soha nem "lopott"/másolt le semmit egy másiktól? :DD
És érdekes módon mindenki csak az Apple-től lop...

(#23) MartOOn válasza Csapoati (#18) üzenetére


MartOOn
addikt

Jo azert almat se kell felteni... Minden xart levedetett. Szinte mar vicces szinten. Samu meg fizessen. Meg apple is... Meg mindenki mas. Nem csorni kell hanem megvenni.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#26) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Khm, az Apple most inkább foglalkozzon az iCloud botránnyal... :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) Paul119 válasza Touch-ko (#17) üzenetére


Paul119
addikt

Kollega megelozott kozben :D egyebkent ez az egesz arrol szol hogy reklamot csinaljanak maguknak semmi tobb :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#28) pusszycat válasza Paul119 (#27) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mellékhatásként, akarva akaratlanul reklámozza a Samsungot is. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#29) Fr0z3n válasza Touch-ko (#14) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Szevasz ;]

ON: Szabadalomsértés miatti kártérítés még hagyján. De ezért termékeket betiltatni? :F

(#30) azopi74 válasza Touch-ko (#14) üzenetére


azopi74
addikt

Nem tudom, minek köszönhetem , hogy felkerültem a "feketelistád"-ra, miután nem igazán szokásom ennek a jogi csatározásnak a kapcsán hozzászólnom (főleg az utóbbi időben) , mert egyik gyártót sem kell félteni, mindkét oldalon vannak és voltak túlkapások.

Az lehet, hogy annak idején, amikor a "lekerekített sarkú téglalap" és a "felbukkanó ikonok" levédetésével állt elő az Apple, volt egy-két csípősebb megjegyzésem, mert az sok mindenkinél kiverte a biztosítékot, de azt sose tagadtam, hogy amit pl a Galaxy Ace design-ja, kapcsán művelt a Samsung, az tényleg túl ment minden határon. Vagy aki nem az Apple-t isteníti minden hozzászólásában, az már gyanús? :) Aki nincs velünk, az ellenünk van?

És most csak a design-nál maradok, mert azt laikus szemmel is fel lehet mérni, nem kell tech-jogásznak lenni, mint az IP-k ingoványos területén. Mert ott viszont az összes gyártót fel kéne robbantani egytől egyig, együtt az egész amerikai szabadalmi rendszerrel. Az a szabadalmi hidegháború, ami ott folyik egy ideje, gusztustalan, arról szól ez a kis stratégiai játék, hogy mindenki körbebástyázza magát mindenféle felvásárolt IP-kkel, a jól fizetett jogászok pedig folyamatosan keresik a fogásokat a többi gyártón.

Én inkább azt várom, amikor megjelenik a rengeteg Apple megszállott vérfanboy (akiket többek között te is tüzelsz folyamatosan - de én nem személyeskedek, nem említek neveket inkább, mindenki tudja kikről van szó) és előadják, hogy miután az Apple találta fel az okostelefont, csak a jóindulatának köszönhető, hogy nem tiltatja be az összes konkurens gyártó telefonját az almás cég....

(#32) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Komolyan mondom,kicsit vicessek vagytok hogy ilyenen vitatkoztok.
Egyébként meg mindkét céget 10mrd dollára büntettem volna,illetve bevezetném "a biroság felesleges terhelése értelmetlen és nem életbevágoan fontos ügyekkel" törvényt.

(#37) Starz561 válasza jacis (#1) üzenetére


Starz561
tag

Mindkét félről is nézve samsung vagy apple. A negatív reklám is reklám. :))

Esetleges elírásokért, elnézést. :)

(#38) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

Legyetek szívesek befejezni a veszekedést, flame keltést, mert nagyon hamar kiosztom a pihenőket!

(#39) azopi74 válasza Starz561 (#37) üzenetére


azopi74
addikt

Conspiration theory ON:

Lehet, hogy az egész jogi balhé mögött az Apple és a Samsung titkos megállapodása lapul, így ingyenreklámot kapott mindkettő, és az utca emberének fejében az rögződött jó időre, hogy két konkurens telefon gyártó létezik, az Apple, aki a szifont gyártja, és a Samsung, aki az androidot :)

Conspiration theory OFF

(#40) sien válasza Graphics (#26) üzenetére


sien
aktív tag

na igen. hiszen biztos 2 napja van ez a per. vagy úgy gondolod már fél éve tudták hogy lesz ilyen? vagy van más lehetőség amire most gondolsz, de nem sikerül rájönnöm.

(#41) dsr válasza pusszycat (#3) üzenetére


dsr
senior tag

+1 :DD

(#42) Kex613826


Kex613826
tag

Nekem már igazán elegem van ezekből a betiltatom a másik..... Viszont nem értem mi a baja egy HANGSÚLYOZOM: többéves csúcsmodellel, akkor már inkább keresne hibát az S5-ben, vagy a Note3-ban!

Be positive, nothing is perfect!

(#43) Touch-ko válasza azopi74 (#39) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem hinnem.
Voltak mar perek elottuk is (nem is egy) szoval kizartnak tartom.

(#44) Paul119 válasza pusszycat (#28) üzenetére


Paul119
addikt

Jogos :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#45) joey04 válasza Graphics (#26) üzenetére


joey04
titán

Az botrány hogy jelszó1 szintű jelszavakat brute force technikával sikerült feltörni? Mondjuk valóban botrány. Botrány mennyi hülye ember van.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#46) Hintalow


Hintalow
senior tag

Jól elvannak :D

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#47) section9 válasza joey04 (#45) üzenetére


section9
őstag

Sikerült? Sikerült. Még a legegyszerűbb Wordpress blogokban is van csillapítás az online brute force támadás ellen. :U

(#48) NGA válasza joey04 (#45) üzenetére


NGA
addikt

Én azt nem értem, hogy a harmadik hibás jelszó után miért nem zárolja a fiókot, és csak egy telefonra sms-ben kapott kódra, vagy hasonlóra nyitja meg újra? Ha jól olvastam arról volt szó, hogy ismertebb jelszavakkal bombázták a fiókokat nem?

(#49) section9 válasza NGA (#48) üzenetére


section9
őstag

Feledékeny volt a fejlesztő vagy nem gondolt rá, ilyesmik. Tudtommal egy jelszólistát eresztettek rá, de ettől ez még lehetett volna akár hybrid password attack vagy brute force is. Persze viszonylag "gyenge", szótári jelszó kellett a töréshez, de ettől még probléma.

(#50) Touch-ko válasza section9 (#47) üzenetére


Touch-ko
őstag

" Az ilyen támadások ellen nyújt védelmet a jelszó próbálkozások korlátozása, ami az iCloud rendszerben is be van állítva. Azonban ez a védelem a Find My iPhone funkcióra nem volt élesítve, és úgy látszik, ezt használta ki a botrányt kirobbantó hacker is."

-iMagazin

Raadasul aki 1234 meg password jelszavakat ad meg, az ne csodalkozzon :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.